IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

    Аз съм от София, в Лясковец никога не съм бил.
    Ми не ти личи ....
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin
      Г-н Кретен , къде съм казал че Катерина Велика не е Немска принцеса преди да седне на Руския трон. Ти пак почна с фантазиите .....
      Last edited by X_Y; 16.01.2022, 16:56.
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

        Вашата гледна точка у Лясковец ни е добре известна ....... там всички се мислите за Мексиканци...
        Аз съм от София, в Лясковец никога не съм бил.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin
          Тъп, аз говоря за Руските немци ...ти ми отговаряш нещо си друго ......

          Приликите с теб не са случайни:
          Last edited by X_Y; 16.01.2022, 16:58.
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Рашки съвременен танк, по дряновски образец

            https://www.youtube.com/watch?v=RjGL6pCBCGE
            Г-н Кретен пак сте в грешка .....това сигурно е у вас в Лясковец
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              то да беше само лигавене на лазурния бряг на екскурзия с мед да ги мажеш
              те живеят из ЕС, Великобритания и САЩ..даже.
              Ако имат жилища в Москва, Маями, Хонг-Конг , Тайланд и Лондон ......къде точно живеят по твоите критерии. Как им определи местожителството на всичките ?
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                Г-н Кретен , относно късогледството ви всички се нагледахме. Нито една вярна приказка , само брътвежи на принципа патологична русофобия. А патологията е болест и следва да се лекува!
                А това че в темата се изявавате като три ника още повече ви охарактеризира разтроението на личността ви....
                Рашки съвременен танк, по дряновски образец

                https://www.youtube.com/watch?v=RjGL6pCBCGE

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                  Децата на Руския елит имат възможности като децата на всичките други елити да обикалят навсякъде по света, да учат , трупат опит и т.н. Това че някои е посетил 10 пъти Китай не го прави Китаец !
                  то да беше само лигавене на лазурния бряг на екскурзия с мед да ги мажеш
                  те живеят из ЕС, Великобритания и САЩ..даже.

                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin

                    Да се съберете с марандулий, то чакаше да фалират 2014г
                    трай ве русофиле В ЗАПАДНА ЕВРОПА живеещ- не в матушка расия


                    скоро ще изритаме кремъл от суфт
                    петрола ще бутнем под 25$
                    Китай ако са умни ще ви ковнат в гръб
                    яко-само московията ще остане за пияндетата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      Предвид, че децата на руския елит са масово в ЕС, Великобритания, че и в САЩ има даже.. спекулациите, как никой руснак не харесва лошото ес и нато е меко казано безпочвена.
                      Децата на Руския елит имат възможности като децата на всичките други елити да обикалят навсякъде по света, да учат , трупат опит и т.н. Това че някои е посетил 10 пъти Китай не го прави Китаец !
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                        На вас като ви набият колхозниците една лъжа в главата и е доживот. "У край" означава нещо като "у моя роден край", което може да използваш и днес дори да си от Дряново, а не "накрая". Накрая са били тия дето произхождат от монголците, Големи части от Украйна са били част от Австро-унгария, Полша и Латвия, т.е. това са европейци.
                        Вашата гледна точка у Лясковец ни е добре известна ....... там всички се мислите за Мексиканци...
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Филма е гледан вече, когато ФРГ си прибра ГДР. Рашката паплач в Берлин побърза да се покръсти и хич не си помисли да се върне в тюрмата а.к.а. родината им

                          ПП: спекулацията е друга - наричат рушняци разните рускоговорящи (и аз съм такъв, голям праз).
                          Г-н Кретен, аре пак глупости.....Рускоговорящите в Германия в голямата си част т.н. Руски немци. Етнически немци живели поколения още от Катерина Велика в Руските степи и след 1990 завърнали се в Германия.

                          Ма ти наистина си ужасно неуко създание бе човек ....
                          Last edited by markov; 16.01.2022, 16:04.
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Което просто показва колко късоглед може да е един дряновски съсел
                            Г-н Кретен , относно късогледството ви всички се нагледахме. Нито една вярна приказка , само брътвежи на принципа патологична русофобия. А патологията е болест и следва да се лекува!
                            А това че в темата се изявавате като три ника още повече ви охарактеризира разтроението на личността ви....
                            Last edited by markov; 16.01.2022, 16:04.
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                              Никого не съдя, просто и аз съм бил войник

                              Но както някой писа, борбата е за ценните 5-10 минути. Чета че руснаците възстановяват базата в куба и инсталират подслушвателни апарати. Говори се че искали база в никарагуа- в края на краищата каквото повикало такова се обадило

                              https://www.youtube.com/watch?v=VF7pqcPdNiw
                              На 5-тата не но, на 6-тата мин.от събуждане по тревога, нашата рота, трябваше да е на автополигона, на 200м.от спалното. ПОСРЕДНОЩ, ВНЕЗАПНО. БЕЗ ПРЕДВАРИТЕЛНА ПОДГОТОВКА. НОСИШ ОЩЕ СВОЕТО ОРЪЖИЕ, САНДЪК С1300 ПАТРОНА, И ПБГ.
                              И ГО ПОСТИГАХМЕ.
                              А,
                              Тук, някои "спят с униформите", и на 15-тата минута, не могат си завлече заспалите задници на 100 м. Наблюдавано, неведнъж. Армия ли?
                              БАБИ!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                                На вас като ви набият колхозниците една лъжа в главата и е доживот. "У край" означава нещо като "у моя роден край", което може да използваш и днес дори да си от Дряново, а не "накрая". Накрая са били тия дето произхождат от монголците, Големи части от Украйна са били част от Австро-унгария, Полша и Латвия, т.е. това са европейци.
                                Фонюф, ама наистина ли? Тежка неграмотност те гони, бате. Ама - понеже човек трябва да се смее, от време на време, шутове е имало, има и, явно, ще продължи да има. Дерзай!

                                Коментар

                                Working...
                                X