IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
    Усещам че някой като види тези цени му се иска да прибяга до москва и да напълни багажника
    Нямам търпение.

    Драмата е, че руснаците вече веднъж имаха достъп до компютри, маратонки, музикални концерти, качествен алкохол, youtube.

    Сега малко тегаво ще живеят с китайските обувки и концертите на Алла.

    Коментар


    • Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        Особености на войната в Украйна

        https://glasove.com/na-fokus/osobeno...nata-v-ukrayna


        Иииииииииииии да питам нещо къде смятате че ще бъде парада на победата- аз мисля че едновременно в киев и москва, само не знам дали и зеленски ще иска да присъствува
        Ясно, Божия пратеник на Земята - кадъра на КГБ спасява земята от укронацисткофашисткобандеровците, като междувременно дарява живот и здраве на цивилните украинци, които не знаят каква благодат им се изсипва от небето ... буквално.

        Всеки случай "нацбатальони" е ново, предлагам да се включи към опорния речник - кратко е и напълно в руската стилистика.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение
          За Европа е най-здравословно, безопасно и полезно след затягането на войната, да се стигне до дълбока финансова и икономическа криза в Руската федерация. Дай Боже да рухне руската икономика, да последват още по-голямо обедняване на населението, недоволство и размирици, които ще бъдат обективно пречка РФ да финансира въоръжените си сили и да предприема военни действия против съседни държави..За всички в Европа е по дообре Русия, каквато беше в периода 1991-2003г.
          Само дето, не си питал отсрещната страна, дали ще си трае.

          Коментар


          • Руснаците, известни от разследвания на "Ню Йорк Таймс" и "Антикорупционния фонд" за строежа на "Южен поток", бяха свързани от Цветан Цветанов и с "Турски поток"




            dnevnik.bg
            Цветанов: Срещал ли се е Борисов с пратениците на Путин Бабаков и Воробьов
            Руснаците, известни от разследвания

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
              РФ поиска гласуване на резолюция в ООН за спиране на огъня и хуманитарни коридори
              Веороятно причините са
              1.Руската армия в Украйна изпитва сериозни проблеми
              2.Смятат да изравнят големите градове със земята
              Вероятно комбинация и от двете...
              Все пак това е признание, че претърпяха загуба
              Не, Умнейши: Идеята е ДА СЕ ИЗБЕГНАТ жертви сред мирното население. Иначе, изравняването със земята, става бърже.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Мдам, ти май и руснаците по чужди морета без кинти и дозволение от батюшка государь много много няма да ходят. Пирова победа. Печели Китай.

                Само да отбележа, че това понятие "чужди морета" - съществува (вероятно) само в нечии фантазии.
                Кой може да има някакви претенции по отношение на националността на (част от) екипажите? Нещо повече: корабособствениците наемат разнородни по националност екипажи. Важни са уменията на длъжностните лица, в изпълнение на техните служебни задължения на кораба.
                Морското право не урежда плаването, вън от териториалните води, извън акваторията и извън юрисдикцията на дадена страна.

                Страна и организация в дадена страна, които желаят да търгуват - могат, освен чрез собствения си флот да наемат корабособственик, с последният наема екипаж, на който разчита.

                Вътрешните водни пътища също не могат да бъдат контролирани по разбираеми причини.

                "Много-много няма да ходят" е доста произволно твърдение, колкото и противоположното: "ще се скъсват да ходят".

                Не винаги ще "печели Китай". Който има суровини и силни партньори (като Китай, САЩ, Индия...), които развиват конкурентно производство, (ще) търгуват - ще търсят суровини за това (конкурентно) производство, като цената на тия суровини (ще) има значение.

                Нека се стигне до там.

                АКо постът показва съмнения, че една страна може да пречи на друга, за да ползва "чужди морета" - би било прекалено скъпо и неефективно "удоволствие", особено, ако това са пък и "чужди океани"...

                ​​​​​​​Ако все пак това се случи, вероятно няма да закъснеят и ответните мерки... Да караме подред (без излишни фантазии). Морското право Е като локума. Все пак още не сме регистрирали "ефекта" от сегашните санкции и контра-санкциите... Т.е. - да не блуждаем в бъдАщето..., а да видим Чо се случва сЕга.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                  Иииииииииииии да питам нещо къде смятате че ще бъде парада на победата- аз мисля че едновременно в киев и москва, само не знам дали и зеленски ще иска да присъствува
                  Благодарни сме ти, че ни веселиш!

                  Продължавай, не спирай!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    Особености на войната в Украйна

                    https://glasove.com/na-fokus/osobeno...nata-v-ukrayna


                    Иииииииииииии да питам нещо къде смятате че ще бъде парада на победата- аз мисля че едновременно в киев и москва, само не знам дали и зеленски ще иска да присъствува
                    Тц, на тия 2те места ще е траура.
                    Парадите ще са уса и чайна.

                    Става дума за виетнам 2, 21 век...

                    Коментар


                    • РФ поиска гласуване на резолюция в ООН за спиране на огъня и хуманитарни коридори
                      Веороятно причините са
                      1.Руската армия в Украйна изпитва сериозни проблеми
                      2.Смятат да изравнят големите градове със земята
                      Вероятно комбинация и от двете...
                      Все пак това е признание, че претърпяха загуба

                      Коментар


                      • Особености на войната в Украйна

                        https://glasove.com/na-fokus/osobeno...nata-v-ukrayna


                        Иииииииииииии да питам нещо къде смятате че ще бъде парада на победата- аз мисля че едновременно в киев и москва, само не знам дали и зеленски ще иска да присъствува

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от krakatau Разгледай мнение

                          Баси - яблокото е 3пъти по скъпо от свинското ....Тея от коя оранжерия излизат
                          Свинското е с цена за 100г, ябълките на килограм

                          Коментар



                          • киевски генерали: Войските на Путин ще издържат още три дни в Украйна

                            Първоначално изпратено от v_tin

                            Големи смешници има в тази тема
                            Тия генерали може да не знаят за обкръжената и изолирана 100 000 украинска армия в източна Украйна.
                            Last edited by щурец; 22.03.2022, 20:37.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              Двуполюсен, но без русия и Рф, която ще се разпадне скоро
                              Северната бензиностанция ще се концентрира вьрху единственото, което може да прави - да разпродава полезни за другите изкопаеми
                              А дано! А дано! От твоите уста, в Божиите уши...Няма нужда от Мордор...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                Определено е така, по евтино е да си купиш жилище в софия, отколкото в москва- не знам, така разправят
                                Ами щом е толкова еФтЕно да се живее в рашистката федерация, молим, прав ти път, заминавай, устройвай се там и не се връщай! Колкото по-малко русофолистици останете в България, толкова по-добре ще бъде за всички. Руската федерация също има сериозно демаграфски проблеми, хубаво е да се заселите там.

                                Коментар

                                Working...
                                X