IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    А, дали схващаш разликата между обвинение и доказано престъпление или дори "само" нарушение? Ето, ще посоча още един пример: Разни тук, пушещи за мен, все пеят за "старинната" но, никой от тях, не може да докаже подобно твърдение. Матеев ми има координатите и личните данни (не се съмнявам) и с удоволствие ще ви помогне да ми слепите шапка, гарантирам. Идете с него в ЦВА -В.Тътново, и потърсете информация за мен, вкл.воинските звания, които са ни присвоявани, кога и с чия заповед. Ако откриете някъде изобщо да съм бил старшина, имате една година ежедневно по бутилка каквото искате пиене.
    С горното, смятам въпроса за приключен.
    Не, не е приключил. Български генерал няма право да говори против съюзниците на нашата държава и да дава политическа оценка на конфликт, които ни засяга!

    п.с. държиш се като старшина, вдигни главата високо и защитавай България!
    Last edited by briko; 19.09.2022, 20:08.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

      Не съм задълбавал, но на първо четене: https://www.mediapool.bg/general-shi...ews259207.html
      А, дали схващаш разликата между обвинение и доказано престъпление или дори "само" нарушение? Ето, ще посоча още един пример: Разни тук, пишещи за мен, все пеят за "старинката" но, никой от тях, не може да докаже подобно твърдение. Матеев ми има координатите и личните данни (не се съмнявам) и с удоволствие ще ви помогне да ми скроите шапка, гарантирам. Ето ви и идея:
      Идете с него (или намерете контакти) в ЦВА -В.Търново, и потърсете информация за мен, вкл.воинските звания, които са ми присвоявани, кога, къде и с чия заповед.
      Та,
      Ако откриете някъде изобщо да съм бил старшина, ама дори само за една секунда, имате една година ежедневно по бутилка каквото искате пиене от мен, плюс ще стъпя на един стълб и ще кукуригам 3 (три) пъти.
      С горното, смятам въпроса за "старшинката" за приключен.
      Last edited by Pyramid; 19.09.2022, 20:18.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        За приключване на войната и узряване на всички изменения в световния ред, които е време да настъпят, е малко рано. Струва ми се, нужни са поне две години за осъзнаване и еманципиране на Европа и да може останалият свят да проумее силата си пред щатите. Иначе, наистина, жалко за жертвите.
        Понеже ми е интересно мнението ти, може ли да го сумаризираш в 4-5 изречения: Какъв ще е света и в частност Европа края на 2024-тя?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          Войната е на ПРИВЪРШВАНЕ.
          Русия ЗАВЛАДЯ Донец и Луганс има едни 10-15км още.
          Завладя и доста стратегически обекти на украйна навътре в територията и.
          Сега се изтегли от тях, ще доунищожи останките от АЗОВ, десен сектор или квито там бяха ТЕРОРИСТИТЕ и на пролет официално ще приключи военната операция.
          Сега ФАЩ се опитва да разраства конфликта. Причината е простичка - ЗАГУБИ ВОЙНАТА в украйна.
          Наред са другите. Щото ПУТИН клати англофашисткия световен ред. Иска и той част от баницата и ПРЕДПОЧИТА ДА ГО УНИЩОЖИ вместо да е роб.
          Русия 30 години търпя да е колония, суровинен придатък. Възвърна силите си и сега оспорва господството.
          Най-лошото е че е за сметка на нещастните безгласни 500млн европейци +5 млн украинско пушечно месо
          За приключване на войната и узряване на всички изменения в световния ред, които е време да настъпят, е малко рано. Струва ми се, нужни са поне две години за осъзнаване и еманципиране на Европа и да може останалият свят да проумее силата си пред щатите. Иначе, наистина, жалко за жертвите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

            Старшинка, нас не ни изненадваш.
            И аз вече съм почти сигурен, че е от сержантския състав

            п.с. бивш за радост.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Изненада!
              - Най-интелигентните момци, които съм срещал, ги срещнах именно, носещи пагоните в Българската Армия.
              Старшинка, нас не ни изненадваш.
              Не е препоръка за каквото и да било.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                Моят досег с военни е напълно противоположен.
                Редките случаи, в които евентуално не носят четири мозъчни клетки под фуражката, биват набързо лоботомизирани в среда на нищоправене, мизерия, алкохолизъм, издевателства и безсмисленост на всеки ден.
                Днешните офицери, нямат нищо общо с вчерашните.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  Кого това?
                  Не съм задълбавал, но на първо четене: https://www.mediapool.bg/general-shi...ews259207.html

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Изненада!
                    - Най-интелигентните момци, които съм срещал, ги срещнах именно, носещи пагоните в Българската Армия.
                    Моят досег с военни е напълно противоположен.
                    Редките случаи, в които евентуално не носят четири мозъчни клетки под фуражката, биват набързо лоботомизирани в среда на нищоправене, мизерия, алкохолизъм, издевателства и безсмисленост на всеки ден.

                    Коментар


                    • bota156, яко се заблуждаваш, не вярвай на това което приказват. Трите грации са толкова зле, че няма накъде. Тези които са дръпнали напред им се чудят на акъла, а за тях суровини в момента има и ще има.

                      Коментар


                      • Кого това?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Изненада!
                          - Най-интелигентните момци, които съм срещал, ги срещнах именно, носещи пагоните в Българската Армия.
                          Хахахахахахах
                          пурко
                          що та изритаха тогава?
                          От ба страж на рудината

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Изненада!
                            - Най-интелигентните момци, които съм срещал, ги срещнах именно, носещи пагоните в Българската Армия.
                            Аха и защо го изгониха от армията?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                              bota156, докато се дават луди пари за война и за наемници , не виждам как ще спре. И двете страни дават явно много, щом Русия дава по 3000 долара....и явно и другите дават също. Щатската армия гледах за Е1 заплатата е 1600 долара, така казва Гугъл. Дали няма хора на заплата и към руската армия и към ВСУ ? Като знам колко са различими руснаци и украинци.
                              Войната е на ПРИВЪРШВАНЕ.
                              Русия ЗАВЛАДЯ Донец и Луганс има едни 10-15км още.
                              Завладя и доста стратегически обекти на украйна навътре в територията и.
                              Сега се изтегли от тях, ще доунищожи останките от АЗОВ, десен сектор или квито там бяха ТЕРОРИСТИТЕ и на пролет официално ще приключи военната операция.
                              Сега ФАЩ се опитва да разраства конфликта. Причината е простичка - ЗАГУБИ ВОЙНАТА в украйна.
                              Наред са другите. Щото ПУТИН клати англофашисткия световен ред. Иска и той част от баницата и ПРЕДПОЧИТА ДА ГО УНИЩОЖИ вместо да е роб.
                              Русия 30 години търпя да е колония, суровинен придатък. Възвърна силите си и сега оспорва господството.
                              Най-лошото е че е за сметка на нещастните безгласни 500млн европейци +5 млн украинско пушечно месо
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение
                                Шивиков е от особената група български военни (а тя не е никак малка), която ментално си живее в 1987-ма и ей сега СССР ще прегази когото реши.
                                След ВМРО и Воля, вероятно сега ще акостира при Костя.
                                Шивиков, е грамотен военен и твърде безхитростен за политик, затова, го и измамиха. Предполагам, взема си бележка. Ще видим.

                                Коментар

                                Working...
                                X