IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тоя барбарона се е взел за французин, а прилича на човек от боята. По скоро ми бие на турчин... нз за какъв французиин и европеец се е взел след като май май предците са му от анадола

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Ай стига сега и ти с твойте боички. Всичката Мара втасала …
      Боичките на француския барбарон идват от много отдавна, свини.

      Например боичките на Френския Легион, сътрудник на Новия ред, който пробва Хитлер и Германия за Европа, за европейските бели хора.


      Коментар


      • [QUOTE=Selena;n3896995]
        Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

        Боко не е светец. За друго иде реч тука. Човек оценява нещо едва след като го загуби, Санчо. Айде и от мене.
        ...но, ТОВА, не вдига оценката Тиквуниева. Просто, за сетен път, се убедихме, че и Кирчо не е държавник.

        Коментар


        • Айде стига с тоя феминизъм. Не сме длъжни да проявяваме уважение към който и да е било след като е предател и е фен на боко гешеф и пеефски. Феминизма тея които го защитават да си го наврът където искат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Ма ти и шеф ли имаш?
            Много работи имам.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Сто плюса. Аха. И всеки да прави, каквото му скимне? Бе що не ида аз, да си набия шефа...примерно?
              Ма ти и шеф ли имаш?

              Коментар


              • [QUOTE=prectical;n3896993]
                Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Ще има да си чакаш. Аман от продажници на боко. Ти нали защитаваше герберската клика и кражбите на боко, значи нямаш тежест айде
                Не бъди лош, тя со кротце и со благо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  Да, наистина, как забравих Председателя Си?
                  - Да живее! Много корав, умен човек.
                  Много ясно. Човека се бори с корупцята и с престъпноста. Нормално да буди уважение.

                  А троловете на които им се плаща в рубли, евро и долари нормално да подскачат като зайци.

                  Коментар


                  • [QUOTE=prectical;n3896993]
                    Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Ще има да си чакаш. Аман от продажници на боко. Ти нали защитаваше герберската клика и кражбите на боко, значи нямаш тежест айде
                    Боко не е светец. За друго иде реч тука. Човек оценява нещо едва след като го загуби, Санчо. Айде и от мене.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      +100
                      Сто плюса. Аха. И всеки да прави, каквото му скимне? Бе що не ида аз, да си набия шефа...примерно?

                      Коментар


                      • [QUOTE=Selena;n3896981]
                        Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                        Трольо научи се първо как се пише Украйна пък после казвай кой къде да ходи.

                        Аз пък казвам ти да бъдеш изгонен от Франция защото не си чист французин и никога няма да бъдеш!!!

                        Долу фашистите Путин и Бай Дън!!!

                        Да живее Си Дзинпин!!![/QUOTE]

                        Чемодан-вокзал-Пекин.

                        Народът ептен изтрещя. Там в пекин централно ще ти намесят чивиите. Аман бе.
                        Ще има да си чакаш. Аман от продажници на боко. Ти нали защитаваше герберската клика и кражбите на боко, значи нямаш тежест айде

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Днеска на един такъв като тебе, който ми обясняваше как мините по черноморието били от втората световна му викам - пич, искаш ли сега дядя Путя да ти върне плевенското жителство? Момчето се замисли.
                          Тук съм 100% съгласен с теб: Украинците, задействаха едно старо но, изпитано оръжие. Планомерно и съзнателно. Не вярвам, да са чак толкова стари.Виж, относно жителството, това, не е работа на дядята. Само между другото.

                          Коментар


                          • Да, наистина, как забравих Председателя Си?
                            - Да живее! Много корав, умен човек.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Разбира се, че Овреме ми го казваш, за кето, си те и обичам.
                              Днеска на един такъв като тебе, който ми обясняваше как мините по черноморието били от втората световна му викам - пич, искаш ли сега дядя Путя да ти върне плевенското жителство? Момчето се замисли.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Понеже сме по емоциите, предстви си милата картинка пак да върнат жителството и да не мож мръдна от родното място. Щото на твоя идол общо взето реставрацията на старото му се върти като идея.

                                Да не кажеш, че не съм ти го казала овреме.
                                Разбира се, че Овреме ми го казваш, за което, си те и обичам.

                                Коментар

                                Working...
                                X