IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Договорите за признаване току-що бяха подписани.
    Разпад на московската държавица.ДА започне .СЕГА

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение

      Ми да, който държи петрола и първичните метали пичели.
      Ако златото скочи с 20%, копачите могат да направят дори x3.

      Коментар


      • Бертрам, те да инвестират но трябва да имат какво..май ще излезе че драмата е че нямат. След една голяма инфлация, ще инвестират тези които имат неща които все пак обеднялото население е принудено да купува..та те като изкарат пари и им останат настрани ще тръгнат да ги инвестират някъде. Не е голяма драма, като нямат натрупани излишни пари няма да сънуват душмани, че ще дойдат да им ги откраднат.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

          То, истината за теб, много хора я казват. Но като те търпят тук, само лапаш центове.
          Не бе. Не точно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            Русия и в момента е по един неявен начин във въпросните области. Сега ще валидира присъствието си и белким с това драмата да приключи и джуджето да се обяви за победител. Западът да ги отреже и да започне да инвестира в Украйна. Няма по-добър начин да убедиш някой, че е добре от икономическото развитие.
            Е, то в Русия няма кой да инвестира, нали. Споко, Берти. Китай ще влезе в Тайван.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron
              Що бе Истината казва човека
              То, истината за теб, много хора я казват. Но като те търпят тук, само лапаш центове.

              Коментар


              • Договорите за признаване току-що бяха подписани.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  barbaron, тълпата по борсите винаги тръгва първоначално в грешната посока, верния отговор - посока не се знае от всички, това е привилегия на малцина. Така че не бъди толкова сигурен, че Европа е в уин- уин ситуация..май отнася яки коршета от всички посоки.
                  Ми да, който държи петрола и първичните метали пичели.
                  Last edited by Andi11; 21.02.2022, 21:37.

                  Коментар


                  • Русия и в момента е по един неявен начин във въпросните области. Сега ще валидира присъствието си и белким с това драмата да приключи и джуджето да се обяви за победител. Западът да ги отреже и да започне да инвестира в Украйна. Няма по-добър начин да убедиш някой, че е добре от икономическото развитие.

                    Проблем ще стане ако джужето реши да разшири въпросните области.
                    Last edited by bertram; 21.02.2022, 21:44.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп

                      Ми ше те изтрият. Ти си малоумен идиот и такива ги трият.
                      Това е пост за бан. Ако е нормален форум, ще отнесеш поне седмица. Да видим., какво е тук.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                        На 20,01,2016 г. беше 81,96 рубли за долар.......
                        На 20,03,2020 г. беше 79,94 рубли за долар ......

                        нищо не виждано за сега !
                        А, ми тогава да изчакаме до утре.

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • barbaron, тълпата по борсите винаги тръгва първоначално в грешната посока, верния отговор - посока не се знае от всички, това е привилегия на малцина. Така че не бъди толкова сигурен, че Европа е в уин- уин ситуация..май отнася яки коршета от всички посоки.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            На мен ми е интересно като поскъпва само. А това е първи път да се покатери до 80.
                            Пък и като потъне яко, връщане назад няма.
                            На 20,01,2016 г. беше 81,96 рубли за долар.......
                            На 20,03,2020 г. беше 79,94 рубли за долар ......

                            нищо не виждано за сега !
                            Last edited by markov; 21.02.2022, 21:09.
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                              И какво толкова ще стане ....ще потъне, ще потъне , пък ще се по-възстанови .....

                              Ти тук поне 28 пъти обяви че Рублата минала 78 за долар.

                              Съответно трябваше и 28 пъти да обявиш че се върнала ..ма това ни го спести.
                              На мен ми е интересно като поскъпва само. А това е първи път да се покатери до 80.
                              Пък и като потъне яко, връщане назад няма.
                              Last edited by Имхотеп; 21.02.2022, 21:04.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                Война вероятно няма да има, но ще има санкции срещу Русия -та икономическа война е сигурна.

                                В ЕС да се готвим за рецесия вследствие на несигурността и високите цени на доставките от горива, които ще рефлектират върху всичко.
                                Мисля, че Зелената Сделка ще я коригират, но да видим.

                                ПП Путин силно се е объркал - източна Украйна са древни македонски земи.

                                Тук не мога да не се съглася......
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X