Първоначално изпратено от Pyramid
Разгледай мнение
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел
Collapse
X
-
Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнениеУкрайна няма да я делят, ама виж за Русия е сигурно. Рано или късно.
Коментар
-
mirodes, украинците можеха да си изпълнят целите без да загине нито един украинец. Те просто искат да се бият.D.Y.F-091066
Коментар
-
Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнениеТо и Киев не си заслужаваше. След като украинците отбиха руските атаки,избиха хиляди руски войници и унищожиха голяма част от дългата 60 км колона с руски машини,то Путин реши,че Киев не си заслужава.
Коментар
-
Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнениеСащ имат нужда да си оправят финансите .....
- 4 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
Полша е една от най-добре въоръжените армии в НАТО. И тя ще влезе в действие, когато и ако решат да делят Украйна.
- 4 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
Не си заслужава.
- 4 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
Полша е една от най-добре въоръжените армии в НАТО. И тя ще влезе в действие, когато и ако решат да делят Украйна.D.Y.F-091066
Коментар
-
Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнениеНАТО обсъжда превантивни високоточни удари по Русия
https://nova.bg/news/view/2024/11/25...1%D0%B8%D1%8F/
НАТО обсъжда възможността за превантивни високоточни удари по руска територия, ако избухне конфликт с държавата агресор. Това разкри нидерландският шеф на Военния комитет на НАТО адмирал Роб Бауер.
Умното нещо, което трябва да направим, е да не чакаме Русия да нанесе удар, а да ударим пусковите установки в Русия
Според него е положително това, че НАТО е променила виждането си за своята идентичност като отбранителен съюз. „Освен това се промени възприемането на идеята, че е необходимо „да седим и да чакаме, докато ни нападнат“ и едва тогава да реагираме”, допълва адмирал Бауер.
С две думи:
НАТО е готово на превантивен удар най-вече по пусковите установки в Русия. Тоест щрака с пръсти и Русия вече не е ядрена държаваа ...ха-ха.Сега само се нуждае от повод ....
На Путин вече му треперят мартинките, защото знае, че НАТО наистина може да го направи това ... :)Last edited by два_таралежа; 26.11.2024, 12:44.
Коментар
-
Първоначално изпратено от DIvanov Разгледай мнение
Първо, Полша е по-слаба от Украйна в момента, най-вече поради човешкия фактор. Биткаджиите в ЕС са малко - поляци, шведи, чехи, норвежци, финландци, албанци. Доста от тях са повече със САЩ и британците, отколкото с ЕС. Второ - малко европейски държави имат собствено военно производство обезпечено с ресурси. Нацистите губят войната когато губят достъпа до ресурси. ЕС е в същото положение днес. При разширяване на конфликтите трудно ще се произвеждат оръжия. Трудно и ще се купуват. Дори в момента вече се чака за високотехнологични системи с години. Руснаците обаче произвеждат собствени оръжия със собствени ресурси, освен чипове. Това им е слабото място засега. Тоест те няма да имат проблем с непрекъснато производство на нетехнологични оръжия при продължителен конфликт. Що се отнася до арабските капитали... изобщо интересувал ли си се чии са най-големите борси не само на Запад, а в света ?! - Делът на арабските капитали е впечатляващ. Както и на индийските. В тежката промишленост също. В имотите - също. Доста са интересни структурите на БлекСтоун и БлекРок в САЩ !? (между другото, оригиналния Черен камък или Черна скала, се пази в Каабата в МекаНеслучайно написах "асимилация". Тихото, но твърдо и упорито налагане на интереси и влияние, винаги побеждава какафонията с бързите печалби.
- 2 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнениеsosi, полските леопарди не стигнали в Донбас, гермаците им продали каквото имат за изхвърляне. Те не са въоръжени, Полща има само антиоръжия. Американците закарали два Б2, за тях също казват че са остаряли и са се разкапали. Има клип на единия като каца и крачетата му висят от едната страна, казват - разпорил се като го напълнили с тежки бомби да ги показват на руснаците.
Коментар
Коментар