IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А бе откъде ги взимат украинците тези самолети- днес руснаците свалили 2 су-25+ въртолети+ 18 безпилотника

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

      Нищо не е превзето, водят се боеве за един хотел в покрайнините на града и това е. До няколко седмици пристигат първите американски млрс- и и хаймарс-и и руското настъпление приключва. А като почнат да постъпват в нормални количества по ленд- лиз- а започва обратното броене за руските войски в Украйна.
      Ами ще изпукат няколко ЯБ в центъра на киев и в лвов и ще приключи войната

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

        На колежка на жена ми и смениха танка за ад блу миналата година, онзи ден помпата за това ад блу. Колата е пежо 308- 2018 евро 6 на 120000км. Тази помпа трябвало да се сменя на 100000км- смяната и струваше 500евро. Танка го смениха защото датчика не показвал нивото на течността. Сменя го в унгария- не знам пари
        В България на "танка" му викаме резервоар.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение
          23.05.2022

          С това видео им е...... мамата на всичкото гьотверен

          Коментар


          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            v_tin, не им е паднал БВП с 28% от загубата на домбас, той е владение на един феодал Ахметов, който има богатство смешните 7 милиарда официално. Украйна с 40 милиона население което имаше, по стандарт поне половин трилион на година БВЛ. Кюмурджийницата какво носи ? Ако не си кюмюрджия, ще си нещо друго и то няма да е по лошо и няма от това да си по беден. Войната носи пък само загуби огромни във всяко отношение. Завзети територии с мизерията им нищо не носят - разходи.
            Написах нещо сутринта ще го напиша пак- погледни грозни по време на войните- погледни го сега. Погледни крим преди- погледни сега. напиши в тубата екскурзия в крим- мен не ме интересува, но руснаците ходят с всякакви превозни средства- погледни с мотор, бегом, колело, кола. Просто руснаците разбраха че без да инвестират не става и наливат пари които за всеобщо изумление се възвръщат

            Коментар


            • mitko2848, те защото онези нямат ракети които да бият на 500 км. Знаеш ли техните зенитни могат да бият на земята, сигурно и американците имат такива. Просто ще разрушат Европа накрая и всеки ще пука с ракети по който се сети, обаче и Америка пък е най яко прицелена с най тежките и най много бройки. Доколкото знам трябва да няма грам авиация във въздуха за да им е ефективна в такъв момент защитната система която имат, а то за тях ще е изневиделица. Те не вярват че може да им се случи, дори в Европа да има супер тежка война, термоядрена - те поемат много голям удар с ракети насочени съм тях, за никой друг няма толкова много от това нещо.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                Двигателя на Ладата на родителите ми даде фира на около 90 000 км. Сериозно износени незнам си какво дето предпазва влизането на масло в цилиндрите, съответно влиза масло в цилиндрите, цапа свещите и не пали след 5-10 км пробег.
                Баща ми купи може би 2-3-4 лада в Бг- от онези с 4 фара- отначало където спреше се събираха хора да гледат колата, да я бутат и т.н. На 120000 прееба нещо задния мости сложи от комби четворка- с по малко зъби и дърпаше по яко. На 150000 искаше да прави ремонт на двигателя, но техниците го разкандърдисаха. Така я продадохме колата, без ремонти, с тук -там ръжда

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  Mateev, старите и само някои модели издържаха, сега вече няма. Изчисляват ги за 150, да се подновяват. Един немец ми разправя, новия Фолксваген като му изтичала още гаранцията и почва да се обажда, ел.инсталацията и всякакви други неща и постоянно в сервиза. Обаче той си бил продал стария Пасат на комшията си, и видял че онзи пуска обява да го продава, не му се кара стар модел кола и продал новия и си купил неговия стария..така казва се оттървах и на сервиз не ходя, иначе излизане няма. И пак не са толкова здрави като онези елементарни коли, но направени с части проектирани от хора учили металознание. Ти знаеш ли че народа сега проектира на компютри всякакви машини и не знае ча такова нещо съществува, всяка фирма със собственни стандарти кой материал с кой работи с едни половината преписвани от някъде коефициенти. Месинг безоловен няма, защото такава сплав не може да се произвежда и правят втулки по машини за хранителновкусовата промишленост. Проблема е и че има много изгубени знания, техните носители са починали и с това знанията са изтрити.
                  На колежка на жена ми и смениха танка за ад блу миналата година, онзи ден помпата за това ад блу. Колата е пежо 308- 2018 евро 6 на 120000км. Тази помпа трябвало да се сменя на 100000км- смяната и струваше 500евро. Танка го смениха защото датчика не показвал нивото на течността. Сменя го в унгария- не знам пари

                  Коментар



                  • 23.05.2022

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      Както буксува днес е превзет северодонецк
                      Нищо не е превзето, водят се боеве за един хотел в покрайнините на града и това е. До няколко седмици пристигат първите американски млрс- и и хаймарс-и и руското настъпление приключва. А като почнат да постъпват в нормални количества по ленд- лиз- а започва обратното броене за руските войски в Украйна.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        Това не е вярно. На Мерцедесите и Аудитата двигателите им издържат минимум по 500 000 километра, че и доста повече. Купуваш си стара кола на 100 000 километра, която в действителност е на 200 или 300 хиляди. Караш я още 200 или 300 хиляди и пак я продаваш с работещ двигател. Всичко друго може да се повреди по тези коли, но не и двигателя.
                        Старите бяха така- да, сегашните............ на мой комшия му се развали двигателя на голфа на 60000км- сметка 7000 евро

                        Коментар


                        • v_tin, не им е паднал БВП с 28% от загубата на домбас, той е владение на един феодал Ахметов, който има богатство смешните 7 милиарда официално. Украйна с 40 милиона население което имаше, по стандарт поне половин трилион на година БВЛ. Кюмурджийницата какво носи ? Ако не си кюмюрджия, ще си нещо друго и то няма да е по лошо и няма от това да си по беден. Войната носи пък само загуби огромни във всяко отношение. Завзети територии с мизерията им нищо не носят - разходи.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
                            на колене
                            севрната православна жамахирия НА КОЛЕНЕ
                            ЩЕ КОЛЕНИЧАТ и ще купуваме газ то "нигер със сняг" на ЕДНОЦИФРЕНИ ЦЕНИ!
                            АМИН
                            РАЗПАДА на ра$$ия Е ПО БЛИЗО ОТ ПЛАНИРАНЕТО
                            А защо ще купуваш газ от русия- нали няма демократично молекули в него, ще купуваме от говедарията- там е демокрацията- ей на преди 3-4 дни около 20 човека си заминаха най демократично в училище

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
                              Според британското разузнаване, руското настъпление буксува.
                              Една от причините е, че руската авиация не контролира ефективно небето.
                              От 24 февруари досега са свалени 294 руски самолета.[/B][/COLOR]
                              Както буксува днес е превзет северодонецк

                              Коментар


                              • бай Митьо, всеки вярва в нещо, защо грешни ли са ми възгледите, аз казвам запада както се е засилил да изхарчи 2-3 трилиона за война в Украйна..„Защо не пожалят хората, и просто да им ги дадат тези пари, с тях ако отстъпят тези територии на Русия такива територии могат да си ги купят украинците. Руснаците са много лесни хора, само да покажат че искат приятелство с тях, те всичко ще дадат и дори тези неща за които кръвта си проливат. Трябва само да не ги замесват, да не ги плюят и да не ги правят на прости..няма нужда от война. На Путин са му вдигнали мерника понеже казал че Америка е кочина и долара трябва да се спомине.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X