IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    [IMG]httpg[/IMG]
    И защо барби путин е убиец- навални влиза в затвора за присвояване на мисля поне 500000 долара/евро. Брат му беше също в затвора- мисля 3 години, за същото престъпление. Никой не знае кога може да стане нещо такова с тромба- руснаците и хохъла ти го казаха

    Условията в панделата са еднакви за всички- отделно имаше клипче как се разминава с надзирател и си гледа телефона

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      Нищо извънредно не е казал Макрон и никой не се е впечатлил, нали се оказа че имало френски военни отпускари, които си прекарвали отпуската около фронта в Украйна и загинаха. Не се виждат изблици на желание и ентусиазъм в страни които са в Нато да изпращат свои военни. Дори ВСУ казват недейте идва, вие не знаете как се води войната тук , вашите инструктори се безхаберни идват тук и говорят някакви неща от които единственото което научихме е че те те знаят колко се е променило оръжието и войната. С две думи - не е за вас тази работа ! И Макрон толкова разбира.
      - Новата инициатива, казани думи бед покритие - Ние не можем да позволим Украйна да загуби ! Самите украинци казват - ние губим, не е възможно да не загубим и вече знаем че резултата за нас ще е загуби от всякакво естество. Украинци казват - губим хора, разрушават се неща изграждани дълго време които никой няма да възтанови, загубените преди 10 години територии са най малката им загуба от всички които претърпяват.
      Според мен това нещо се казва от съюзниците, доста мними между другото и с користни интереси които на моменти изплуват на повърхността , единственно за да внушат че не знаят че Украйна търпи загуби и вече са се случили, а времето назад няма да се върне.
      В момента хората в тази половина на Света са най ценния актив, по ценен от всички други - територии, суровини и индустриално развитие.
      Защо от руZка страна никога няма да дадат да се прочете оригинала на "санстефанския предварителен договор"?
      Защо никога няма да ни върнат откраднатите архиви?
      Все въпроси, които генералшата от съветZZкото посолство няма да даде.


      https://faktor.bg/bg/articles/mneniy...lazhata-3-mart

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

        Никакви поляци няма в потеклото му, не знам откъде си измисляш?

        Чист руснак, с руско православно и националистическо потекло.

        https://en.m.wikipedia.org/wiki/Igor_Sikorsky
        САЩ ни освободиха от руско робство преди 35 години, а теб от длъжността партиен секретар

        Коментар


        • [HTML]Що не сте на шипка да развивате руското знаме? Покажете, че сте истински професионалисти и поставяте работа пред националния интерес! [/HTML]

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение
            Бивша селска учителка по английски, ентелегенциа; да я чуеш само, как го срича...

            Влачат я сега по разни треторазрядни политически клоунади; отделили са ѝ някакво фондче – на нея и на още няколко маргинала-продажници.

            Същата скоро ще е и блядта Нахвална.
            Дай линк, интересно ми е какво казва за юлия, иначе майка, какво да каже

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Gerasim_Burgaski, не знам кой е руски тролетариат, пиша по няколко реда да не съм досаден, и картинки за умствено недоразвити и повтарящи се не слагам. Българския език е богат, всичко можеш са думи да изясниш.
              Никой вменяем българин не желае да бъде “свободен” като руZZнак.

              България е свободна благодарение на членството си в ЕС и НАТО, иначе сега щеше да е нещо като БЛАТИСТАТА ЗАМРЪЗНАЛА джамахирия русия - концлагер с наплашени зеки, над които да плющи камшикът на Путин.

              Вземете си изрусения глиган от Драган Цанков 28 и се разкарайте от живота ни.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                Този е стар предател и доносник на ДС ... Избягал след промените във Франция ....Сега го раздава проевропейски либерал





                Как пък все такива цитираш бре ...
                Как пък все с такива дружиш във Фейсбук ...

                Коментар


                • Нищо извънредно не е казал Макрон и никой не се е впечатлил, нали се оказа че имало френски военни отпускари, които си прекарвали отпуската около фронта в Украйна и загинаха. Не се виждат изблици на желание и ентусиазъм в страни които са в Нато да изпращат свои военни. Дори ВСУ казват недейте идва, вие не знаете как се води войната тук , вашите инструктори се безхаберни идват тук и говорят някакви неща от които единственото което научихме е че те те знаят колко се е променило оръжието и войната. С две думи - не е за вас тази работа ! И Макрон толкова разбира.
                  - Новата инициатива, казани думи бед покритие - Ние не можем да позволим Украйна да загуби ! Самите украинци казват - ние губим, не е възможно да не загубим и вече знаем че резултата за нас ще е загуби от всякакво естество. Украинци казват - губим хора, разрушават се неща изграждани дълго време които никой няма да възтанови, загубените преди 10 години територии са най малката им загуба от всички които претърпяват.
                  Според мен това нещо се казва от съюзниците, доста мними между другото и с користни интереси които на моменти изплуват на повърхността , единственно за да внушат че не знаят че Украйна търпи загуби и вече са се случили, а времето назад няма да се върне.
                  В момента хората в тази половина на Света са най ценния актив, по ценен от всички други - територии, суровини и индустриално развитие.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение
                    ВасеТО Терзиев се възпалил от това, че някой поставил руски знамена на стълбовете на бул. "Цариградско шосе". Пратил веднага екип да ги сваля, че да не се възпали и господарят му от амбасадата на Козяк. Сега и камери щял да преглежда смешкото и ще предприемал съответни мерки...
                    Ами какви знамена да се поставят, бе куха лейко?
                    Русия е нашата освободителка и съвсем нормално е да я почитаме.....
                    Браво на този, който е наслагал знамената!

                    Този родоотстъпник защо ли не маха укрорайхските жовтоблакутни флази? Или какво да се чудим, след като се отрича от майка и баща...

                    Коментар


                    • Gerasim_Burgaski, не знам кой е руски тролетариат, пиша по няколко реда да не съм досаден, и картинки за умствено недоразвити и повтарящи се не слагам. Българския език е богат, всичко можеш са думи да изясниш.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                        Търси им го пусни със субтитри на мова че руски не разбират
                        А, разбират!
                        Сичкото козяче тук знае руски по-добре от нас с теб, и източниците им са в по-голямата си част на руски.

                        Но виж, че и Ицо Грозефчето говорит по русски очень хорошо!
                        https://t.me/NSDVDnepre/20169

                        Явно Нахвалната блядь го е обучавала на възглавница.

                        Не, че вярвам на измислиците и дезинформацията му, де.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение

                          Всички руснаци разбират украинската мова, дори забелязах че някои в Русия я ползват или отделни думи както ние обичаме сръбски или македонски да ползваме в разговорен жаргон. А може и украинската мова в Русия да се е разпространявала в предкнижовните руски езици. Руснаци и украинци се заяждаха в нета четох си пишат, руснака пита - как ще кажеш нещо си ? В руския има много точни думи, мовата с много малко думи..И украинеца писал - като не може да намери точно дума, ще използва руските, аз ги знам по добре от тебе ти как мислиш ?
                          Не визирам руснаците а тукашният тролетариат дето ама никога не са били партийни секретари ама много добре се справят с руския

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение

                            Книга за руските изобретатели, преди много години ми беше попаднала в училищна библиотека, може би на единия от родителите има нещо в потеклото свързано с Полша. Или греша. Беше интересна, в Русия са първите мелници задвижвани с електричество направени и много неща имаше интересни и как са се случили. За мелниците беше интересно че някой стара мелница и отлива камъни от някакъв минерал, открива как да го спои.
                            Click image for larger version

Name:	GHrBFnJXgAA05gh.jpg
Views:	1
Size:	91.7 КБ
ID:	4162680

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Peter Boyadjiev

                                Тази седмица нещо съм все по-доволен. Защо ли ? Ами от понеделник насам, Франция не излиза от устата на Путин и неговите пропагандисти. Франция излезе на първа линия като техен враг. Пяна хвърчи от устата им. Плашат ни с какво ли не, да ама нашите компютри работят много по-бързо от техните, така, че путиновите заплаха са чист въздух и плаши гаргите. Пени се не пени Путин, може да му се наложи дори да гледа Украйна през решетките. Каза му се и му се повтори, сигурноста на Украйна е сигурност на ЕС. Който знае да слуша, разбира за какво става дума. Между другото, Путин е сърдит защо Макрон отговори на въпрос , че нищо не е изключено. Ами руските войски вече трета година са в Украйна, без да ги е канил някой и безчинстват. Ако наши специални части отидат там, то ще бъде след специална покана от лигитимната украинска власт и то с строго дефинирани мисии.

                                Коментар

                                Working...
                                X