IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

    Не разбирам въпроса ти, аз дори не съм стъпвала в Косово
    https://www.youtube.com/watch?v=xKQLVgrrvxI
    https://www.youtube.com/watch?v=40Vp8ULcMOc

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      https://www.usdebtclock.org/ , за дълговете да не се спори излишно те си го дават от федералния резерв, почти 30 трилиона са в момента.
      Да не се спори... това заповед ли е?

      ... Останалите дългове до 30 и кусур трильонки са вътрешни. Например Пантагонът, сошъл секюрите, банки, големи компании, частни лица и разбира се Федерален резерв..

      Така че доуточнявайте ако знаете, защото голяма част от хората си мислят други работи.
      Но може и с фалшивките да продължавате.

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
        Има моменти, които, ти убягват:
        1. На територията на Кърджалийска, Хасковска и Разградска области, НИКОЙ не притеснява нашите съграждани с различен етнически произход.
        2. Никой не им забранява да ползват помежду си предпочитания от тях самите език.
        3.Луганск и Донецк, възстанаха срещу държавния преврат в Киев, а тук...КОЙ ДА ПОВЕДЕ ТАКОВА ЧУДО?
        4.Косово си беше явна провокация на тъпите янки, СЪЗНАТЕЛНО И ПРЕДНАМЕРЕНО, с цел залагане бомба в задния двор на Европа. Тя, като упоена, проспа случая да реагира, възможно, само Испания подскочи заради Каталуния. У нас, вече беше пълно с американска клиентела, за жалост.
        4. 90-те, Русия беше слаба икономически. Военно, и тогава, можеше да ликвидира САЩ. Думата ми е че, щатите, и тогава, НЕ ПОСМЯХА , възпирани от няколко хиляди ядрени заряда на дежурство. Ако не беше Шубето, войната би станала факт.
        Тази русофилия ще ти изяде главата / майтап / Как да не притесняват българското население като им говорят на турски ?! Не подценявай проблема.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          В сравнение с великана на глинени крака Русия
          ...и до какви изводи стигна? Защо, чудя се, толкова лесно, пренебрегвате огромната физическа мощ на Ресурсите. ТАМ е Истината. Напрегнати, те не веднъж, са постигали чудеса. А Полша, силна или не, също има нужда от тях. От руските ресурси, а също, И пазар. Достатъчно са им напрегнати нещата и няма нужда И ние, да ровим в старите им рани. Едната от тези две страни, от няколко места, я наричат "Чакалът на Европа". Познай отведнъж, коя.

          Коментар


          • https://www.usdebtclock.org/ , за дълговете да не се спори излишно те си го дават от федералния резерв, почти 30 трилиона са в момента.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              Вече писах по темата за Луганск и Донецк Представи си Кърджалийска, Разградска, Хасковска общини да искат да се отцепят от БГ, какво ще пишеш после ?! Луганск и Донецк ,дори нямат автономия в Украйна ! Повече не е необходимо да спорим ,а да си гледаме интереса, че такива световни прецеденти за много лоши за нас българите. Писах и за Косово ..................
              Навремето когато САЩ еднолично отцепиха Косово от Сърбия в нарушение на целия световен ред , Путин имаше едно изказване в стил че с това си действие отварят кутията на Пандора.

              Потърси го в нета .....интересно е

              https://news.bg/columnists/s-kosovo-...a-pandora.html
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Но за тези които са завършили над шести клас ето:



                За тези които не знаят, Grand total означава сумата на всички дългове към други държави. За най-върлите симпатизанти на северните територии ето линк за да го разпространяват из групите си.
                https://ticdata.treasury.gov/Publish/mfh.txt


                ПП Измамник, май само да с.реш из темите можеш?
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                  Вече писах по темата за Луганск и Донецк Представи си Кърджалийска, Разградска, Хасковска общини да искат да се отцепят от БГ, какво ще пишеш после ?! Луганск и Донецк ,дори нямат автономия в Украйна ! Повече не е необходимо да спорим ,а да си гледаме интереса, че такива световни прецеденти за много лоши за нас българите. Писах и за Косово ,та не ме апострофирай по този случай Щатите нямат интерес да нападат РФ ,това ако искаха да го правят щеше да се случи още през '90 - те години на миналия век когато СССР се разпадна, загубиха Източна Европа и бяха много слаби.
                  Има моменти, които, ти убягват:
                  1. На територията на Кърджалийска, Хасковска и Разградска области, НИКОЙ не притеснява нашите съграждани с различен етнически произход.
                  2. Никой не им забранява да ползват помежду си предпочитания от тях самите език.
                  3.Луганск и Донецк, възстанаха срещу държавния преврат в Киев, а тук...КОЙ ДА ПОВЕДЕ ТАКОВА ЧУДО?
                  4.Косово си беше явна провокация на тъпите янки, СЪЗНАТЕЛНО И ПРЕДНАМЕРЕНО, с цел залагане бомба в задния двор на Европа. Тя, като упоена, проспа случая да реагира, възможно, само Испания подскочи заради Каталуния. У нас, вече беше пълно с американска клиентела, за жалост.
                  4. 90-те, Русия беше слаба икономически. Военно, и тогава, можеше да ликвидира САЩ. Думата ми е че, щатите, и тогава, НЕ ПОСМЯХА , възпирани от няколко хиляди ядрени заряда на дежурство. Ако не беше Шубето, войната би станала факт.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mikimaus Разгледай мнение

                    имате ли шиптъри у Косово или сте преминали на Камбоджанци от български произход тип "KFOR "
                    Не разбирам въпроса ти, аз дори не съм стъпвала в Косово

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Един съветски виц от "онези" времена.
                      https://www.youtube.com/watch?v=BR-GdTGpFAk
                      https://www.youtube.com/watch?v=qAHNq584mfg

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Вече писах по темата за Луганск и Донецк Представи си Кърджалийска, Разградска, Хасковска общини да искат да се отцепят от БГ, какво ще пишеш после ?! Луганск и Донецк ,дори нямат автономия в Украйна ! Повече не е необходимо да спорим ,а да си гледаме интереса, че такива световни прецеденти за много лоши за нас българите. Писах и за Косово ,та не ме апострофирай по този случай Щатите нямат интерес да нападат РФ ,това ако искаха да го правят щеше да се случи още през '90 - те години на миналия век когато СССР се разпадна, загубиха Източна Европа и бяха много слаби.
                        имате ли шиптъри у Косово или сте преминали на Камбоджанци от български произход тип "KFOR "

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                          Вече писах по темата за Луганск и Донецк Представи си Кърджалийска, Разградска, Хасковска общини да искат да се отцепят от БГ, какво ще пишеш после ?! Луганск и Донецк ,дори нямат автономия в Украйна ! Повече не е необходимо да спорим ,а да си гледаме интереса, че такива световни прецеденти за много лоши за нас българите. Писах и за Косово ,та не ме апострофирай по този случай Щатите нямат интерес да нападат РФ ,това ако искаха да го правят щеше да се случи още през '90 - те години на миналия век когато СССР се разпадна, загубиха Източна Европа и бяха много слаби.
                          Един съветски виц от "онези" времена.
                          https://www.youtube.com/watch?v=BR-GdTGpFAk
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Никъде не съм писал че Украйна щяла да нападне Русия чак такива смелчаци няма там.Писах ако случайно имат глупостта да нападнат Донецк и Луганск...Е тогава ще ядат шамарите и тия войски са затова там...Украйна не е самостоятелна държава нито Германия такава нито Франция...Една твоя любимка мисля че ясно се изрази fuck EU.Колко по точно да ти го кажат?Щом САЩ решава кой да влезе в ЕС за какви независими държави става дума.Затова Русия не ги брои за живи и преговаря със световният хулиган номер едно САЩ.Както се видя и тоя път САЩ подвиха опашка.А колко добре си живее на Запад не ми обяснявай въобще ама въобще..Пропагандата не ми действа...
                            Вече писах по темата за Луганск и Донецк Представи си Кърджалийска, Разградска, Хасковска общини да искат да се отцепят от БГ, какво ще пишеш после ?! Луганск и Донецк ,дори нямат автономия в Украйна ! Повече не е необходимо да спорим ,а да си гледаме интереса, че такива световни прецеденти за много лоши за нас българите. Писах и за Косово ,та не ме апострофирай по този случай Щатите нямат интерес да нападат РФ ,това ако искаха да го правят щеше да се случи още през '90 - те години на миналия век когато СССР се разпадна, загубиха Източна Европа и бяха много слаби.

                            Коментар


                            • Дори е към почти 30 трилиона, китайският обаче който не е заемите само а и външните инвестиции вече е по голям..над 30. Той затова е този мерак вниманието да се насочи нанякъде където са големите проблеми - Русия и Украйна.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Абе говорихме го това преди време, външният дълг на САЩ е 7-8 трильонки, нали обаче пропагандата между вас си вътрешно требва да си върви,

                                Баш. 21 не е "7-8". ИЗМАМНИК!

                                Коментар

                                Working...
                                X