IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • опсс, да си дойдем на думата
    в тоя ред на мисли какво ще кажете за неграмотната, мне направо олигофренска пропаганда ала первии-канал-соловиов-ака скабеева


    Първоначално изпратено от Бъpзоходко Разгледай мнение
    Смятам обаче че на неграмотната и безумна пропаганда трябва да се противостои, понеже създава зловреден обществен климат в рамките на който стават възможни безумни и разрушителни политически решения.Цената я плащаме всички.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

      Кои от точките най ви допадат?

      – Всей правды мы не знаем.
      – Если бы акула не напала, он точно напал бы на нее первым.
      – Акула хотела его защитить, ему нужно было не сопротивляться, а немного потерпеть.
      – Акула здесь ни при чем, это все госдеп виноват.
      – Ну и что, что вы видели с берега? Вы всей картины не знаете.
      – Это было неизбежно.
      – Границы пляжа начали бы расширяться, акула просто защищала свое.
      – Конечно, нехорошо то, что произошло, но если уж она начала есть, надо есть до конца.
      – Это человеческие СМИ написали! Они оговаривают акулу!
      – Весь мир объединился против акул, она просто борется за свои ценности!
      – В 13 веке на этой территории не было людей! Акула имеет право их жрать по праву исторической истины.
      – Давайте выслушаем акулу.
      – Русский турист и акула – один народ.
      – Каждый, кто пытался помочь туристу, только продолжал конфликт.
      – Наблюдатели призывали его начать переговоры с акулой и, возможно, пожертвовать конечностью, перестать сопротивляться, чтобы остановить конфликт и каждый смог продолжить жить без этого неудобного фонового шума, без этих криков, от которых стынет кровь. «Мы только хотим увидеть мир и призываем обе стороны к деэскалации».
      Като литературно произведение ми харесва цялото. Добра и остроумна закачка с механизмите и схемите на пропагандното слово. Закачката е съотносима към всяка пропаганда, било тя украинска, американска или руска. По принцип гледам да се държа далеч от този жар - пропагандата. Обичам цифрите и анализит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 1984- Разгледай мнение

        Партийните, комсомолски и профсъюзни деятели така си променят мнението - от комунисти станаха първи капиталисти, но все така мразят Запада.
        Не мразя ЗАПАДА. Вече веднъж цитирах, но пак ще го повторя понеже явно има нужда.
        мразата е като отрова, която сами пием с желанието да убием врага, който мразим.".
        Така че напоследък се старая да не мразя никого.
        Смятам обаче че на неграмотната и безумна пропаганда трябва да се противостои, понеже създава зловреден обществен климат в рамките на който стават възможни безумни и разрушителни политически решения.Цената я плащаме всички.
        Не съм наивник и знам, че немога сам да противостоя на огромния и добре финансиран пропаганден натиск. Вероятно и аз с другите ще плащам цената на безумията, които се творят сега. Но поне няма да се самообвинявам че съм мълчал. Или още по-лошо, че съм пригласял.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

          Кхъ,кхъ.
          Ще разкажете ли защо променихте мнението
          Партийните, комсомолски и профсъюзни деятели така си променят мнението - от комунисти станаха първи капиталисти, но все така мразят Запада.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бъpзоходко Разгледай мнение
            ... Затова в хода на протичащите събиия ще се получи Украйна версия В.В.П.
            Кои от точките най ви допадат?

            – Всей правды мы не знаем.
            – Если бы акула не напала, он точно напал бы на нее первым.
            – Акула хотела его защитить, ему нужно было не сопротивляться, а немного потерпеть.
            – Акула здесь ни при чем, это все госдеп виноват.
            – Ну и что, что вы видели с берега? Вы всей картины не знаете.
            – Это было неизбежно.
            – Границы пляжа начали бы расширяться, акула просто защищала свое.
            – Конечно, нехорошо то, что произошло, но если уж она начала есть, надо есть до конца.
            – Это человеческие СМИ написали! Они оговаривают акулу!
            – Весь мир объединился против акул, она просто борется за свои ценности!
            – В 13 веке на этой территории не было людей! Акула имеет право их жрать по праву исторической истины.
            – Давайте выслушаем акулу.
            – Русский турист и акула – один народ.
            – Каждый, кто пытался помочь туристу, только продолжал конфликт.
            – Наблюдатели призывали его начать переговоры с акулой и, возможно, пожертвовать конечностью, перестать сопротивляться, чтобы остановить конфликт и каждый смог продолжить жить без этого неудобного фонового шума, без этих криков, от которых стынет кровь. «Мы только хотим увидеть мир и призываем обе стороны к деэскалации».

            Коментар


            • Вася Хохъл е голям късметлия,за него войната свърши! Но защо ли трепере и плаче ?? И приликата с ''изпаднал германец'' е огромна

              Хохъл иди домой .


              https://www.facebook.com/10000814021...6897844362093/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                Кхъ,кхъ.
                Ще разкажете ли защо променихте мнението си:
                (спомняте ли си кога сте го писали)



                Молим да забележите, че в Угледарск така и не влязоха рашисти
                Леле, цитарат се мои писания от миналото лято. От времето на боевете в Донецк и Луганск. Приемам го за комплимент. Мерси!.
                Всичко, което съм изброил като региони, си е по същество територии населени с рускоезично население и хората там не просто говорят руски, руски се говори из цяла Украйа. Тези хора възприемат себеси като руснаци.
                Когато казвам, че никой не припира да превзема цяла Украйна имам предвид имено това, едни части от Украйна ще бъдат откъснати други ще бъдат изоставени и да се оправят както могат, но желателно с зачитане и на Руските интереси а не само на западните такива.
                Някога когато цяла Украйна беше частот голямата съветска империя - СССР, за това се заплащаше определена цена, Около 25% от ръководството на КПСС бяха етнически украинци. Голяма част от Държавното ръководство също. Никита Хрушчов и Леонид Брежнев, макар и етнически руснаци, бяха родом от УССР. Украйна беше индустриализирана с усилията на целия СССР. И още много други неща бяха направени специално за Украйна. Е сегашната по-компактна версия на империята неможе, а вероятно и няма да иска, да плаща тази цена зада притежава една доста съмнителна придобивка - Украйна версия В.И. Ленин. Затова в хода на протичащите събиия ще се получи Украйна версия В.В.П.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бъpзоходко Разгледай мнение

                  Не мисля че в Кремъл някой чак толкоз много ламти да превзема Украйна. По-скоро битката е Украйна да бъде преформатирана, а на украинците да им се препрограмира "чипа". Това се и прави в момента. Що се отнася до аналогиите с Виетнам и Авганистан, то не е зле да се погледне на глобуса и да се види на колко хиляди километра са те от сАЩ. Украйна не само, че не е на хияди километри от Русия, но според някои нейни граждани тя си е направо В РУСИЯ. А това е съществена разлика. Накратко да припомним Чърчил: Географията е проклятие. Не съм я чел тази сентенция в оригинал, но мисля, че по-скоро е имал предвид че географията е съдба, не толкоз проклятие. Та не е зле всеки да има мъжеството да посрещне и приеме съдбаа си. Не сляпо да и се подчини но да я проумее и да се съобразява с нея.
                  Любопитно - географията не е оправдание на Полша да не воюва срещу Хитлер и Сталин, на България да вдига пет въстания срещу Истанбул, на Финландия срещу СССР и т.н.

                  Аз също не съм си дал колата на първия урод с черна Г класа, който ми я поиска. Може и накрая да ми я отнеме, но поне не съм я дал без бой.

                  В тая връзка, какво правим с Кърджали, Разград, Шумен и Търговище? Нема смисъл от съпротива, викаш. Нищо де, ще спрат при Виена. Пак.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бъpзоходко Разгледай мнение

                    ..Не мисля че в Кремъл някой чак толкоз много ламти да превзема Украйна. ...
                    Кхъ,кхъ.
                    Ще разкажете ли защо променихте мнението си:
                    (спомняте ли си кога сте го писали)

                    Първоначално изпратено от Бъpзоходко Разгледай мнение
                    ..Другото направление, където вчера и днес им се получава, е Угледарск. И там се заформя малко котелче.
                    В крайна сметка работата върви към изтласкване на украинската армия на позиции по хордата минаваща от Север на Юг, през Славянск и Краматорск.
                    Когато това се случи тогава ще ги притиснат и от северозапдното направление от Изюм през Святогорск и т.н
                    . По този начин ще сложат край на Донбаския фронт. После следват Харков, Николаев и Одеса. В какъв точно ред не е яясно. Все пак трябва да има някаква интрига.
                    И накрая на есен преговори
                    Молим да забележите, че в Угледарск така и не влязоха рашисти

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                      Тероризма продължава. БеZZъбата руска армия вече стреля напосоки като се надява да плаши гаргите.
                      С една дума - РАЗПАДА Е БЛИЗО
                      Та, казваш, колкото повече повториш една глупост толкова по- умна ставала?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        Руската олигархия я създаде Запада, те искаха за Русия нещо друго различно от това което е за тях. В Норвегия суровините са държавна собственост, в Русия на някой частник който е успял да ги открадне и да ги изнася, а парите от тях да не влизат в Русия. И сега на умните руснаци като им кажеш че Запада им мисли доброто и те ти вярват. В Китай също са държавна собственост.
                        - Какво се получава когато се изнася и парите от износа не влязат в държавата ? - Пример е сделката за зърното на Украйна - изнесоха зърно за 20 милиарда и никакви пари не влизат в Украйна, ако бяха влезли в украински банки щеше да има пари и държавата да вземе заем от тях, а не да търсела държавата им пари и никой не и дава. Това е основния момент за да се съхрани и запази една държава, другия е вътрешния и иконимическия и ред плюс парите който емитира и тяхната резменна стойност.

                        Поредният смях. Ама ти продължавай.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бъpзоходко Разгледай мнение

                          Баси загубите! И след такъв погром, или направо скотобойна, защо още са на украинска територия тия гадове?
                          Изглежда живеят в някаква паралелна реалност в която въпросните цифри се отнасят за техните опоненти.
                          Че нали още Русия не воюва и 5млн. армия всеки момент щяла да настъпи? Вие не вярвате ли на пирамидалните супер сибирски специалисти?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бъpзоходко Разгледай мнение
                            ...Що се отнася до аналогиите с Виетнам и Авганистан, то не е зле да се погледне на глобуса и да се види на колко хиляди километра са те от сАЩ...
                            Държавата се казва Афганистан. Аналогията в случая е със СССР, която граничеше с нея. Но това са незначителни подробности
                            Не е препоръка за каквото и да било.

                            Коментар


                            • Хихихи
                              измамени камилчета
                              https://censor.net/ua/photo_news/342...ovky_videofoto

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                                Тероризма продължава. БеZZъбата руска армия вече стреля напосоки като се надява да плаши гаргите.
                                С една дума - РАЗПАДА Е БЛИЗО
                                Ще се повредиш така да повтаряш едно и също нещо 100пъти, това за разпада си го написал 1000пъти.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X