IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

    Аз 10 години съм се занимавал със статистика и държавни архиви. И ти казвам, че твоето твърдение е безумно. Дори Знеполски не си е позволявал подобна наглост да изплещи. Изключително съвпада със "Завещанието на Левски". Как беше - "който ни освободи, той ще ни пороби".

    Няма как да намериш скелет ципокрила бъзибага, колкото и "жалания и знания" да имаш.
    Много претенциозно....толкова. ОК, давай обратните данни, като си такъв специалист.....д

    П.П. Данни, не голи твърдения, нали си професионалист, че "Москва не вярва на сълзи"..
    Last edited by X_Y; 20.02.2024, 09:14.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение

      Тотални инфантилни глупости , прекопирани от някой ''дърт демократ'' , който още скача .....за да не е червен ....

      Просто , нормален човек , няма как да съчини тази измишльотина......
      Или пък е полюция на 44г. девственик от козяк ............
      Понякога сте точен както счупен дамски часовник...
      смотрим:
      https://www.youtube.com/watch?v=hxm5O2AS3SM

      Click image for larger version

Name:	Skabeikasmotanbrusnar2.jpg
Views:	1
Size:	72.7 КБ
ID:	4158276

      Коментар


      • бай Митьо, 89-та сигурно съм попадал в Гърция за един ден само, статистиката какво казва ? Те не бяха към соц.лагера, бяха ли ни изпреварили. Пътувахме през ноща и никой не ни видя, тъмно като в пещера. Ходихме един грък от Солун да ни покаже една машина, същата моя приятел я беше взел като старо желязо от вторични в България с хидравлика, редуктори и беше я ремонтирал и работеше. Гърка ни показа неговата с ремъци от тези плоските каиши, работника дърпа едни ръчки все едно че кара парен локомотив и целия в прах, само около очите му си личи че е бял. Той ми каза човека - ще видиш колко са изостанали там, в петдесет и някоя година макс, а при нас 89.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Аз 10 години съм се занимавал със статистика и държавни архиви. И ти казвам, че твоето твърдение е безумно. Дори Знеполски не си е позволявал подобна наглост да изплещи. Изключително съвпада със "Завещанието на Левски". Как беше - "който ни освободи, той ще ни пороби".

          Няма как да намериш скелет ципокрила бъзибага, колкото и "жалания и знания" да имаш.
          Ей това, за ципокрилата бъзибага, директно изби рибата с удар в десетката, за което, ти слагам +10.
          А, защо не е повече... Лесно е, да не се обидиш: Мащабът Митков е толкова. Относително лесен за улучване, от 10÷30 м, с камък.
          Last edited by X_Y; 20.02.2024, 09:13.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

            Статистика се казва, съвсем лесно се намира.....само желание за знания да има.

            П.П. Надявам се не иронизираш Левски, вчера беше годишнина от смъртта му.....би било недостойно...
            Аз 10 години съм се занимавал със статистика и държавни архиви. И ти казвам, че твоето твърдение е безумно. Дори Знеполски не си е позволявал подобна наглост да изплещи. Изключително съвпада със "Завещанието на Левски". Как беше - "който ни освободи, той ще ни пороби".

            Няма как да намериш скелет ципокрила бъзибага, колкото и "жалания и знания" да имаш.
            Last edited by X_Y; 20.02.2024, 09:13.

            Коментар


            • бай Митьо, Османската империя не ни е поробвала в интерес на истината, били сме много умни по него време и сме си разпаднали държавата, 20 -30 владетели и те парче по парче се присъединяват към нея. Но пък сме се Освободили което също е вярно и то така че кагато европейските империи са писали писма до портата да си ни връща, от там им отвърнали - не ги искаме, много се бият.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                Статистика се казва, съвсем лесно се намира.....само желание за знания да има.

                П.П. Надявам се не иронизираш Левски, вчера беше годишнина от смъртта му.....би било недостойно...
                ДНЕС е годишнината бе, Митко. ДНЕС. 19.ФЕВЕУАРИ. И няма."Русия" в това

                Прочее, отбелязвайки деня (първия след обесването), НИЕ ЧЕСТВАМЕ ЖИВОТА МУ.
                Така ми оаканмха, преди години, мъдри хора. Не някакви вманиачени мизантропи.

                Коментар


                • бай Митьо, не сме произвеждали само боклуци, имам една стара кола, лагерите и генератора и са български, 500хиляди км. е изминала, и съм сигурен че ако го отворя нищо им няма. Отварял съм много на по малък пробег с японски и изсъхнали - приключили. На теслите на електромоторите гледах им вадят лагери разбити по на 150 хиляди, не са качественни, не са направени както трябва. Японска машина, металорежеща нова преди години, просто на празен ход я пускат да и чуем шума и ни направи впечатление че на един български струг шпиндела е невероятен и по добър, като вятър се чува, а на японеца съвсем ама съвсем леко не може да се каже че румоли но..Други машини да го могат това не съм виждал, а съм виждал немски, френски дори..
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                    Този "документ" да не се казва "Завещанието на Левски" случайно?
                    Статистика се казва, съвсем лесно се намира.....само желание за знания да има.

                    П.П. Надявам се не иронизираш Левски, вчера беше годишнина от смъртта му.....би било недостойно...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      бай Митьо, кога сме го платили, моя приятел се чудеше, той беше много подреден и стриктен човек - цени няма, безобразие, безстопанственост, руснаците разхвърлят машини и нищо не търсят срещу тях. Паказа ми ги да ги видя и казва - Гледай, гледай..ще пострадат да знаеш. В завода в двора склада за прокати беше пълен, заредено с всякакви метали, корабите ги носеха и бяха свежи метали правени по технология както трябва, металорежещите машини като тръгне стружката не се къса - дълга метри и работника я скъсва да не се навие около детайла.
                      Този ти "бай" ("господин", тур.) Митко е едни 5+ години по-малък бе, Дани. "Митко" е. Наистина. И какво си тръгнал да му обясняваш? Той е тук да глаголи и смисъл НЕ търси. Говорител.

                      Коментар


                      • Pyramid, ами аз се надявам да се обърне с народа, сиреч с нас и децата и те.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • бай Митьо, кога сме го платили, моя приятел се чудеше, той беше много подреден и стриктен човек - цени няма, безобразие, безстопанственост, руснаците разхвърлят машини и нищо не търсят срещу тях. Паказа ми ги да ги видя и казва - Гледай, гледай..ще пострадат да знаеш. В завода в двора склада за прокати беше пълен, заредено с всякакви метали, корабите ги носеха и бяха свежи метали правени по технология както трябва, металорежещите машини като тръгне стружката не се къса - дълга метри и работника я скъсва да не се навие около детайла.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            bota156, не се излагай, Матеев беше народен човек едно време, сега защо е в тази анти секта не знам. И какви глупости пише човеконенавистнически..непонятно. Те до вчера разпъваха килимите пред руските олигарси. Русия я хванаха евтино и много бавно - откачените украинци тръгнаха да оставят без доход тези които се отцепиха, и за тях стана въпрос на живот или смърт да излязат от Украйна. Когато собствената ти държава иска да те убие избор нямаш. Те потърсиха Русия да ги защити защото са руснаци и тя каза - да не само да се изпъчи, ако някъде искат да уморят българи затова че са българи ти какво ще направиш ? И така загубиха територии. Едно дете, момченце от Украйна го питат - ще си ги върнем ли и то казва че според него не, просто не е трябвало да ги губим. И всички си мислят че това е срещу Русия, но то е много повече и срещу Украйна.
                            То и аз бях заблуден като малък ама нА, Матейко се издаде. Народен е само за онези, от които може или предстои пари да вземе. Е, или да го свържат с още повече пари (власт). Иначе, усмивката на акулите е зъбата, дума да няма.

                            Коментар


                            • Бъpзоходко, руснаците като народ като видят зор и правят чудеса. Гледах сега както са да го наречем във война направили машина която от листов материал - ламарина прави съвсем точен детайл, както е начертан с кад програма, сега лесно се чертае и проектира с компютрите. Това са го направили за самолети да правят - нови модели, защото опитните се чукат на ръка първите бройки. С това нещо може да правиш купета на автомобили..нови и нови модели много бързо. Японците чукат прототипите на ръка, майсторски наистина не може да познаеш че не е правено щамповка, но нямат такава машина. Украинците като са с руснаците им поникват крила, много украинци на които им работят главите са там и правят страхотни неща. Украинците и Путин ги обича.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                                Не е вярно това, нефта го плащахме по-скъпо отколкото другите страни, има документи, прочети ги...
                                А за заводите да не говорим.....за кво ни бяха като нямаме суровини....само си унищожихме природата. А продукцията им беше непродаваема...
                                Този "документ" да не се казва "Завещанието на Левски" случайно?

                                Коментар

                                Working...
                                X