IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А е импотент това вярно ли е

    Всички руски кораби с нефт за САЩ са получили заповед да сменят курса- на няколко места говорят че русия е втория вносител в говедария, а първия износител в света била самата говедария- защо внася ако е износител- вероятно за да получи долари че си няма??Или няма технология за преработка??Въобще да падладейшшш

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение


      Хахахаа. А пък ако баба ми имаше топки, щях да и викам "дядо".

      Кво става с "джавелините" бе? Нали пратихте хиляди таквиз на Украйна?
      Путин е велик играч, изчака да дадат на украйна джавелини и стингъри и всякакво друго оръжие и тогава я атакува- сега ще вземе украйна и оръжието без пари. Слава, слава

      Коментар


      • Пинко, ти можеш ли да напишеш поне едно нещо дето е вярно. Във всяко изречение има лъжа, в някои изречения по няколко лъжи. Как успяваш

        Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
        Аз съм на борсата единствено да правя пари. Това, че се налага да го пиша е лудост някаква. Вече бая години от големите държави Русия е страната с най-малко ограничения върху индивидуалната свобода. Все още не се налага да си оставяш телефона вкъщи, когато отиваш до някое забранено място. Това е факт, а не мнение.

        Коментар


        • https://t.me/boris_rozhin/22575

          Трофеи в Лопаскино. Скоро вероятно и жавелини.

          Коментар


          • Виждаш ли! Забавно е да флиртуваш с идеята за Русия, заради някаква роматика от миналото, братушките, руско-турската война и т.н.

            Но като се замислиш по-прагматично какво на практика би значело за теб самата да влезем в нова Студена война и България пак да се окаже откъм страната на бившата съветска сфера... и започваш да даваш заден ход

            Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
            Алелюя. Не забравяй едно: много лесно Украйна може да се замени с България. Тогава друга песен ще запееш борсово момченце.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              ако там имаше натовска армия, бъзливите рашки помияри все още щяха да си лаят от тяхната страна на границата

              Хахахаа. А пък ако баба ми имаше топки, щях да и викам "дядо".

              Кво става с "джавелините" бе? Нали пратихте хиляди таквиз на Украйна?
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Ти руснак ли си? На български е иЗточник. Хайде да понаучиш малко български. “По книга” също не е български израз.
                Прилича на обикновен шапкар. Цял живот на народна софра и облъчван от някогашната соц-пропаганда в преданост към червените кхмери
                търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                  Диригент от класата на Валерката може да работи, в която той си избере филхармония. Защо обаче не избира Москва, а жъне от Лондон до Милано и навсякъде по белия свят? Ако обича толкова Русия да дирижира там. Хората, които имат вкус пак ще пътуват, както правят и сега, за да се насладят на маестрото.
                  Гергиев (68 г.) е директор на Мариинския театър в Санкт Петербург.

                  Толкова е добър че го канят да гастролира навсякъде по света

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Алелюя. Не забравяй едно: много лесно Украйна може да се замени с България. Тогава друга песен ще запееш борсово момченце.
                    Ах. А помниш ли, че само до преди малко правеше забележки за правописни грешка. Спускаш се в много лош кладенец. Жена си, не можеш да се абстрахираш. Аз след пет минути изключвам компа и отивам до млечната кухня с усмивка на уста, ама ти ще ги мислиш нещата. Това седемте смъртни гряха не са ала бала.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                      Диригент от класата на Валерката може да работи, в която той си избере филхармония. Защо обаче не избира Москва, а жъне от Лондон до Милано и навсякъде по белия свят? Ако обича толкова Русия да дирижира там. Хората, които имат вкус пак ще пътуват, както правят и сега, за да се насладят на маестрото.
                      Не е така и е невероятно, че трябва да го обяснявам.

                      Първо, в Русия може да има по-голяма конкуренция. Второ, руски диригент в Милано е по-интересен и получава точки за екзотика. Трето, има си центрове, където хората се събират отвсякъде. Нормално е родината на операта да е с по-големи традиции отколкото Москва, където са привнесени.

                      Аз лично съм бил по работа в няколко страни, които иначе не понасям, защото тогава се бях специализирал в някои неща, които само на определени места можех да правя. И сега при определени финансови условия съм съгласен да отида в Германия, където по-принцип не бих искал да ми стъпва крака.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                        Ами нали затова скачахме по площадите едно време
                        Ти лично едва ли си скачал с този аватар.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                          Казах ти, че троловете са опасни за емоционално неустойчивите. Като във филмите за зомбита. Ухапана си и колкото и да ми е мъчно ще трябва да предприема необходимото.
                          Алелюя. Не забравяй едно: много лесно Украйна може да се замени с България. Тогава друга песен ще запееш борсово момченце.
                          Last edited by Selena; 25.02.2022, 12:14.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            Баш за хора на изкуството, спортисти и подобни не е лицемерно. Те за Русия се състезаваше един кореец на миналата олимпиада. Това не значи, че не обича Корея. Проблем има в случаите коги някой политик го прави. Абрамович по едно време водеше Камчатка, а живееше в Лондон.
                            Диригент от класата на Валерката може да работи, в която той си избере филхармония. Защо обаче не избира Москва, а жъне от Лондон до Милано и навсякъде по белия свят? Ако обича толкова Русия да дирижира там. Хората, които имат вкус пак ще пътуват, както правят и сега, за да се насладят на маестрото.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Чемодан - вокзал - Москва
                              Казах ти, че троловете са опасни за емоционално неустойчивите. Като във филмите за зомбита. Ухапана си и колкото и да ми е мъчно ще трябва да предприема необходимото.

                              Коментар


                              • Хайде наздраве за санкциите, междувпрочем имаме ли брониран самолет за сметките с русия

                                „Русия е износител на газ, нефт, въглища, торове от такъв мащаб, че няма кой да я замени. Тя може да си позволи да води война, защото знае, че няма да ѝ се наложат особено големи санкции. Европа е в много лошо положение”, каза в студиото на „Здравей, България” енергийният експерт Боян Рашев.

                                „Само заради вчерашното увеличение на нефта и газа, на Европа са ѝ нужни още 36 млрд. Цените не могат да растат до безкрай – ще стигнат една точка и ще започнат да падат, но кога ще стане това, не е ясно”, смята Васко Начев.
                                По думите му до края на юни България няма друг вариант, освен руския газ. След това можем да покрием 1/3 от нуждите си с азерски газ.

                                Според Боян Рашев хранилището в Чирен е пълно на 20% от капацитета си, което би покрило само за няколко дни нуждите на страната ни от газ, и то при положение, че заводите спрат работа.

                                Коментар

                                Working...
                                X