IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Брътвежите наедро, никому не правят чест.
    Потресен съм от статията. Заключението е на база изказване на Путин, че те са братя с тях

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


      Според мен западняците няма да са склонни на какви да е отстъпки освен пълна капитулация, защото смятат Русия за "слаба".

      Аз лично не виждам изход от ситуацията, не виждам как ще бъде предотвратено разрастване на войната.

      В момента отиваме "като по учебник" към трета световна. Това е и една от причините да се въздържам от коментари, моето мнение така или иначе няма значение. Просто сме достигнали точката на "кипене"... как ще се "охлади" ситуацията си нямам никаква идея.

      Ако кажа да се направят отстъпки към Путин за да избегнем 3-та световна ще ме обвинят веднага за Русофил... което още веднъж доказва, колко сериозна е ситуацията. В момента засилването на санкциите играе ролята на "бензин в огъня". Ефекта няма да бъде "подавяне на Русия" а покачване на напрежението приближаване към можеби вече неизбежното разрастване на конфликта.
      За съжаление си напълно прав. Не трябваше да крадат парите на Централната банка. Това е обявяване на война, която уж не искаш. Червените линии ясно бяха артикулирани, но бяха безгрижно преминати.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        рублата е обречена - дали утре дали след седмица, но ще пада.
        единствен лъч надежда е ако натиснат джуджето да се спре и пак имат да ги 'наказват'
        Ти се моли светът да оцелее. БУКВАЛНО.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
          Путин не е убиец. Путин е братоубиец
          Брътвежите наедро, никому не правят чест.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


            Според мен западняците няма да са склонни на какви да е отстъпки освен пълна капитулация, защото смятат Русия за "слаба".

            Аз лично не виждам изход от ситуацията, не виждам как ще бъде предотвратено разрастване на войната.

            В момента отиваме "като по учебник" към трета световна. Това е и една от причините да се въздържам от коментари, моето мнение така или иначе няма значение. Просто сме достигнали точката на "кипене"... как ще се "охлади" ситуацията си нямам никаква идея.

            Ако кажа да се направят отстъпки към Путин за да избегнем 3-та световна ще ме обвинят веднага за Русофил... което още веднъж доказва, колко сериозна е ситуацията. В момента засилването на санкциите играе ролята на "бензин в огъня". Ефекта няма да бъде "подавяне на Русия" а покачване на напрежението приближаване към можеби вече неизбежното разрастване на конфликта.
            + 1 как да го обясниш на зомбиран човек ?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
              Твърде вероятно е да се проточат преговори за мир срещу премахване на санкциите - старите и новите. Също признаване на отцепването на Крим и Донбас от Украйна. Възможно е да се поиска автономия за цяла Новорусия и дори Харков. Също разграничаване на морските пространства в полза на Русия. Ред други условия може да бъдат поставени като транспортен и енергийни коридори към Крим, гаранции за водоснабдяването му. Но редултатите от преговорите ще зависят и от външни фактори, та бая ще се запънат и затегнат.

              Според мен западняците няма да са склонни на какви да е отстъпки освен пълна капитулация, защото смятат Русия за "слаба".

              Аз лично не виждам изход от ситуацията, не виждам как ще бъде предотвратено разрастване на войната.

              В момента отиваме "като по учебник" към трета световна. Това е и една от причините да се въздържам от коментари, моето мнение така или иначе няма значение. Просто сме достигнали точката на "кипене"... как ще се "охлади" ситуацията си нямам никаква идея.

              Ако кажа да се направят отстъпки към Путин за да избегнем 3-та световна ще ме обвинят веднага за Русофил... което още веднъж доказва, колко сериозна е ситуацията. В момента засилването на санкциите играе ролята на "бензин в огъня". Ефекта няма да бъде "подавяне на Русия" а покачване на напрежението приближаване към можеби вече неизбежното разрастване на конфликта.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                рублата е обречена - дали утре дали след седмица, но ще пада.
                единствен лъч надежда е ако натиснат джуджето да се спре и пак имат да ги 'наказват'
                Единствено публична, телевизирана екзекуция на червения площад ще спаси Русия.

                Коментар


                • Комична ситуация, уловена от "Скай Нюз".
                  https://dnes.dir.bg/svyat/orazhieto-...roshenko-video

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                    https://www.investor.bg/centralna-i-...biteli-346885/

                    Изтребителите от ЕС за Украйна тръгват !!!
                    Кой ще ги пилотира и навигира ?!
                    Last edited by neon7; 27.02.2022, 23:39.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Русия със сигурност загуби. Но не съм сигурен, че войната е свършила.

                      За радост на путинистите чеченците се твърди, че преди часове са били близо до Киев.

                      https://twitter.com/MarQs__/status/1...knhVxU0lDMt0Rg



                      От друга страна има по-скорошни трърдения, че колоната на чеченския спецназ е разбита:

                      https://twitter.com/NachmenDonn/stat...knhVxU0lDMt0Rg

                      Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                      Спести си глупостите. Войната свърши, русия загуби.
                      Тролски моноспектакъл №1 !

                      Коментар


                      • https://www.investor.bg/centralna-i-...biteli-346885/

                        Изтребителите от ЕС за Украйна тръгват !!!

                        Коментар


                        • Ако и това се окаже вярно и ядат такъв пердах, не знам какво да кажа за армия. Предполагам идеята на Путин е точно сега преди преговорите да постигне поне някакъв бърз напредък, но като идзлючим положението около Мариопул, всичко друго му се проваля.


                          Ukrainian forces destroy convoy of 56 Chechen tanks, kill general near Kyiv – report


                          Ukrainian military forces were successful in destroying a Chechen special forces column of 56 tanks near the capital of Kyiv on Saturday, Ukrainian news agency The Kyiv Independent reported.

                          According to the report, which the outlet said was confirmed by the Ukrainian President’s Office, the attack killed top Chechen general Magomed Tushayev, head of the 141 motorized regiment of the Chechnya National Guard.

                          The report was not independently verified.

                          https://www.timesofisrael.com/ukrain...r-kyiv-report/
                          Last edited by X_Y; 28.02.2022, 08:53.

                          Коментар


                          • Русия със сигурност загуби. Но не съм сигурен, че войната е свършила.

                            За радост на путинистите чеченците се твърди, че преди часове са били близо до Киев.

                            https://twitter.com/MarQs__/status/1...knhVxU0lDMt0Rg



                            От друга страна има по-скорошни трърдения, че колоната на чеченския спецназ е разбита:

                            https://twitter.com/NachmenDonn/stat...knhVxU0lDMt0Rg

                            Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                            Спести си глупостите. Войната свърши, русия загуби.

                            Коментар


                            • Путин не е убиец. Путин е братоубиец
                              Киев и Мариупол са обкръжени, двете страни съобщават за нанесени взаимни поражения

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Руснаците разполагат установките в населените места, за да не могат украинците да връщат огня. Също като през 2014 / 2015 в Донецк и Луганск.

                                https://twitter.com/JulianRoepcke/st...knhVxU0lDMt0Rg
                                Споко от ЕС вече изпращат изтребители.От цял свят ще се изсипе оръжие до 24 часа през въздушни коридори.

                                Коментар

                                Working...
                                X