IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    Почвам да мисля ,че прожекцията отдавна е започнала .... тия що тикат ситуацията към сериозен и трагичен завършек ?!!
    Не знам. И на мен не ми харесва. Не виждам вече опции пред Путин. Освен блъф за бутона

    Коментар


    • Абе я да ви дам нещо да четете:

      В ЕС впервые в истории решились дать Украине летальное оружие и боевые самолеты

      Евросоюз впервые в истории предоставит Украине летальное оружие и другое оборудование для Вооруженных сил нашей страны, которая находится в состоянии войны с Россией. Об этом стало известно в воскресенье, 27 февраля.

      С таким заявлением выступили президент Еврокомиссии Урсула фон дер Ляйен и верховный представитель ЕС по внешней и политике безопасности Жозеп Боррель. Об этом пишет Deutsche Welle.

      Отметим, что, кроме летального оружия, Украина получит также боевые самолеты.

      "Впервые за все время, Европейский Союз профинансирует покупку и доставку оружия и другого оборудования находящейся под атакой стране. Это поворотный момент", – отметила фон дер Ляйен.



      Last edited by X_Y; 28.02.2022, 09:04.
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
        Ах колко долно им откраднаха спестените парички и сега ще ги оставят да гладуват, само защото си гласуват по инерция.

        Министрите на външните работи на страните членки на Европейския съюз одобриха забрана на трансакциите с руската централна банка, реализирайки един от най-тежките отговори досега на инвазията в Украйна, предаде Financial Times.

        Европейските ограничения за международните резерви на Русия на стойност 630 млрд. долара са координирани със САЩ, където администрацията на Джо Байдън работи по подобен ход, заедно с Обединеното кралство и Канада.
        Почвам да мисля ,че прожекцията отдавна е започнала .... тия що тикат ситуацията към сериозен и трагичен завършек ?!!

        Коментар


        • Ах колко долно им откраднаха спестените парички и сега ще ги оставят да гладуват, само защото си гласуват по инерция.

          Министрите на външните работи на страните членки на Европейския съюз одобриха забрана на трансакциите с руската централна банка, реализирайки един от най-тежките отговори досега на инвазията в Украйна, предаде Financial Times.

          Европейските ограничения за международните резерви на Русия на стойност 630 млрд. долара са координирани със САЩ, където администрацията на Джо Байдън работи по подобен ход, заедно с Обединеното кралство и Канада.
          Ходът може да предизвика бурни условия на руските пазари в понеделник сутринта

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

            Никакви отстъпки за Путин не трябва да има. Ако светът сега му подари Украйна, утре ще му подари и Прибалтика
            Ти гледай да не се наложи да му “подаряват “ България, че знаш ли колко бързо ще ни изтъргуват западните ни “ съюзници “ !

            Коментар


            • Не е емоционално. Но е малоумно. Базирано е на куп идиотии в кратуната на Путин (неофашистки дугинистки булшит). Неговите хора са йесмени и явно като на Сталин, му казват каквото на него му се иска да чуе. Той затова и така надцени армията си.

              Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение
              Според теб войната просто като невъздържано емоционално решение на Путин ли е започнала?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение

                Според теб войната просто като невъздържано емоционално решение на Путин ли е започнала?

                Ти наистина ли вярваш, че само един човек може да управлява която и да е било голяма държава и свободно да взема решения от такъв калибър?Това не е било така дори и при варварските племена. Не знам смешно, тъжно, тъпо или гневно да ми стане като прочета или чуя някоя от безбройните персонални нападки към точно определен човек. Чак и психологически портрети му правят от какви заболявания страдал - щял да изперка и да натисне "червеното копче". Това си е колосално несериозно, глупаво е. Защо се оставяте така да ви правят на малоумни?


                ПП. И не би било зле да уточня, че същото важи и за голямата маса народ, които пък го смятат за "гении", "велик лидер" и т.н.
                Дай прогноза за изхода.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
                  Аз лично не виждам изход от ситуацията, не виждам как ще бъде предотвратено разрастване на войната.
                  В каква посока го виждаш това разрастване - ако може да споделиш някакви хипотези?

                  Коментар



                  • Според теб войната просто като невъздържано емоционално решение на Путин ли е започнала?

                    Ти наистина ли вярваш, че само един човек може да управлява която и да е било голяма държава и свободно да взема решения от такъв калибър?Това не е било така дори и при варварските племена. Не знам смешно, тъжно, тъпо или гневно да ми стане като прочета или чуя някоя от безбройните персонални нападки към точно определен човек. Чак и психологически портрети му правят от какви заболявания страдал - щял да изперка и да натисне "червеното копче". Това си е колосално несериозно, глупаво е. Защо се оставяте така да ви правят на малоумни?


                    ПП. И не би било зле да уточня, че същото важи и за голямата маса народ, които пък го смятат за "гении", "велик лидер" и т.н.
                    Last edited by X_Y; 28.02.2022, 09:03.

                    Коментар


                    • Отстъпките може да са гаранции, че НАТО няма да разполага ракети в Украина. Същото, което му предлагаха и преди, срещу изтегляне на перепуганые его солдатики

                      Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                      Никакви отстъпки за Путин не трябва да има. Ако светът сега му подари Украйна, утре ще му подари и Прибалтика

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                        Според мен западняците няма да са склонни на какви да е отстъпки освен пълна капитулация, защото смятат Русия за "слаба".

                        Аз лично не виждам изход от ситуацията, не виждам как ще бъде предотвратено разрастване на войната.

                        В момента отиваме "като по учебник" към трета световна. Това е и една от причините да се въздържам от коментари, моето мнение така или иначе няма значение. Просто сме достигнали точката на "кипене"... как ще се "охлади" ситуацията си нямам никаква идея.

                        Ако кажа да се направят отстъпки към Путин за да избегнем 3-та световна ще ме обвинят веднага за Русофил... което още веднъж доказва, колко сериозна е ситуацията. В момента засилването на санкциите играе ролята на "бензин в огъня". Ефекта няма да бъде "подавяне на Русия" а покачване на напрежението приближаване към можеби вече неизбежното разрастване на конфликта.
                        Никакви отстъпки за Путин не трябва да има. Ако светът сега му подари Украйна, утре ще му подари и Прибалтика

                        Коментар


                        • Достатъчно е само преврат и тюрьма

                          Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
                          Единствено публична, телевизирана екзекуция на червения площад ще спаси Русия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение

                            Освен първото изречение за другото смятам, че е точно така. При сегашното положение аз лично стоя на страната на запада, но западната олигархия е отговорна за проблемите някъде 50/50 сравнено с руснаците, но грижливо прикрива вината си чрез пропагандната си машина.

                            Не съм чул на руснаците да са им забранили западна телевизия или сайтове, някой да знае нещо по въпроса?
                            Пич, Русия е безапелационно най-свободната държава от големите.

                            Тука обаче ЕС се показа като някакъв урод. Набра такава инерция, че значително надмина по военнолюбие САЩ. Както малките кучета, дето са най-злобни. Да пращаш изтребители си е 100% обявяване на война. Да опитваш да вкараш Финландия в НАТО, когато ясно ти е показано къде минават границите, е безумие.

                            Коментар


                            • Току що преминаха над България 2 единици на Кралските Военно Въздушни сили.


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                                Според мен западняците няма да са склонни на какви да е отстъпки освен пълна капитулация, защото смятат Русия за "слаба".

                                Аз лично не виждам изход от ситуацията, не виждам как ще бъде предотвратено разрастване на войната.

                                В момента отиваме "като по учебник" към трета световна. Това е и една от причините да се въздържам от коментари, моето мнение така или иначе няма значение. Просто сме достигнали точката на "кипене"... как ще се "охлади" ситуацията си нямам никаква идея.

                                Ако кажа да се направят отстъпки към Путин за да избегнем 3-та световна ще ме обвинят веднага за Русофил... което още веднъж доказва, колко сериозна е ситуацията. В момента засилването на санкциите играе ролята на "бензин в огъня". Ефекта няма да бъде "подавяне на Русия" а покачване на напрежението приближаване към можеби вече неизбежното разрастване на конфликта.
                                Освен първото изречение за другото смятам, че е точно така. При сегашното положение аз лично стоя на страната на запада. Западната олигархия обаче е отговорна за проблемите някъде 50/50 сравнено с руснаците, но грижливо прикрива вината си чрез пропагандната си машина.

                                Не съм чул на руснаците да са им забранили западна телевизия или сайтове, някой да знае нещо по въпроса?
                                Last edited by perin; 27.02.2022, 23:58.

                                Коментар

                                Working...
                                X