IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    руските възпитаници с белене откраднаха и продължават да краднат
    ако визираш гориво за Козлодуй мисля, че при зор може да се ползва и от други източници - има такава инициатива.

    колкото са ни брулили последните 30 години екс-комуняги, лукойл и самите руси за газ и петрол...толко и турците не са ни брулили.
    Щото те другите възпитаници , само носиха тук и наливаха с кофите блага ....вземи си свали розовите очила. Които и да ни хване се възползва от нас щото сме нищо повече от колония .......бяхме Османска, после Германска, после Руска, после Американска ...... и все на долу копаем....
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      руските възпитаници с белене откраднаха и продължават да краднат
      ако визираш гориво за Козлодуй мисля, че при зор може да се ползва и от други източници - има такава инициатива.

      колкото са ни брулили последните 30 години екс-комуняги, лукойл и самите руси за газ и петрол...толко и турците не са ни брулили.
      Пак, без връзка с реалността. Реактора за Белене е готов. Платен+съдебни разходи и неустойки.Седи и ни чака. ЕС и САЩ, не ни позволяват да си достроим централата. Да повтарям ли. заради кого?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        Мисля, че е крайно време западът да остави Путин да разчита само на Китай като купувач на суровините им (те друго не изнасят).... русите не ги чака нищо добро. Плюс премахване на всички двойни гражданства в държави от евросъюза, едно от които е руско... елитът им да се прибира в Москва и да си чака за визи.
        Никак не е просто това за което си фантазираш. Да речем досега Европа купува 1 кило стомана от Русия за 1€ прави зъбно колело и го продава на Русия за 10€. Решава санкции и какво става, вече трябва да купува стоманата за 2€ и да го продава продукта за 8€ защото Русия започва да продава на Китай стоманата за половин евро и китайците правят зъбното колело за 5€. При всички положения Европа ще е прецакана от самата си глупост.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          Не те разбирам вече, Берти. Какво ти става? Искаш ФАЩ да продължат да доминират света, а нас, да ни командори всяко евроамериканско говедо?
          САЩ иска война и слаба Европа. За мен по-добре е Европа да 'преболедува' зависимостта си от джуджето с наполеонов комплекс и да продължи напред. Германците се огънаха със северен поток 2 , но инфраструктурата не значи нищо, когато на края на тръбата имаш авторитарен тип.

          Не казвам, че ще е лесно, но то лесно няма. Евтиния газ излиза скъпо накрая и е дошло време да го разберем.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Не те разбирам вече, Берти. Какво ти става? Искаш ФАЩ да продължат да доминират света, а нас, да ни командори всяко евроамериканско говедо?
            За некадърник като теб идеята че трябва да си изработиш парите е неприятна. Е, така работи целия свят - с изключение на червените скакалци, които гледат къде какво да откраднат - не се надявай, няма да ти дадат нищо в замяна на джафкането в тяхна посока

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение
              А тока, за да напишеш тази безССССмилсица, знаеш ли с какъв енергиен ресурс е произведен? ЕС и САЩ ни е.аха майката на ядрената енергетика, благодарение на Филипчо Димитров. Нямаш ниакава връзка с реалността.
              руските възпитаници с белене откраднаха и продължават да краднат
              ако визираш гориво за Козлодуй мисля, че при зор може да се ползва и от други източници - има такава инициатива.

              колкото са ни брулили последните 30 години екс-комуняги, лукойл и самите руси за газ и петрол...толко и турците не са ни брулили.

              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                Мисля, че е крайно време западът да остави Путин да разчита само на Китай като купувач на суровините им (те друго не изнасят).... русите не ги чака нищо добро. Плюс премахване на всички двойни гражданства в държави от евросъюза, едно от които е руско... елитът им да се прибира в Москва и да си чака за визи.
                Не те разбирам вече, Берти. Какво ти става? Искаш ФАЩ да продължат да доминират света, а нас, да ни командори всяко евроамериканско говедо?

                Коментар


                • Никел, Паладий, Платина, Злато, Алуминий, Мед, Стомана, Диаманти, Пшеница , Газ, Нефт, Въглища, плочи от дървесни частици, дървен материал, изкуствени торове ......това всичко може да удари небесата ако икономическата война се разгори.

                  Спекулант да си на тези времена...
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                    Мисля, че е крайно време западът да остави Путин да разчита само на Китай като купувач на суровините им (те друго не изнасят).... русите не ги чака нищо добро. Плюс премахване на всички двойни гражданства в държави от евросъюза, едно от които е руско... елитът им да се прибира в Москва и да си чака за визи.
                    А тока, за да напишеш тази безССССмилсица, знаеш ли с какъв енергиен ресурс е произведен? ЕС и САЩ ни е.аха майката на ядрената енергетика, благодарение на Филипчо Димитров. Нямаш ниакава връзка с реалността.

                    Коментар


                    • Мисля, че е крайно време западът да остави Путин да разчита само на Китай като купувач на суровините им (те друго не изнасят).... русите не ги чака нищо добро. Плюс премахване на всички двойни гражданства в държави от евросъюза, едно от които е руско... елитът им да се прибира в Москва и да си чака за визи.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Сега кипърски или кримски сценарии ?
                        Руският президент подписа и договор за приятелство и взаимопомощ с двете републики

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          Текстчетата са цветни, за да ги разбират бавно развиващите се тролчета
                          Магарков, благодаря ти че мислиш за мен злобничко
                          Пази си жлъчката
                          За държавите в синьо не се тревожи, те сметнаха загубите си (-1% .. -2%)
                          от предстоящите санкции за лудото джудже и от утре пак тръгват нагоре
                          А мъките на лудото джудже тепърва започват (-10% .. -13%)

                          И помоли някой батко да ти обясни какво виждаш отдолу
                          Сега имам 1100 TH/s.

                          За 1 ден: +0.00498943 BTC = +193.1542 USD
                          Ето 2 от мините за BTC:

                          ========================================
                          https://www.bitfufu.com/dashboard

                          ========================================
                          https://www.bitdeer.com/
                          Анди, този пост е лъжа, без да се уточнят разходите за контрактите. За дадения период. Затова писах за операция изваждане. Салдо, му викат, Пък ако решиш, пак трий. За минимално грамотен инвеститор, пак е лъжа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Като гледам рубикона е преминат.
                            Въпроса е докъде ще стигнат - дали само ще изтласкат украинците до границите на 2те области или ще направят и сухопътна връзка с крим или пък чак до Днепър ще се спрат.
                            Във всеки случай ще ядат санкциите, така че - поживъом-увидим.
                            Все си мисля че може би 2-я вариант ще е.
                            Нещо май бях мернал че десантните дето ги докараха отдалеч са в азовско море...
                            Гледах съвета при путин, пълен цирк, но там казаха, че трябва двете бандитски републики да се признаят в административните граници, а не в тези, които са сега при сепаратистите, споменаха изрично Мариупол, което значи, че ще правят коридор към Крим, и Аралско море ще стане изцяло руско

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Като гледам рубикона е преминат.
                              Въпроса е докъде ще стигнат - дали само ще изтласкат украинците до границите на 2те области или ще направят и сухопътна връзка с крим или пък чак до Днепър ще се спрат.
                              Във всеки случай ще ядат санкциите, така че - поживъом-увидим.
                              Все си мисля че може би 2-я вариант ще е.
                              Нещо май бях мернал че десантните дето ги докараха отдалеч са в азовско море...
                              Не забравяй, че НАТО е създаден, по думите на първия му шеф - да държи Русия вън, Америка - вътре, а Германия - отдолу. Та, моторът на ЕС, който е държан отдолу, не вярвам да прибегне до санкции. Виж, франсетата - те са бонвивани, може да поканят Путин на плац Пигал.

                              Коментар


                              • Като гледам рубикона е преминат.
                                Въпроса е докъде ще стигнат - дали само ще изтласкат украинците до границите на 2те области или ще направят и сухопътна връзка с крим или пък чак до Днепър ще се спрат.
                                Във всеки случай ще ядат санкциите, така че - поживъом-увидим.
                                Все си мисля че може би 2-я вариант ще е.
                                Нещо май бях мернал че десантните дето ги докараха отдалеч са в азовско море...

                                Коментар

                                Working...
                                X