IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
    аз пък казвам, че след 20-30 години към зеленски ще бъде издигнат култ като политик от ранга на рузвелт…, или поне на лех валенса…,
    тъпо е да се повтарям, но историята се пише от победителите
    Ако го опукат руснаците, може още утре да го направят светец. Всъщност не знам дали чете статиите как руски писатели стават украински, така и сега, сменят табелките с името и от шут става светец. Светец колкото бандера

    Коментар


    • аз пък казвам, че след 20-30 години към зеленски ще бъде издигнат култ като политик от ранга на рузвелт…, или поне на лех валенса…,
      тъпо е да се повтарям, но историята се пише от победителите

      Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

      Тук съм съгласен. Но според мен, до 2-3 години Зеленски ще е обяван за военнопрестъпник. По същата логика. Лека нощ.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
        "Престъпна заповед е невалидна"
        а че има тъпаци които не го знаят си е техен проблем

        Военните престъпления и геноцида са по резолюции и конвенции с ранг над местната Конституция (тука наногения твърде късно загря - отмени тия текстове СЛЕД осирането си, та горните тъпаци си изгоряха )

        Яаа тука някви отново измамени камилчета
        https://www.youtube.com/watch?v=_U75-QGCZKU
        Не пускай друг път такива клипове без предупреждение, отворих го а там хохъл, плюх си 2 пъти в пазвата. Коя заповед е престъпна- дай определение, или пример ако искаш. Например престъпна ли е заповедтта за хвърлянето на атомните бомби над японските градове. Добре за първата съм съгласен в някаква степен- не са знаели, не са очаквали, но за втората............

        Е те там са тъпаците шъ знаиш, всъщност единия полудява, а другия се окичва с медал. Кой е тъпака- лудия или медалиста
        Last edited by v_tin; 11.07.2023, 00:34.

        Коментар


        • "Престъпна заповед е невалидна"
          а че има тъпаци които не го знаят си е техен проблем

          Военните престъпления и геноцида са по резолюции и конвенции с ранг над местната Конституция (тука наногения твърде късно загря - отмени тия текстове СЛЕД осирането си, та горните тъпаци си изгоряха )

          Яаа тука някви отново измамени камилчета
          https://www.youtube.com/watch?v=_U75-QGCZKU

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
            Ердоган: Първо отворете вратата на ЕС за Турция, а после ще разчистим пътя на Швеция към НАТО


            Турция чака вече 50 години да се присъедини към ЕС, заяви турският президент, съобщава кореспондентът на БТА Нора Чолакова.

            Никой не трябва да очаква отстъпки от нас, заяви днес турският президент Реджеп Тайип Ердоган във връзка с кандидатурата на Швеция за членство в НАТО, предава турската телевизия СиЕнЕн-Тюрк.

            Аферим доан а'а
            Явно СиЕнЕн за ватенките имат специална версия, която е само по телеграм каналите и по тик-ток.
            Горе-долу като северокорейците дето бяха спечелили световното по футбол

            Turkey has agreed to back Sweden’s NATO bid, alliance chief says


            https://edition.cnn.com/2023/07/10/p...ato/index.html
            Last edited by Etihad; 11.07.2023, 00:27.

            Коментар


            • @ извинявям се, че се допълвам. но руснаците дори да изравнят украйна със земята, да избият всички украинци и дори да стигнат до берлин
              те пак ще са губещи в тая война
              даже колкото повече потрошат и вземат, толкова повече ще изгубят

              на всичкото отгоре нищо такова не се очертава , щото спукаха гумата още преди година
              срещнаха челно товарния влак

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
                разбира се, че не!

                как не разбрахте, че историята се пише от победителите. и военнопрестъпниците са най-често губещата страна…,
                така,че трабваше вече да ви е ясно - доста руснаци ще изгорят като военнопрестъпници


                Тук съм съгласен. Но според мен, до 2-3 години Зеленски ще е обяван за военнопрестъпник. По същата логика. Лека нощ.

                Коментар


                • разбира се, че не!

                  как не разбрахте, че историята се пише от победителите. и военнопрестъпниците са най-често губещата страна…,
                  така,че трабваше вече да ви е ясно - доста руснаци ще изгорят като военнопрестъпници

                  Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                  Пропаганда, друго?
                  Тук съвсем безможъчно, сте го дали.
                  Военен, който изпълнява заповедите си е военнопрестъпник
                  Значи, всички американски военни участавали във войната в Ирак и Сирия са военнопрестъпници.
                  Слава героям, убивавших детей.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                    [ATTACH=CONFIG]n4088813[/ATTACH]
                    Пропаганда, друго?
                    Тук съвсем безможъчно, сте го дали.
                    Военен, който изпълнява заповедите си е военнопрестъпник
                    Значи, всички американски военни участавали във войната в Ирак и Сирия са военнопрестъпници.
                    Слава героям, убивавших детей.

                    Коментар


                    • Click image for larger version

Name:	poglogaantibulgarska.jpg
Views:	1
Size:	90.2 КБ
ID:	4088813

                      Коментар


                      • Zzka скп-то сака да те ебне

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                          И щирлиц, кои са другите ми никове?
                          отдавна виси този въпрос, но мълчите като... ъъъ квото там си харесате. Зоя примерно?

                          Та вярно ли казвате,че Менгеле не е военнопрестъпник?
                          Пак разводняваш. Или линк за Ржицки, или си лягай. Пък друготе ти никове да дежурят.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                            Объркан сте вероятно от това, че путлер не бил обявил война
                            за Менгеле също няма линк че е военнопрестъпник и също ли ви липсва,
                            Защо ти е важно да лъжеш
                            Last edited by aleks262; 11.07.2023, 10:06.

                            Коментар


                            • И щирлиц, кои са другите ми никове?
                              отдавна виси този въпрос, но мълчите като... ъъъ квото там си харесате. Зоя примерно?

                              Та вярно ли казвате,че Менгеле не е военнопрестъпник?
                              Last edited by satz; 10.07.2023, 23:09.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                Преди писах, явно ще трябва да повторя- точно този стрелков, гиркин, сладков и мисля че има поне още едно име под което се подвизава в соц. мрежите го псуват и украинци и руснаци. Руснаците го псуват защото- ооооооо еди къде си настъпват хохлите- бягайте

                                Хохлите го псуват защото- от еди къде си нашите войски са изтеглени, хохлите атакуват, а там ги чакат руснаците им еб..... майките

                                Та трябва да имаш винаги 2-3-4 на ум за този
                                Да не казвам нещо ново но, на този човек не знае кога и колко да му вярва.

                                Коментар

                                Working...
                                X