IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение
    Мълчанието ви след вчерашната среща между Бил Гейтс и Си е ... оглушително.
    "Стар приятел" – така китайският президент Си Дзинпин нарече основателя на Microsoft Бил Гейтс по време на срещата им в резиденция "Дяоютай" в Пекин, където китайските лидери традиционно приемат високопоставени чуждестранни гости.

    Президентът изрази надежда, че с технологичния лидер ще могат да сътрудничат по начин, който ще бъде от полза както за Китай, така и за САЩ, съобщи Reuters.
    Не е препоръка за каквото и да било.

    Коментар


    • 14 военнослужещи от 5-та рота, 2-ри батальон, 28-а "Одеска" механизирана бригада от Въоръжените сили на Украйна се предадоха в Горловския направление в района на Новобахмутовка.
      Съобщава се, че предишния ден 4-та и 6-та дружини от 28-ма бригада са преминали в настъпление в този участък.
      Сега военнопленниците от 5-та рота отиват да подсилят 4-та и 6-та рота, но намират само труповете и се предават.

      ПС: Преброих 14, две групи по 6 с ранени, които носят.



      https://twitter.com/i/status/1669605278608662529

      Коментар


      • Някой е изненадан много от развитието на събитията !!! Къде го контра монтра настъплението на Джуджето Зелено . Кой ще връща парите .
        Кой ще спре МОГУЧАЯ И НЕПОБЕДИМАЯ ??? КОЙ БЕ КОЙ ???



        Коментар


        • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение


          Сега с тези пояснения , като за Тепихчо, разбра ли идеята ми ?
          Аз те разбирам чудесно, просто не съм съгласен Пък палитрата ми от източници е достатъчно широка, така че вероятно гледам и проруски сайтове/блогъри/страници, за които дори и не подозираш.
          Мълчанието ви след вчерашната среща между Бил Гейтс и Си е ... оглушително. На мен това ми стига - хем не сте глупави и не сте за подценяване, хем не ви достига нещо, за да видите голямата картина.

          Коментар


          • РУСКИ дронове, взривяващи скъпите оръжия на НАТО в Украйна . Дали великите умове в Пентагона са предвидили това?



            Мачкай Владимир Владимирович !!! До Лисабон мачкай !!!


            https://twitter.com/i/status/1669693416404553731

            Коментар


            • https://www.youtube.com/watch?v=-sKsde-e51Q&t=1s Разрешили грабить: до $1000 - не воровство. Магазины закрываются. Анархия в Калифорнии

              Я да питам, смятате ли че е правилно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

                Няколко часа по-късно ...



                Тук определени специалисти трябва да се изкажат. Аз оставам безмълвен
                Още един за бялата ризка на д-р Гълъбова .

                Както и да ми вадиш и цитираш текстовете ясно е че сте не пвече от 5000 соросоидобашибозук и сте сдали курса . Ще ви спират от движение

                СЛАВА НА РУСИЯ !!! СЛАВА НА ПУТИН !!!!

                Коментар


                • хахахаха

                  Снощи под Авдеевка цял взвод заедно с 2 БМП-а се предали в плен след като видели труповете на украинските войници, защитавали позициите.

                  https://rg.ru/amp/2023/06/12/poiavilis-kadr...vsu-na-bmp.html

                  В Орехов цяла бригада отказала да тръгне в атака и миналата нощ планираната атака се провалила.

                  Аве, надрусаното жуже в Украйна ли е?
                  Според вас каква част от българите ще откажат да влязат в българската армия при евентуална война НАТО-Русия и участие на български войски във война срещу Русия?
                  Дядо ти Кисинджър заявил, че след Победата трябва задължително да приемат Украйна в НАТО, защото такава могъща и обстреляна армия не трябва да се оставя без контрол. Все пак е част от постсъветското пространство и демагози много.
                  Всички, които успеят да се качат на самолетите и да се хванат за колесниците ще ги приемат директно в НАТО.


                  От така наречените евроатлантици 100% няма да се бият. От швестър нищо не става, камо ли войник.

                  От останалите - малък процент предполагам, че ще решат, че дългът пред Отечеството е приоритет.

                  Аз, по чисто човешка логика, отивам да се предам в руското посолство. С китка в ръка.
                  Ебал съм им НАТОто, а то па остава на страната на руснаците да се бия срещу българи

                  Коментар


                  • Сделано с топором.

                    https://www.segabg.com/hot/category-...a-shok-i-smyah

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

                      Тинтиримин, като "живеещ в Германия" би трябвало да постнеш първоизточника Stern, а не руското парцалче политикус инфо. Странна работа
                      Наркоману из Одессы предлагают стать командиром Леопарда

                      s video pak v politikus

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        Буданов в коме — немецкое издание Stern...
                        Тинтиримин, като "живеещ в Германия" би трябвало да постнеш първоизточника Stern, а не руското парцалче политикус инфо. Странна работа
                        Не е препоръка за каквото и да било.

                        Коментар


                        • ВСУ попали в засаду ВС РФ под Новобахмутовкой

                          Вчера, 17:33 • Опубл.: Apolitikus • Просм.: 8902 • Комм.: 11События в России
                          +69

                          Сообщают, что сдались 17 укровояк 5-й роты 2-го батальона 28-й бригады ВСУ.

                          Last edited by v_tin; 17.06.2023, 11:31.

                          Коментар



                          • Буданов в коме — немецкое издание Stern

                            Вчера, 23:55 • Опубл.: Apolitikus • Просм.: 9327 • Комм.: 34События в мире
                            +52

                            Как сообщает издание, им удалось на условиях анонимности пообщаться с врачами из больницы куда доставили Буданова. По их словам, у главы украинской разведки поврежден головной мозг в результате травмы головы. Прогнозы неутешительные.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение
                              Хахаха... ето какво мисли мъдрия целокупен Български Народ за фашистите...
                              Няколко часа по-късно ...

                              Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение
                              ​Иначе и на децата е ясно че коментиращите клипа не са целокупният български народ ....
                              Тук определени специалисти трябва да се изкажат. Аз оставам безмълвен
                              Last edited by GiRo; 17.06.2023, 11:23.
                              Не е препоръка за каквото и да било.

                              Коментар


                              • Някой искаше да брандира снаряди, ето опция - https://m.facebook.com/SofiaKyivSvoboda. А satz да ми драсне лично за баса
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X