IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Войната е загубена: Обкръжението на Путин в паника как да се спасява, Пригожин обещава ликвидиране на богатите

    https://frognews.bg/novini/voinata-z...-bogatite.html

    Коментар


    • Те нещата са подготвени за голяма война, тези глупости как нямало да се използва оръжие за масово унищожение..тинтири минтири..
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Gerasim_Burgaski, нищо против малък Фидел нямам, другите са за е..не.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Руският филм "За нас с вами" (2023) някак е минал през иглените уши на новата цензура. Показва доста силно и в голяма степен обективно извращенията в СССР от 50-те години на миналия век - с всичката им жестокост и безмозъчност.
          По-рано в руските киносайтове за такива филми имаше безброй обективни мнения. Хората се стараеха да кажат това, което мислят. Още повече, че филмът е събитие, даже е странно как са го пропуснали.
          Сега, обаче, "отзивите" са крайни и осъждащи, основно само с хули и проклятия: антисъветщина, клевета, омерзително, ционистка гадост!
          Войната нанася огромни материални и човешки щети на Украйна, но тя нанася и колосални духовни и културни щети на Русия!
          Русия след като загуби тази Война (а Русия при всички случаи и при всякакви сценарии ще я загуби), ще бъде препълнена от злобни и злостни, обидени и озверели хора, които винят целия свят за провала на държавата им и за изолацията, в която са изпаднали.
          Всички други поражения от Войната някак ще бъдат преодоляни, но това, което се случва със съзнанието на огромното мнозинство хора в Русия - отровени от путинската пропаганда и потресени от тежката загуба на всички полета, а не само на бойното - трудно ще бъдат излекувани десетилетия напред.
          Общественото съзнание в Русия се превръща в чудовище. По-мека дума за това съзнание ми е трудно да намеря, казвам го с горест и жалост.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            Мен не ме слагай, никога не съм казвал че мъжете в Украйна са избити, само се съгласих че много лошо си бият полицаите там дето ги привардват да ги мобилизират.
            РИА Новости:
            Украйна използва американски скакалци, за да унищожи реколтата в ЛНР и Русия

            https://www.mk.ru/politics/2023/06/02/ukrainu-obvinili-v-zapuske-boevoy-saranchi-iz-ssha-na-posevy-v-rossii.html

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Мен не ме слагай, никога не съм казвал че мъжете в Украйна са избити, само се съгласих че много лошо си бият полицаите там дето ги привардват да ги мобилизират.
              Даже оттатък Москва да бъдат изгонни руските тероряги,че да се кротнат и да не нападат друг път суверенни държави.Не се поучиха от историята,когато президент Рейгън унищожи СССР и комунистическия лагер, само с един подпис за превъоръжаване..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                На мен не ми харесват нито балистичните стратегически ракети, нито тактическите, нито танковете..въобще всичката железария не би трябвало да съществува, не ми харесват нито лъковете и стрелите, нито копията и щитовете, нито чуковете...просто не ги лайквам тези неща. И биологичните оръжия и геотектоничните и климатичните и химическите, всичко което е оръжие и за война не ми харесва.
                Само заради пяната, която ви излиза, като чуете ЗЕЛЕНСКИ, само заради това си струва...

                Коментар


                • Мен не ме слагай, никога не съм казвал че мъжете в Украйна са избити, само се съгласих че много лошо си бият полицаите там дето ги привардват да ги мобилизират.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Където и да започне контранастъплението, ВСУ ще бие РФ като шкембе в дувар. Това вече е ясно и на самите руснаци.

                    Няма нито един руснак на фронта, който да е мотивиран да се бие до смърт. Всичките без изключение в момента се борят вътрешно коя от двете алтернативи да избрат - да се предадат или да бягат бързо като за световно.
                    При това атаката ще е само от жени и деца - украинската армия мъже са избити - пирамидални бързоходни ватини супертрейдващи циклопи тъй рекоха. Пък те са специалисти

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение
                      ДрОгарЕ, току виж контраофанзивата започнала от Приднестровието

                      While in Moldova, Ukraine's President Zelensky warned Russian troops occupying Transnistria in Moldova to leave if they want to survive. A joint operation between Moldova and Ukraine to liberate the territory may be on the horizon.
                      Където и да започне контранастъплението, ВСУ ще бие РФ като шкембе в дувар. Това вече е ясно и на самите руснаци.

                      Няма нито един руснак на фронта, който да е мотивиран да се бие до смърт. Всичките без изключение в момента се борят вътрешно коя от двете алтернативи да избрат - да се предадат или да бягат бързо като за световно. Бас ловя, че вече са си приготвили белите знамена.
                      Last edited by Mateev; 04.06.2023, 14:52.

                      Коментар


                      • На мен не ми харесват нито балистичните стратегически ракети, нито тактическите, нито танковете..въобще всичката железария не би трябвало да съществува, не ми харесват нито лъковете и стрелите, нито копията и щитовете, нито чуковете...просто не ги лайквам тези неща. И биологичните оръжия и геотектоничните и климатичните и химическите, всичко което е оръжие и за война не ми харесва.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          Gerasim_Burgaski, седят на 1800 бамбардировача пръснати из цяла Русия и на всеки по две ракети със заряд 150 кг, увножи го по 16 пъти за да получиш конвенционалния - над 2 тона. Това е на първа линия или на втора или както казва този руснак, 40 броя с по 7 броя по 20 мегатона умножено по 16..от изтребителите няма да има нужда май после.
                          Харесва ли как ви пердашат танковете с дронове и гранати, а????

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            Този месец ако не започне голямата война, другия вече има шанс да се размине.
                            https://www.youtube.com/watch?v=vH54A6Wakx0&pp=ygURbmV3cyBmcm9tIHVrcmFpbmU =

                            Why Russia's dragging decades-old tanks into its war with Ukraine | ABC News


                            Поздрави, специално за комунетата.

                            Коментар


                            • Този месец ако не започне голямата война, другия вече има шанс да се размине.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Gerasim_Burgaski, седят на 1800 бамбардировача пръснати из цяла Русия и на всеки по две ракети със заряд 150 кг, увножи го по 16 пъти за да получиш конвенционалния - над 2 тона. Това е на първа линия или на втора или както казва този руснак, 40 броя с по 7 броя по 20 мегатона умножено по 16..от изтребителите няма да има нужда май после.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X