IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

    Има още новости, те путлеристкo пропагандно филмче, забележете след колко секунди са ги размазали - дeмек НУЛА разузнаване
    (а най-модерните контрабатарейни радари още ги няма на терен )
    https://web.archive.org/web/20220603...?v=9XFwV8vHD1I



    Уау. Три пъти го гледах. Шедьовър на савецката кинематография. Бондарчук ряпа да яде.
    Last edited by analog; 04.06.2022, 01:31.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
      100 дена война! Най-богатата държава на света, със втората най-силна армия, контролира мижави 20% от територията на държава - разграден двор, която от 8 год води война. Аз наистина съм меко казано втрещен, как изглежда "втората" армия на света! Мисля, че Путин беше тотално подведен, че разполага с "втората" армия в света! Тепърва много "отоговрни" хора в Русия ще дават фира.

      Този руски уебсайт: https://declarator.org/ включва отговорните лица в Русия за войната на Русия срещу Украйна....

      Като и показва в какъв ЛУКС живеят тези ИЗРОДИ в сравнение с десетките милиони руснаци живеещи в беднотия...


      Last edited by Inform; 04.06.2022, 00:55.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        в началото бях против путин. но като ме окъпаха като бебе
        Много добре го описваш. Като религиозно преживяване, каквото си е. Би било прекрасно и други да опишат момента в който са почувствали че обичат Путин. И че той също ги обича. И им обещава вечен живот.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
          100 дена война! Най-богатата държава на света, със втората най-силна армия, контролира мижави 20% от територията на държава - разграден двор, която от 8 год води война. Аз наистина съм меко казано втрещен, как изглежда "втората" армия на света! Мисля, че Путин беше тотално подведен, че разполага с "втората" армия в света! Тепърва много "отоговрни" хора в Русия ще дават фира.
          Има още новости, те путлеристкo пропагандно филмче, забележете след колко секунди са ги размазали - дeмек НУЛА разузнаване
          (а най-модерните контрабатарейни радари още ги няма на терен )
          https://web.archive.org/web/20220603...?v=9XFwV8vHD1I



          Коментар


          • 100 дена война! Най-богатата държава на света, със втората най-силна армия, контролира мижави 20% от територията на държава - разграден двор, която от 8 год води война. Аз наистина съм меко казано втрещен, как изглежда "втората" армия на света! Мисля, че Путин беше тотално подведен, че разполага с "втората" армия в света! Тепърва много "отоговрни" хора в Русия ще дават фира.

            Коментар


            • вместо да си светваш сам лампите, да беше прочел малко коментари под клипа, че да те светне и автора.
              споделения линк по никакъв начин не подкрепя теорията ти...
              John Roff

              преди 4 месеца
              Wow! What a revelation! Totally unexpected. Thought there a war going on there for about 8 years. See no signs of war. On the contrary, life seems normal and prosperous. What is the source of the prosperity? Like the flowers on lampposts and newly painted metal fences. What are chance of a British tourist going there?2
              ОТГОВОР

              Преглед на 2 отговора от City Walk TV38 и други
              Връзка с отговор City Walk TV38преди 4 месеца

              Hello, thanks for your comment. The war continues on the front line all this time. The city of Lugansk is located about 20 kilometers from the front line. What is the source of the prosperity? - Local production of goods, also the Russian government helps. What are chance of a British tourist going there? - At the moment, there is no chance, since the restrictions associated with the pandemic are still in effect. At the moment, only local residents can come to Lugansk.
              Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

              https://youtu.be/zVlfb4uqEyY
              Вероятно като видиш това клипче от "унищожавания 7 години Луганск" и ти светва лампата. Или пък не.
              ...
              Last edited by xa3apm; 03.06.2022, 23:56.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Май2022 Разгледай мнение

                ...завзеха половин украйна, нищо че са жалки и смешни...
                Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Galфоньо, галфоньо- мноо си тъп мойту мунче, руснаците според зеленски владеят 20% от украйна, най вероятно са 30. ...
                Бавно и трудно мойту мунче, но имате напредък



                Коментар


                • Демократите са нагли и крадливи същества, те искат Фед да качва лихвите за да спрял инфлацията, но от това ще фалират големите им частни корпорации които се създадоха последното десетилетие при нулевите лихви, те нямат шанс да се адаптират. При падаща икономика и липса на икономически растеж да качваш лихвите трябва да си много дрогиран или пиян до смърт, това си е рецепта за разрушаване и на това което все още работи и може да работи.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                    https://youtu.be/zVlfb4uqEyY
                    Вероятно като видиш това клипче от "унищожавания 7 години Луганск" и ти светва лампата. Или пък не.

                    На руснаците това им е специалитета - клипчета от "забранени сайтове", "цензурирани журналисти", "Гледайте този клип преди Сорос да го е изтрил" и т.н.
                    Знаеш ли защо съм склонен да вярвам че се е случило... Защото в този изкривен, деформиран медиен свят на псевдореалност и цензура се научих да се ориентирам по сенките на нещата, които липсват. Защото ако НЕ БЕШЕ ВЯРНО, щеше да бъде здраво разнищено. Докато ако беше вярно, щеше да бъде изчезнато и игнорирано от всички официални канали. По същия начин по който ми разнищваха как "пиели белина" срещу ковид, докато историите на инвалидизирани от инжекциите изчезваха от всички видове социални медии и никога не бяха споменати в нито една медия. Така че оглушителната тишина по този въпрос за мен е показателна. Няма ги анализите на Бойчо как Русия ни бъзика с постановки.

                    Коментар


                    • Те ако не спрат войната в най скоро време и дойде зимата ще стане много тежко за Украйна и Европа ще се разпадне, не РФ а ЕС ще се разпадне. Да продължават в същия дух с глупостите.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Между другото демократите са си за отстраняване от властта в Щатите за дълго..много дълго време, странното е че републиканците им връзват на тези глупости с Украйна. Истината е че са убили направо Америка, измислили са 1милиард данъци и такси и вече има американци които бягат в Чайна, не само че бягат но и се хвалят че са се измъкнали и как повече и потоп да стане нямало да се върнат..да бели американци които по принцип плащат данъците си, а на границата с Мексико е ад и тълпата нахлува, за нея е ок ! в САЩ защото там тях за данъци и такси никой няма да ги притеснява. Та сменят качественното си население с утайки. Това нещо има претенции да управлява Света и да диктува.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          Украйна в момента е загубила малко повече от 20% от територията си, преди да тръгнат да си връщат териториите и Байдън да помага са били загубени 8 процента..да се те ще си ги върнат всичките във секи един момент, като получат най страхотния дрон и хвърлят бомби с него.
                          Виж там техниците да ти оправят модулите. Алфа инвертора ти прегрява.

                          Коментар


                          • Украйна в момента е загубила малко повече от 20% от територията си, преди да тръгнат да си връщат териториите и Байдън да помага са били загубени 8 процента..да се те ще си ги върнат всичките във секи един момент, като получат най страхотния дрон и хвърлят бомби с него.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                              Аз съм много скептичен по този въпрос. Към момента съм точно 50/50 случващото се да е именно по план. Огромен скок в цените на горивата - идеално, глобалистите мечтаят и сънуват как да ни откажат да караме автомобили. Поскъпване на храни и недостиг - идеално, винаги храната е ключов лост за контрол. И какъв прекрасен момент да се предложи спасението - храна от лаборатории, също и червеи и бръмбари. Още един от мокрите сънища на психо-болните ще има повод да се въведе стремително. Нарастваща инфлация - ее ами Путин е виновен, нищо че процесите са от много години и следствие от множество политики и действия. И тн.
                              Долу горе и аз така ги мислех нещата, но вече си мисля, че ще летят големите бомби. Евроджендерите няма да спрат преди да ядат шамарите. Те вече разбират, че европейците практически не могат да изкарат идната зима и ще гледат да си измият ръчичките. Няма голям шанс да избегнем големите бомби. Така мисля.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                Galфоньо, галфоньо- мноо си тъп мойту мунче, руснаците според зеленски владеят 20% от украйна, най вероятно са 30. АТи си се хванал за 20% от незнайно село в далечния сибир. Отделно че ббс, не са от най-достоверните медии- тръмпеску така каза, не съм аз
                                Съжалявам, че си такъв тъпунгер и не осъзнаваш какво означават тези 20% - а това е, че савецките говеда дават вече назад, където са съсредоточили най-много сили и надежди. Е, няма как BBC да се сравнява по достоверност с руските канали, на които още не съм научил имената, в тъпите русофилски глави.

                                Коментар

                                Working...
                                X