IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
    Никога не съм казвал ,че съм бил в армията, а че съм бил офицер. Ти ако не правиш разлика между двете неща си е твой проблем.Офицери имаше не само в армията.Упражнявал съм професия, за която се изисква юридическо образование.
    Чак настръхнах: офицери с юридическо образование, са в следствието но, предвид компетентността ти...

    Коментар


    • mirodes, не си гледал точния филм, имаше в който полицаите ходиха в съда да вземат такъв микрофон и им дадоха някакъв който после ще се окаже нелегален, но те се усетиха че в съда мафиотите имаха хора и взеха друг микрофон за друг случай който е легален. И когато от съда им отхвърлиха доказателството хванаха човека който служеше на мафията.
      За този самолет неговото устройство което е записало какво се случва е най доброто такова доказателство. Пътническите самолети имат и камери и микрофони и показанията на уредите се записват, също имат и устройства които са против ракети. Странно е че не ги намират.
      Last edited by supertrader; 28.06.2024, 19:20.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

        Това са СРС-та, бе, приятелю. Ти правиш ли разлика между едното и другото?
        Давам го като пример.Иначе ако теглиш пари от банкомат с чужда карта и камерата те заснеме и видеотехническата експертиза докаже,че ти си на снимката, ще те осъдят.
        За конкретния случай пак казвам, че не мога да коментирам, тъй като не знам какви са доказателствата на следователите. Но дори и да не са приложени като доказателство тия обстоятелства са достатъчно показателни.Не винаги могат да се съберат годни доказателства.И Ал Капоне е осъден за неплатени данъци.Това не означава, че не е бил убиец и изнудвач.
        Last edited by mirodes; 28.06.2024, 18:31.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Колко пъти още да ти казвам, че снимки и телефонни разговори могат да са доказателство по делото.Поне не си ли гледал филми за мафията,където информатори на полицията,ФБР или ДЕА носят подслушвателни устройства.И много мафиоти са осъдени.
          Това са СРС-та, бе, приятелю. Ти правиш ли разлика между едното и другото? Със СРС-та ли са снети разговорите на сепаратистите?
          Last edited by pinoccio; 28.06.2024, 18:28.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

            Бягаш по тъч линията. Могат ли снимки и телефонни разговори да бъдат доказателство? Приложение може да бъде всяко снето по съответния начин обстоятелство, включително и аз да им пратя поздрави в Хага, ако това представлява оперативен интерес.
            Колко пъти още да ти казвам, че снимки и телефонни разговори могат да са доказателство по делото.Поне не си ли гледал филми за мафията,където информатори на полицията,ФБР или ДЕА носят подслушвателни устройства.И много мафиоти са осъдени.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Няма смисъл да се коментира при положение, че не сме запознати какви доказателства са събрали следователите към Международният наказателен съд. Ама щом лидерът на сепаратистите Гиркин е подсъдим,значи доказателствата са сериозни.
              И естествено ,че могат да бъдат приложени като доказателство снимки и телефонни разговори.
              Бягаш по тъч линията. Могат ли снимки и телефонни разговори да представляват доказателство за постановяване на присъда, само снимки и разговори? Приложение може да бъде всяко снето по съответния начин обстоятелство, включително и аз да им пратя поздрави в Хага, ако това представлява оперативен интерес.
              Last edited by pinoccio; 28.06.2024, 18:19.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                Ами не са, те могат да бъдат приложение, но не и доказателство. Не можеш да постановиш присъда въз основа на снимки и телефонни разговори.
                Няма смисъл да се коментира при положение, че не сме запознати какви доказателства са събрали следователите към Международният наказателен съд. Ама щом лидерът на сепаратистите Гиркин е подсъдим,значи доказателствата са сериозни.
                И естествено ,че могат да бъдат приложени като доказателство снимки и телефонни разговори.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Кой точно ти каза,че снимки и записани телефонни разговори не са доказателство?И естествено, че съм запознат при положение, че 20 години точно със събиране на доказателства съм се занимавал.
                  Ами не са, те могат да бъдат приложение, но не и доказателство. Не можеш да постановиш присъда въз основа на снимки и телефонни разговори.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                    Добре, у нас, в беззаконна България, снимки и телефонни разговори не са доказателство, а в Хага са доказателство. Така ли? Няма ли някакви елементарни основи на правото, ти си по-запознат?
                    Кой точно ти каза,че снимки и записани телефонни разговори не са доказателство?И естествено, че съм запознат при положение, че 20 години точно със събиране на доказателства съм се занимавал.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      За да се насочи към военната професия от правист, (както сам твърди) и доколкото аз случайно разбирам по други изяви на момчето тук той, би трябвало, съвсем да не се е справял на правното поприще и засувсем нищо друго да не са искали подобен "експерт". А армията, знаем, е по-тлоерантна, стига да си физически як.
                      Никога не съм казвал ,че съм бил в армията, а че съм бил офицер. Ти ако не правиш разлика между двете неща си е твой проблем.Офицери имаше не само в армията.Упражнявал съм професия, за която се изисква юридическо образование.
                      Last edited by mirodes; 28.06.2024, 18:03.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Естествено, че могат да послужат като доказателство прихванати телефонни разговори и съобщение на страницата на сепаратистите в социалните мрежи.
                        Колкото до тайните служби много филми си гледал.Ог какъв зор ще тръгнат да фалшифицират доказателства ,че Русия е свалила граждански самолет?Никой не твърди,че самолетът е свален умишлено и че сепаратистите са знаели ,че е граждански.По-точно умишлено е свален, но е бил объркан с украински военен самолет.
                        Добре, у нас, в беззаконна България, снимки и телефонни разговори не са доказателство, а в Хага са доказателство. Така ли? Няма ли някакви елементарни основи на правото, ти си по-запознат?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                          Е, ти като човек на правото, мислиш ли, че подобни свидетелства могат да послужат за доказателства? Имаш ли представа на какви активни мероприятия са способни разните тайни служби? Те могат да те накарат да мислиш, че населяваш онзи свят, а не този - такива способности притежават.
                          За да се насочи към военната професия от правист, (както сам твърди) и доколкото аз случайно разбирам по други изяви на момчето тук той, би трябвало, съвсем да не се е справял на правното поприще и за съвсем нищо друго да не са искали подобен "експерт". А армията, знаем, е по-толерантна, стига да си физически як.
                          Last edited by Pyramid; 28.06.2024, 19:22.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                            Е, ти като човек на правото, мислиш ли, че подобни свидетелства могат да послужат за доказателства? Имаш ли представа на какви активни мероприятия са способни разните тайни служби? Те могат да те накарат да мислиш, че населяваш онзи свят, а не този - такива способности притежават.
                            Естествено, че могат да послужат като доказателство прихванати телефонни разговори и съобщение на страницата на сепаратистите в социалните мрежи.
                            Колкото до тайните служби много филми си гледал.Ог какъв зор ще тръгнат да фалшифицират доказателства ,че Русия е свалила граждански самолет?Никой не твърди,че самолетът е свален умишлено и че сепаратистите са знаели ,че е граждански.По-точно умишлено е свален, но е бил объркан с украински военен самолет.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              А что сказали в Хоремаге?

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X