IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от super99 Разгледай мнение
    Да пуцат, раздават го охрана само, те сами си признават че не могат да ги управляват тези неща и не им разбират. Странно че си го признават без някой да ги пита.
    Странно е, че приказваш пълни глупости без някой да те пита.
    Не е препоръка за каквото и да било.

    Коментар


    • Да пуцат, раздават го охрана само, те сами си признават че не могат да ги управляват тези неща и не им разбират. Странно че си го признават без някой да ги пита.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от super99 Разгледай мнение
        15 държави от ЕС съюз пишат в това което съм прочел, не става въпрос за ЕС а за 15 държави. Любопитен е списъка кои са те, Украйна сигурно ще е в него.
        Чел, недочел, но веднага на амбраузата.

        "Освен България в проекта участие взимат още Германия, Великобритания, Норвегия, Финландия, Белгия, Нидерландия, Словакия, Чехия, Унгария, Литва, Латвия, Румъния и Словения.

        Според официалните позиции този нов проект цели да помогне преодоляването на пропуските в сегашния защитен щит за Европа."

        ПВО-то товарищ е за защитa, не за нападение. Европа беше тръгнала да се разоръжава, но с такъв съсед като Путлер това се оказа стратегическа грешка. Е, ще бъде поправена ...
        Не е препоръка за каквото и да било.

        Коментар


        • Товарищи, верно ли, че Украйна вече пуцат с ATACMS?
          Не е препоръка за каквото и да било.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

            Към войни и военни победи се ориентира приятелчето ти Путлер. ЕС се ориентира към защита, виждайки какво прави комплексираното диктаторче на изток.
            15 държави от ЕС съюз пишат в това което съм прочел, не става въпрос за ЕС а за 15 държави. Любопитен е списъка кои са те, Украйна сигурно ще е в него.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение

              ами тия дето разбиха КТБ колко откраднаха? обирането на банките, чрез фалит не е патент на комунистите разбира се. банковия фалит е игра на Батковци, в случая с КТБ също, набедените местни играчи получиха няккакъв комисион и тва е....

              2-3 години след ипотечната криза в Хамерика, фалиралите пиндо ТБ бяха около хиляда...
              И как да не е патент на комунистите ... "Социализмът се проваля тогава, когато свършат парите ... на другите".
              Не е препоръка за каквото и да било.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от super99 Разгледай мнение
                В ЕС се появява нов военен отбранителен съюз, 15 от държавите са се договорили да се съюзят и да гарантират с него защитата си от нападение с ракети, ще изградят собствена система за ПВО или ПРО защита. Това прочетохте ли го вече ? Понеже се ориентираме към войни, военни победи, този е естествения резултат.
                Към войни и военни победи се ориентира приятелчето ти Путлер. ЕС се ориентира към защита, виждайки какво прави комплексираното диктаторче на изток.
                Не е препоръка за каквото и да било.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                  Отвратителни са ми вече, ко ще и без пари да са.


                  Разбира се това е правилната партийна линия. Правилното е да изпитваш сексуално влечение към мигранти в неравностойно положение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от super99 Разгледай мнение
                    barbaron, а къкъв е смисъла да живееш 80 години, грозен, сбръчкан и импотентен ?
                    Извинявай, ама трябва да отидеш на лекар! Сериозно!

                    Коментар


                    • В ЕС се появява нов военен отбранителен съюз, 15 от държавите са се договорили да се съюзят и да гарантират с него защитата си от нападение с ракети, ще изградят собствена система за ПВО или ПРО защита. Това прочетохте ли го вече ? Понеже се ориентираме към войни, военни победи, този е естествения резултат.

                      Коментар


                      • better, а каква е разликата между биткойн и шиткоин, ето това никой в никое видео не го е обяснил.

                        Коментар


                        • barbaron, а къкъв е смисъла да живееш 80 години, грозен, сбръчкан и импотентен ?

                          Коментар


                          • Click image for larger version

Name:	FfNv-UXWQAAspoj.jpg
Views:	1
Size:	77.0 КБ
ID:	3977819

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение

                              това не е така, просто вече ще притежаваш актив, в който има Мажо и валутата ще има характеристиките на корпоративна бумага... например РипълЛаб са разследвани от СЕК, които искат да докажат че РипълЛаб заобикалят пиндо законите за ЦК, което не е далеко от истината. Рипъл има капитализация около 22млрд

                              Биткойна е овладян вече от Батко, за около 3-4 години... нека за отправна точка да вземем датата, в която бяха листвани фючърси на СМЕ, мисля през 2018г
                              Кво общо имат шитове като Рипъл с Биткойн нз? Биткойна не е овладян от никой и никога не може да бъде овладян, освен ако батко вземе 51% от хеша, но тогава мрежата форква и батко си остава сам в мрежата си. Всичко е измислено, Биткойн е тук за да остане.

                              P.S виждам, че не разбираш какво е Биткойн, затова ти препоръчвам да изгледаш тези клипове на един от гурутата в тази сфера: Andreas M. Antonopoulos
                              https://www.youtube.com/watch?v=UlKZ83REIkA
                              Last edited by better; 17.10.2022, 01:06.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от super99 Разгледай мнение
                                Тъжно, но в тази посока се движат нещата. Добре няма да ви казвам че сте пред вратата на ада, да ви е по спокойно.
                                аз залагам, че конниците на Апокалипсиса няма да ги видим поне до 08.Нов, нали тогава са пиндоизборите... може на власт да дойдат хора, които няма да са толкоз заинтересувни за делата на фирма ЖозефРабиннетБайден&Син на Украина...

                                Игра се води на много фронтове многократно е ставало въпрос
                                Last edited by Макс; 17.10.2022, 00:30.

                                Коментар

                                Working...
                                X