IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

    Я, и Ники шопара, признал, че шпионира в полза на Кремъл, се е прибрал от некое РД.

    Абе, да не сте били всички на един и същи празник?

    Трябва да видя Боян Чуков как е, че при неговия случай махмурлуците може да са тежки.
    КОГА ПРИЗНА ?
    Last edited by X_Y; 25.06.2023, 18:21.

    Коментар


    • "Професионална" работа ! Само са забравили ръчичката

      Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

      Коментар



      • Докторите поставиха диагноза на Пригожин

        https://probolezny.ru/reaktivnyy-psihoz/

        Коментар


        • Няма такива карикатури като Денков-Габриел! Много са смешни.

          Нашият Министерски съвет, назначен от онова Посолство, даде официално изявление след извънредно заседание с участие на шефовете на специалните служби. Службите, разбира се, нищо не казаха и си замълчаха разумно и делово, но сламения човек парашутиран за премиер Денков беше въодушевен от новината, че всеки момент Москва ще падне. Ей тъй, като на майтап! И защо да не падне, като в главата на този измислен човек Денкоолу и подобни има само интелeктуален паприкаш. А в очите им – зелени гущери.

          Москва, обаче, не падна! И Министерският ни съвет остана с пръст в задника.

          Николай Марков

          Коментар


          • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
            Слушахте ли набедените експерти по сигурност на онова Посолство?

            Пълзят като мравки по всички телевизии на Посолството, а анализите и заключенията които правят, много наподобяват звук от пърдяща възглавничка. Но това има и добра страна! Пърдящата армия на американската доктринална психопатия има и положителна за нас страна. Няма да им я кажем, за да продължат да бъдат наши войници без да го знаят.

            Понякога ми е тъжно, но в повечето случаи се забавлявам искрено. И благодаря на Бог, че като даде пари на нечестивеца му взима акъла, за да мога да се посмея и аз в изпитанията на времето. Като гледам, няма поставен човек на ключов пост който да не е обект на национални подигравки и присмех, не защото е евроатлантик или друго, а защото е пълна карикатура. Американска. Кабаретни тартюфи от мизърито на янките.

            Уважаемо Посолство! В Съединените щати минава всичко, но тук сте смешни.





            Николай Марков
            Я, и Ники шопара, признал, че шпионира в полза на Кремъл, се е прибрал от некое РД.

            Абе, да не сте били всички на един и същи празник?

            Трябва да видя Боян Чуков как е, че при неговия случай махмурлуците може да са тежки.

            Коментар


            • Слушахте ли набедените експерти по сигурност на онова Посолство?

              Пълзят като мравки по всички телевизии на Посолството, а анализите и заключенията които правят, много наподобяват звук от пърдяща възглавничка. Но това има и добра страна! Пърдящата армия на американската доктринална психопатия има и положителна за нас страна. Няма да им я кажем, за да продължат да бъдат наши войници без да го знаят.

              Понякога ми е тъжно, но в повечето случаи се забавлявам искрено. И благодаря на Бог, че като даде пари на нечестивеца му взима акъла, за да мога да се посмея и аз в изпитанията на времето. Като гледам, няма поставен човек на ключов пост който да не е обект на национални подигравки и присмех, не защото е евроатлантик или друго, а защото е пълна карикатура. Американска. Кабаретни тартюфи от мизърито на янките.

              Уважаемо Посолство! В Съединените щати минава всичко, но тук сте смешни.





              Николай Марков

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение

                Не мисля че съм длъжен да давам обяснение .Също така не мисля че трябва да пиша ежечастно и ежеминутно за да ме одобри някакъв
                А бях на Р. Д. . Можеше ли , или трябваше да не ходя и да пиша тук
                Ех, тия РД-та. Все съвпадат с вълнения в Русия и все сте абсолютно свободни, когато вече се дадат инструкции като какво точно да се представят вълненията.
                Last edited by X_Y; 25.06.2023, 17:46.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  На времето имах колега украинец искаше да си купи фабрика за спагети и да се мести в беларус. Та този човек беше участвал в афганистанската война- имаше 3 дупки по тялото си. И той казваше- виждал ли си американски филм в който войниците като влязат в селото и избиват всички- е така бяхме и ние. Необходимо е време за да свикне човек с кръвта и с убийствата. Така че вагнеровци ще имат доста по дълъг живот от твоите 30 минути. Отделно че сега назначават кьораво и сакато в полската армия
                  Баси аргумента, надупчен спагетен украинец от Беларус избивал афганистанско село като в американски филм. Значи Вагнер са неуязвими за полските F16.

                  Коментар


                  • ЕС ще разреши на правителствата да шпионират журналисти „в името на националната сигурност“

                    Законодателството ще разшири правните „вратички“, които позволяват на правителствата да инсталират шпионски софтуер на телефоните и компютрите на журналисти, включително репортери, работещи в ЕС, предупредиха активисти за свободата на словото, цитирани от „Дейли мейл“.

                    https://obektivno.bg/es-shte-razresh...ata-sigurnost/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение

                      Не вярвам ! Способни са на каскадьорски сцени А и 15 са нищо за замисления план
                      За 15 човека умрели - няма проблем явно за плана, а мен ме боли, нищо, че са руснаци. А ако умрат 15 милиона, вече ще бъде ли неприемливо или пак не ви пука?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                        Само дето умряха 15 пилоти, ама няма проблем.
                        Това е малка капка в сравнение с ЕДИН МИЛИОН снаряда, които ще им се изсипят на главите през следващите месеци.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение

                          Е на това ще кажат, че е лъжа. Тоест или пригожин лъже, или че не е казвал такова нещо.
                          А бе не знам как са стреляли по армията, но имаше до СВО 110 убити деца, след това- до сега мисля че са около 160

                          Коментар


                          • Голяма и тежка мъка е на евроатлантиците и САЩ, че Бай ти Ганя не кълве на евроатлантческата въдица и опашатите лъжи, които му представят. Мъка ви казвам, мъка! В САЩ са особено огорчени от тая работа. Чак наляха пари в грантояди, да ни обучавали на "медийна грамотност". Тоест - като кажат, че Зеленски или Пригожин са в Кремъл и току-що арестуват Путин, да вЕрваме, а не да се подиграваме и да ги наритваме в социалните мрежи журналята и анаЛлизаторите. Представете си един Минджев от Миндя или Глисти от Варна колко са огорчени, че Бай Ганя не само, че не им вярва, ами пълни мрежата с разсъждения за разпада на психиатричната помощ у нас, предлага консервативни начини на лечение като поливане със студена вода и електрошок и т.н. Сами видяхте на видео Глисти в какъв нервен срив се намира съществото. Човешко ли е, питам? Трябва да бъдем по-добри и да се погрижим за депресираните и изтрещели евроатлалнтици. А не да се гаврим с тях, да си знаете!

                            Та да се върна на темата - медийното неразбиране на Бай Ганьо. Аз, като една Ганьовица, с гордост заявявам, че когато БТВ и НОВА кажат "Добър ден", винаги със съмнение проверявам дали е достоверен този факт. Естествено, когато изобщо си направя труда да ги отразя или ми попаднат в потока от новини. За по-сериозни въпроси от снасянето на кокошките и метеорологичната прогноза, изобщо не им се връзвам. За голяма евроатлантическа мъка, обикновено моите прогнози, а не техните, се оказват верни и правилни.


                            А сега "Отровено общество" ще ни ограмотява. Ай, сиктир, бе! Да си го кажа и по-възпитано и културно - благодарим, значи, за вниманието, ама си дръжте ограмотяването и стойте по-далеч от нас. Ние грантове не ядем и няма да ви вярваме. По-скоро вас ще изядем с парцалите, когато му дойде времето.

                            Българският народ има много кусури. Но има и черти, които ни помагат не само да оцелеем, но и да вземем правилните решения. И най-добрата черта е, че на всяка заповед казваме: "А, бе, ти ли шА ми кажеш кво да прая!".

                            Та, "Отровено общество" да се задави с грантовете, значи! Ако медиите продължават по същия начин, накрая дори рекламите никой няма да им гледа.

                            Елена Гунчева

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                              Баце, за разлика от вчерашния път до Москва, в Полша има действаща бойна авиация, както и артилерия. Колоната на музикантите ще има 30 минути живот на полска земя.о
                              На времето имах колега украинец искаше да си купи фабрика за спагети и да се мести в беларус. Та този човек беше участвал в афганистанската война- имаше 3 дупки по тялото си. И той казваше- виждал ли си американски филм в който войниците като влязат в селото и избиват всички- е така бяхме и ние. Необходимо е време за да свикне човек с кръвта и с убийствата. Така че вагнеровци ще имат доста по дълъг живот от твоите 30 минути. Отделно че сега назначават кьораво и сакато в полската армия

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                                Само дето умряха 15 пилоти, ама няма проблем.
                                Не вярвам ! Способни са на каскадьорски сцени А и 15 са нищо за замисления план

                                Коментар

                                Working...
                                X