IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
    преди няколко месеца писах, че дори 50% от цифрите на украинската пропаганда да се верни - това е един мини-погром за рф

    15 хил загинали, още поне 35хил ранени
    или 50хил вън от строя

    почти половината от личния състав вкаран на 24 февруари - вън от строя…

    нищо работа викаш…кво толко, важното е да оборим украинската пропаганда….


    Загубите са нищожни спрямо залога. Всяко нещо си има цена, включително човешкия живот - по Андрич. Гледам, че и някои ковидиоти плащат прекомерна цена за животеца си.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
      нямам представа колко са загубите на украйна в жива сила, но пък поне стана ясно, че на война се лъже не като за световно,а като на война…

      ама пак отиваме …, ма те в щатите си бият негрите..

      и понеже идеята беше за пропагандата вярно, че украинската понякога изглежда забавна.., но пък руската е направо смехотворна…, или по-скоро трагична в стил руска класика…


      Рашката пропаганда прави чудеса Според нея Украйна е загубила повече техника, отколкото има въобще.
      Е, има го и един друг весел момент - в самото начало на войната бройката на украинските танкове нарастваше с главоломна бързина - заради трофейните от рашка страна...

      ПП: украинците сигурно също правят изцепки, но е факт че нито Киев падна, нито Одеса, 2 рашки колони по 60км всяка се изпариха в небитието, последвани от флагмана на рашкия черноморски флот. И това преди НАТО да изпрати тежко въоръжение - както вече наблюдаваме на терен.
      Питам се след като Рашастан мобилизира затворници, какво им пречи да се обърнат в рашка територия като най-обикновени мародери?

      Коментар


      • нямам представа колко са загубите на украйна в жива сила, но пък поне стана ясно, че на война се лъже не като за световно,а като на война…

        ама пак отиваме …, ма те в щатите си бият негрите..

        и понеже идеята беше за пропагандата вярно, че украинската понякога изглежда забавна.., но пък руската е направо смехотворна…, или по-скоро трагична в стил руска класика…

        Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        Я кажи колко са загубили укрофашистите?
        Колко ПОРЯДЪЦИ повече?
        Няма НИТО ЕДНА НОВИНА КОЛКО СА ИМ ЗАГУБИТЕ?
        И всеки ден колко са руските?
        Всеки ден нападат и си връщат градове, села и накрая бягат насрани и градовете падат кат круши.
        От укрофашистите вече има само жалки остатъци. А бяха 200к редовна армия + 120к фашисти + 400-500к мобилизирани "доброволци"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          Я кажи колко са загубили укрофашистите?
          Колко ПОРЯДЪЦИ повече?
          Няма НИТО ЕДНА НОВИНА КОЛКО СА ИМ ЗАГУБИТЕ?..."
          Има, ама чукча писател. (за груб ориентир - назовете поне двама убити украински генерала )
          Също ако четяхте(и помнехте) повече нямаше да наричате лайно проекта, който е направил от хилядолетни! врагове - съюзници
          Но пък действията на наногения от почти столетни съюзници направиха врагове

          О да! Спечели и нови съюзници джуджака, как ли се превежда това уй уй къде му предават
          Last edited by satz; 26.07.2022, 22:57.

          Коментар


          • Bota, ако Европа, Америка и Русия не се съюзят, лошо.Сега един нов съюз решава въпроса с нулиране на дълговете. С войни само разсмиват тези които ги гледат отстрани. Да не споменаваме мерака, който може да се появи да ги отупат и то само да си разнообразят живота. Голям резил. Естествено че България, то това е ясно по дефолт.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              150 хиляди- смешни пари- не ви ли е срам
              Обърни ги в рупли и се успокой

              Коментар


              • 150 хиляди- смешни пари- не ви ли е срам

                Коментар



                • Todor Belenski

                  4 ч ·
                  На заем от Моджо. Още преди да видя поста разни приятели взеха да ми го пращат, ако съм закъсал финансово А сега да си поговорим сериозно.

                  Може и да не ми харесва, но не мога да отрека силата на мрежовата информационна война. Независимо дали тя се води в колаборация между американското посолство, соросовите и подобните им фондации или отделно.

                  Думата, която ме изкарва от равновесие, е независими. Тая стилистика е грозно подигравателна. От малък презирам дълбоко лицемерието и подмолността. Нямам нищо против врагове, които ти влизат директно и те удрят в мутрата. Но ей такива гадни, перфидни и гнусни манипулитивни подходи ме карат да бъда изключително краен.

                  Именно изхождайки от тая си подмолност в Щатите са приели закон за чуждите агенти. Този уикенд Stanislav Tsanov пусна едно прекрасно видео, обрисуващо начина на работа на Сорос и подобните му. Ще ви пусна линк долу, за който не е гледал.

                  Много се надявам републиканците да смажат демонократите на следващите избори и тия фондационни пипала малко поне да бъдат обезкървени откъм свежи средства. Дори всичките им джендър опорки не са ми толкова гнусни, колкото тоя подход. Всякакви гнусни пиари, които ги пишат тия бълвочи с "независимостта" заслужават плюнки в лицата!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Хехехе, аз съм си перфекционист. Кое от предния ми пост не е вярно? От мен да мине, приемам и твоето становище за наличие на доза местен евродебилизъм, но, помисли реално: в какъв тип общество искаш да живееш?

                    А. Руско
                    Б. Американско
                    В. Китайско или
                    Г. Европейско

                    Кажи си ние няма да те критикуваме, бота, кажи си.

                    Зарязвам Ви за малко .

                    БЪЛГАРСКО МАААААА. БЪЛГАРСКО. ЧУЖДИТЕ СИ ГИ ЗАВРИ ДЕТ СЛЪНЦЕ НЕ ОГРЯВА
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
                      преди няколко месеца писах, че дори 50% от цифрите на украинската пропаганда да се верни - това е един мини-погром за рф

                      15 хил загинали, още поне 35хил ранени
                      или 50хил вън от строя

                      почти половината от личния състав вкаран на 24 февруари - вън от строя…

                      нищо работа викаш…кво толко, важното е да оборим украинската пропаганда….


                      Я кажи колко са загубили укрофашистите?
                      Колко ПОРЯДЪЦИ повече?
                      Няма НИТО ЕДНА НОВИНА КОЛКО СА ИМ ЗАГУБИТЕ?
                      И всеки ден колко са руските?
                      Всеки ден нападат и си връщат градове, села и накрая бягат насрани и градовете падат кат круши.
                      От укрофашистите вече има само жалки остатъци. А бяха 200к редовна армия + 120к фашисти + 400-500к мобилизирани "доброволци"
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        има ли нещо дето не ти пречи?
                        ес е едно говно, голяяяямо и миризливо лайно.
                        никой не е виновен на брюкселските зелки че се занимават с "големината на лявото мъдо на комара"
                        Хехехе, аз съм си перфекционист. Кое от предния ми пост не е вярно? От мен да мине, приемам и твоето становище за наличие на доза местен евродебилизъм, но, помисли реално: в какъв тип общество искаш да живееш?

                        А. Руско
                        Б. Американско
                        В. Китайско или
                        Г. Европейско

                        Кажи си ние няма да те критикуваме, бота, кажи си.

                        Зарязвам Ви за малко .

                        Коментар


                        • преди няколко месеца писах, че дори 50% от цифрите на украинската пропаганда да се верни - това е един мини-погром за рф

                          15 хил загинали, още поне 35хил ранени
                          или 50хил вън от строя

                          почти половината от личния състав вкаран на 24 февруари - вън от строя…

                          нищо работа викаш…кво толко, важното е да оборим украинската пропаганда….

                          Първоначално изпратено от deiveli Разгледай мнение
                          ЦРУ: Русия е загубила около 15 000 военни в Украйна досега

                          21.07.2022 12:35

                          Около 15 000 руски военни са загинали, откакто Москва нахлу в Украйна, предаде ДПА, позовавайки се на оценка на началника на Централното разузнавателно управление на САЩ, пише БТА.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Както казах и на Пешето, мирогледът и камбанарията са малко по-различни. Като изключим европейските залитания по хилядата пола, това е една уредена и широкоскроена зона. Ако не й пречеха както руснаци, така и американци щеше да е в пъти по - просперираща. Сега е заложник на чужди интереси.
                            има ли нещо дето не ти пречи?
                            ес е едно говно, голяяяямо и миризливо лайно.
                            никой не е виновен на брюкселските зелки че се занимават с "големината на лявото мъдо на комара"
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Тежък грубиян е тоз телец, а е страхлив. Съответно, и получава отношението ми.
                              Не избираме къде да се родим но избираме как да се развиваме. Сменяме темата за Пешето.

                              Дай прогноза за края на конфликта. Година, две, три?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Тя, цялата Европа, не е на себе си. Факт. Ала доверието, е нещо различно от раждаемост.
                                Както казах и на Пешето, мирогледът и камбанарията са малко по-различни. Като изключим европейските залитания по хилядата пола, това е една уредена и широкоскроена зона. Ако не й пречеха както руснаци, така и американци щеше да е в пъти по - просперираща. Сега е заложник на чужди интереси.
                                Last edited by Selena; 26.07.2022, 22:09.

                                Коментар

                                Working...
                                X