IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sosi Разгледай мнение

    Ама ти ако съдиш по себе си, че никой не те взима на работа, си е твой проблем. У нас се отварят маса нови предприятия, вече изнасяме над 100 милиарда лева на година и ако Кочината ако не ни се бъркаше в политиката и икономиката щяхме да сме като Полша.
    https://www.facebook.com/groups/305900719971643
    Чакай де,че нали БВП ни е "100милиарда",пък той МЕ Е само износ. Дай по -полека. Пък това, кой ни се "бърка", наистина, ни е най-големият Проблем. Само дето бъркаш бъркащите се. Кратно по-тежко, ни се бъркат наглоскаските от кочината отвъд океана и именно заради техните намеси, ставаме все по-зле и по-зле. Хич те няма на ниво мисъл.

    Коментар


    • sosi, да мен никой не ме взема на работа, но теб веднага биха те взели. Изнасяш хвърчила.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        sosi, а те тези които избягаха на Запад цъфнаха и вързаха, защото много им трябват на Запада. Тези в България въобще не ни трябват, няма работни места за българите, никакви нови предприятия не се отварят.
        Ама ти ако съдиш по себе си, че никой не те взима на работа, си е твой проблем. У нас се отварят маса нови предприятия, вече изнасяме над 100 милиарда лева на година и ако Кочината ако не ни се бъркаше в политиката и икономиката щяхме да сме като Полша.
        https://www.facebook.com/groups/305900719971643

        Коментар


        • sosi, а те тези които избягаха на Запад цъфнаха и вързаха, защото много им трябват на Запада. Тези в България въобще не ни трябват, няма работни места за българите, никакви нови предприятия не се отварят.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            Магистрала Таганрог към Мариупол (по-нататък към окупирания Крим) на граничния пункт от страната на границата с Оркостан
            Задръстването вече е повече от 10 километра и бързо нараства.

            Задръстването от автомобили на руснаци, бягащи от Крим, е нараснало до 25 километра, показват данни от Google Maps
            Като не могат да бягат на Запад, бягат към Кочината. А там ги чака минимална заплата от 16,242 рубли, което са под 312 лева. Поне ще са живи, ако не умрат от глад.

            Коментар


            • Магистрала Таганрог към Мариупол (по-нататък към окупирания Крим) на граничния пункт от страната на границата с Оркостан
              Задръстването вече е повече от 10 километра и бързо нараства.

              Задръстването от автомобили на руснаци, бягащи от Крим, е нараснало до 25 километра, показват данни от Google Maps
              Last edited by barbaron; 17.07.2023, 18:10.

              Коментар


              • Пред голяма катастрофа е Света в който живеем, и мое лично мнение е че тя е неизбежна така както вървят за сега нещата.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • mirodes, не никога не лъжа, може да греша, но да лъжа не.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    Аз не съм убивал никой, нито съм на страната на Русия в това нещо. Понеже не съм на страната на Украйна и веднага ме слагате на страната на Русия. АЗ СЪМ НА СТРАНАТА НА БЪЛГАРИЯ, защото съм БЪЛГАРИН и мисля на български. И смятам че тази война е съвършенно безсмислена и тя не е за СВОБОДА, тя е за робство и ПОРОБВАНЕ.
                    - Също ако си малко по интелигентен в интернет сред многото лъжи има и истина, и истината съществува. Може да си намериш информация че с появата си Компютърния мозъчен интерфейс е убивал цивилизициите преди нас, ние не сме първата цивилизация на тази планета. Потърси да видиш архиолози какви неща намират, има ги пуснати нещата. Може да намериш информация и за патент на Андриа Пухарич, един поляк май с руски произход, стар е патента и по него време електрониката няма днешните възможности. В момента въпроса е дали нашата цивилизация ще намери пътя да съществува и да съжителства с тези нови технологии.
                    Стига си лъгал.На всеки е видно,че не си българин и ползваш преводач.
                    Но си полезен,щото това към което насочваш са руските желания и можем да ги разберем.
                    И да ти кажа по-симпатичен си ми от българските русороби, щото защитаваш интересите на държавата си.А те на чужда държава.

                    Коментар


                    • Ако от мен зависи веднага в Украйна трябва да си направят избори и да изберат хора с идеи за тяхното бъдеще, и голяма група хора да решат какво да правят, времената въобще не са такива да могат да се доверят на един човек, защото не знаеш какво се случва с него и дали някой не го направил свой роб с психотронни средства, а такива съществуват.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Аз не съм убивал никой, нито съм на страната на Русия в това нещо. Понеже не съм на страната на Украйна и веднага ме слагате на страната на Русия. АЗ СЪМ НА СТРАНАТА НА БЪЛГАРИЯ, защото съм БЪЛГАРИН и мисля на български. И смятам че тази война е съвършенно безсмислена и тя не е за СВОБОДА, тя е за робство и ПОРОБВАНЕ.
                        - Също ако си малко по интелигентен в интернет сред многото лъжи има и истина, и истината съществува. Може да си намериш информация че с появата си Компютърния мозъчен интерфейс е убивал цивилизициите преди нас, ние не сме първата цивилизация на тази планета. Потърси да видиш архиолози какви неща намират, има ги пуснати нещата. Може да намериш информация и за патент на Андриа Пухарич, един поляк май с руски произход, стар е патента и по него време електрониката няма днешните възможности. В момента въпроса е дали нашата цивилизация ще намери пътя да съществува и да съжителства с тези нови технологии.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          mirodes, Русия след като поставиха онзи улптиматум за НАТОВСКИТЕ бази и въобще не тръгнаха никакви преговори предложиха да се затворят и изолират сами, просто молеха да не се занимават с тях. Другите не казаха че са съгласни. Виж тези от ВСУ си убиват хора там защото били руснаци и искали към Русия. Не е ли редно като толкова ги дразни просто да бяха ги депортирали на руската гранца и да ги пуснат да идат в Русия която толкова харесват, защо трябва да ги убиват. Те наистина са фанатични националисти. И това нещо го правят хора които мислят на руски език. Защото много лесно се разбира с компютърен мозъчен интерфейс.
                          При положение, че избихте над 1/3 от чеченците,щото не искаха да живеят в Русия, да плещиш подобни опорки е смешно.
                          Украинците са в пълното право да си защитават територията на държавата.

                          Коментар


                          • Те какво искат - да се затворят и над тяхната територия да не минават чужди самолети и чужди спътници. Ако може да стане ги устройва напълно. А това те как живеят не виждам да е критично за никой друг освен за тях самите.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • mirodes, Русия след като поставиха онзи улптиматум за НАТОВСКИТЕ бази и въобще не тръгнаха никакви преговори предложиха да се затворят и изолират сами, просто молеха да не се занимават с тях. Другите не казаха че са съгласни. Виж тези от ВСУ си убиват хора там защото били руснаци и искали към Русия. Не е ли редно като толкова ги дразни просто да бяха ги депортирали на руската гранца и да ги пуснат да идат в Русия която толкова харесват, защо трябва да ги убиват. Те наистина са фанатични националисти. И това нещо го правят хора които мислят на руски език. Защото много лесно се разбира с компютърен мозъчен интерфейс.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
                                Правителството ни фактически работи за Украйна, не за България

                                Колективният Запад, в който сме принудени да пребиваваме и ние, всеки ден нарушава закони и никой не реагира на това, но вниманието постоянно фокусират върху вероятността друг да нарушава закони. Класически пример за нашата поговорка – Крадецът вика Дръжте крадеца.

                                Ето пресен пример. Американското следствие ПРЕКРАТИ разследването за притежание на кокаин в Белия дом поради невъзможност да се определи притежателят му. Значи при 100 хиляди филма, дето Холивуд направи, за великата справедливост и способност на тази държава да устоява на злото, за седмица се оказа, че не може да установи елементарно нещо и даже затвори разследването. Ако бяха питали някои хора, щяха да им кажат, че кокаинът е на Хънтър и няма нужда да се доказва, всички го знаят. Вместо това се оказа, че в сградата, в дома на най-влиятелния човек на планетата – американският президент, камерите не работели, а охраната била заспала. Ако беше проникнал руски екип, щеше да има вой до Бога и разследване до 2056 година. Но понеже става дума за наркотиците на Хънтър, няма свидетели, никой нищо не е видял и не знае и следствието не може да установи нищо.

                                Абсолютно всеки ден в ЕС се газят национални закони и това не прави впечатление никому, особено на облъчените как огромният враг на човешката селищна система е Путин, а всички западни лидери са света вода ненапита, чисти и бели като първоаприлски сняг. Докато гледат Путин, за когото сутрин, обед и вечер облъчените биват надлежно уведомявани, собствените им правителства извършват престъпления сутрин, обед и вечер и никой не реагира. Цели прокуратури на реагират, цели Върховни съдилища не реагират.

                                У нас събирането на 400 000 подписа за провеждане на референдум означава ЗАДЪЛЖИТЕЛНО насрочване на референдум според закона за прякото участие на гражданите в държавната власт, приет в 2009 г и допълнен в 2015 г. Този закон ЗАДЪЛЖАВА Народното събрание да насрочи референдум при изпълнено условие. Не само не изпълняват закона, но и няма никаква реакция от институцията, която е призвана да следи за спазването на законите. Което означава само едно – Фактически сме в тоталитарна диктатура, след като законите на страната НЕ СЕ изпълняват, суспендират се де факто и вместо тях се управлява чрез решения на една или друга част от властите. Това по същество е обратното на демокрация и доказва, че България се намира в диктатура. Която все още не е еднолична, но колективна.

                                Впрочем става дума за глобална диктатура, тъй като същият проблем се забелязва в абсолютно всяка държава, част от Колективния Запад, както и в колективното управление на Европа. Нито една институция у нас не реагира на явното, брутално нарушение на закона! И тук говоря само за един случай, а ежедневието показва, че могат да се дадат много много примери за този процес на диктатура. Демокрацията в евроатлантическия Запад не съществува! Иначе ни набиват да гледаме Путин и Русия.

                                Българската държава се намира в тежка диктатура, по-тежка от комунистическата. Диктатурата на демократите и либералите. Правителството ни фактически работи за Украйна, не за България. Работи под диктат отвън, не в услуга и полза на българските граждани. Институциите са блокирани да извършват дейност само по дневния ред на външните контрагенти на нашето управление. Целият национален ресурс е насочен към чужди интереси.

                                Толкова са тежки нещата, че враговете на българите вътре в България не могат да понесат нито знамето, нито традициите на българите, нито културата, нито стремежът към свобода. Какъвто и да е пилонът на Рожен, случилото се показа отново този факт – евроатлантическите граждани на България МРАЗЯТ родината си и не желаят нейния живот и благо. Доказваме това всяка следваща година при всеки следващ етап в разгръщането на диктатурата.

                                Не зная дали е утеха фактът, че същото се случва във всяка друга държава членка на ЕС и/или НАТО.


                                Анастасия Гешева
                                По принцип е така.
                                Това не означава, че Путин не е престъпник,чието място е подсъдимата скамейка.
                                От Русия нищо положително не идва 'корупция в огромни размери ,незачитане на правата на човека, на човешкият живот както на чужди граждани, така и на свои.
                                Така че западните либерасти наистина са вредни,но прогнилата руска империя не им е никаква алтернатива.
                                Алтернатива са държавите в Източна Европа.

                                Коментар

                                Working...
                                X