IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Между другото, "155-мм самоходни гаубици M109A6 Paladin една от десантно-штурмовите бригади на ВСУ в сътрудничество с Въздушното разузнаване на Националната гвардия днес, 9 юни, унищожи руската реактивна система за базови огньове ТОС-1 Сонцепок в Запорожска област. Също така, освет тази част имаше и два унищожени руски танка, с детонация на бойния комплект, както и няколко други единици засегната техника от други видове." Било е огромен фойерверк, украинците не могат още да изчистят видеята от огромните светлини...

    Коментар




    • През следващите години, когато гражданите, на това което е останало от РФ във фишовете за заплатите ще има данък СВО, поне 45%.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

        Ти нали беше, така профанизиранонаречения, антиваксър. Сега ги пускаш тия работи, които ги пишат от ВП - рупор на демократите. Демократите са завзети от варварите. Между другото, заболяванията от аутистичния спектър са завишили бройката с хиляди проценти. Не казват от какво. Може и да не знаят. Може и да знаят. Робърт Кенеди, адвокат от местна величина, написа една дебела книга за тия ваксини, много дебела, преведена и на български. Няма нищо по-лесно от това да бъде обруган без дори да бъде прочетен и един ред от нея. По времето на чичо му биеха познатите ваксини за полиомиелит, морбили, туберкулоза и още някоя друга, както и у нас, които може би са изкоренили някои кошмарни болести, ако няма някакво съвпадение на време и фактори, за което има данни. Има човешки поселения, където са непознати тия заболявания. До индустриализация ли е, до всеобща човешка глупост ли е - не знам, струва си да се проучи. Днес в имунизационния календар са десетки - от убождане на пръста до диария. Както всичко на този свят, границата между истината и лъжата е размита и именно там се творят най-големите безобразия. Тази зона е нещо като зоната на здрача. Много е лесно да те направят на маймуна, когато вестниците ги държи един човек или корпорация. Научил съм се на нищо да не вярвам и съм благодарен, че съм имал достатъчно време да съм го прозрял това. Защото е трудно да видиш какво става около теб, когато си на 20, 30 или 40 години при тази зверска пропаганда - едно време комунистите, сега либералидиотите. Да правят, каквото искат, американците, дреме ми на фара, да правят, каквото искат, и руснаците. Но, някак си, съм чувствителен към истината и когато и гаргите в Борисовата започнат да грачат тезисите на мейнстрийма, започвам да ставам мнителен.
        Не съм бил антиваксър, а антиКовидваксър. Считам, че разликата е от небето до земята. Имам всички утвърдени и задължителни ваксини, спрели един куп морове да избиват половината световно население. Ваксина за Ковид нямам. И от двете положения се чувствам добре.

        А че RFK Jr. иска покрай антиковидвакс-а да забрани и нормалните ваксини, си е тотално негова работа. Той си говори с мъртвите, не аз.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          Gerasim_Burgaskiq, ще ги ударят, редовната им армия стои и само си получават заплатите. Не смеят да ги включат защото този път ще сложат техни военни в Кремъл да ги управляват. Там цивилна власт и избори няма да има поне 30 години, за военно положение са - като стане 19 и 30 в къщи, ако ще да си трилионер.
          ами то в Киев вече трябваше бункерния молец да си пие кафето, ама на рашисткия катун
          вече говори защо Украйна не атакува. Големи палячовци сте нашмърканите рашисти

          Коментар


          • Gerasim_Burgaskiq, ще ги ударят, редовната им армия стои и само си получават заплатите. Не смеят да ги включат защото този път ще сложат техни военни в Кремъл да ги управляват. Там цивилна власт и избори няма да има поне 30 години, за военно положение са - като стане 19 и 30 в къщи, ако ще да си трилионер.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Ами спрете я тази война бе задници ненаситни, хората са измислили преговори да се правят по врем на конфликт. Не е нормално да няма преговарящи постоянно докато трае конфликта там, това е нещо което трябва да го има всеки ден. Нито Украйна ще победи, там ще избухнат въоръжени бунтове, същото нещо ще стане и в Москва, абсолютно същото.
              Така де, гледах го аз филмчето, от колоната удариха точно един Леопард. После имаше снимки с още едни и 3 Брадлита покрай него. Това е то. Но пуснати 10 клипчета на една и съща ситуация с още 30-40 снимки на същото, някак убеждава простичките русороби, че имало 40 унищожени танка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                Gerasim_Burgaski, в Бахмут освободените живеели в мазета, нямало пари да им осигурят за ремонти на жилищата. Зеленски казва на нас никой не иска да ни даде пари, дори международния валутен фонд. А те тези в мазетата всъщност били руснаци, защото там населението било руско пишат в коментарите.
                Твоят извод е като прогнозата на мечката напролет, която казал - тая година шъ има мноооооо боровинки, щото мнооооо ми се е прияло.

                Коментар



                • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
                  рашибоZZука публикува по 2000 снимки от различни ъгли на два ударени Леопарда и твърдят, че са унищожили 400 танка
                  пхахахаххахахххаххахаха

                  Коментар


                  • За тези от вас, които казваха, че могат да ги евакуират и поправят, имам лоши новини.



                    https://twitter.com/i/status/1667191741009592322


                    Click image for larger version

Name:	clipboard_image_63685ee72744c66d.png
Views:	8
Size:	11.2 КБ
ID:	4075227

                    Коментар


                    • Коментар


                      • "Появи се видеозапис на танка "Леопард 2А4" на ВСУ, който се взриви на мина
                        и беше обявен за унищожен три пъти от кацапите.

                        Той е загубил една гъсеница, повредени са няколко валяка.
                        Нашите хора успяха да го евакуират в тила за ремонт.

                        Танкът може да бъде ремонтиран и ще бъде върнат на въоръжение,
                        не е невъзстановима загуба.

                        Същото се отнася и за много други бронирани машини.
                        Така че слушайте по-малко кацапските тv-анали. Там отново почти са избили пет Залужний.

                        Трябва да се разбере, че губим техника, която наистина е безвъзвратна.
                        Това е войната, нищо не можем да направим по въпроса. "

                        Коментар


                        • Ами спрете я тази война бе задници ненаситни, хората са измислили преговори да се правят по врем на конфликт. Не е нормално да няма преговарящи постоянно докато трае конфликта там, това е нещо което трябва да го има всеки ден. Нито Украйна ще победи, там ще избухнат въоръжени бунтове, същото нещо ще стане и в Москва, абсолютно същото.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение
                            Как не ви писва с тази липса на диалог нормален ? Имам усещането че картинките са дело на един и същ творец.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
                              рашибоZZука публикува по 2000 снимки от различни ъгли на два ударени Леопарда и твърдят, че са унищожили 400 танка
                              пхахахаххахахххаххахаха
                              Изнервен си нещо, що тей?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
                                За два немски танка и един стар чешки оревахте орталъка от радост, обаче за 4100 + руски танка няма думичка...
                                логично ли ви се струва????
                                Че какво чудно има? Своите загуби си ги знаят, интересни са на врага.

                                Коментар

                                Working...
                                X