IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Защо се скри, бричко?
    Защото ти изтриха мнението

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      За неразбраните: Целта на СВО НЕ Е да се победи "украинския народ", а да се изтласка врагът от портите.
      Аха, за това бомбадират жилищни блокове...,.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


        Шойгу заяви, че ракетната система "Кинжал" е била използвана три пъти по време на войната в Украйна (https://bit.ly/3PEe9Qi) и е показала "блестящи характеристики".
        Нейното "блестящо изпълнение" е разрушаването на къщи и раняването на цивилни граждани.
        Руската федерация е терористична държава
        За неразбраните: Целта на СВО НЕ Е да се победи "украинския народ", а да се изтласка врагът от портите.

        Коментар


        • Варианта е само един, раздават се пари на хората по ЕГН, получава се инфлация, дълговото бреме пада, никой не фалира.Банките го отнасят, но пък започват наново Другия вариант е войни, това което върви в момента.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Защо се скри, бричко?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
              Хайде да ви е честито - темата е оправена. Пиша го за пореден път - темите се блокират от постинги, в които случайно (или умишлено) някой пуска скрита команда от Control символи. Единствения начин такава една тема да се разблокира е в темата да се пуснат около 15-16 постинга така, щото блокиращият постинг да се избута на втора страница. И тъй като администраторитя блеят, пак се наложи аз да им оправям проблемите, като това вече се случва не знам за кой пореден път.
              Тях не ги знам, аз ти благодаря от името на всички. Ама не се възгордявай, щото си грешен.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                Шокиран съм на колко малко хора им дреме за чуждото страдание. Не знам как си представят, че ще живее едно дете с откъсната ръка и как щяха да се чувстват, ако бяха негови родители или ако бяха на неговото място. Снимките на осакатени руски войници без крака също не ме карат да подскачам радостно - това са млади хора, чиито живот е унищожен на 20. Оттук нататък ще прекарат остатъка от дните си във влачене по санаториуми и клубове на военноинвалида да играят табла с другите счупени животи. За мен войната няма място в 21 век, ама това си е моето мнение.
                1.Прав си, чуждото страдание, хората рядко приемат присърце. Причините не знам но, е тъжно.
                2.Осакатените...всеки път, когато видя такъв човек, не ме свърта. Щото, не е ужасен край, ами ужас без край.
                3.Войната, хем няма място, хем току някой ръчка тук, там и навред, само и само, да не си пропусне някакви изгоди.
                Обаче, сам разбираш, ако ти е дошло до главата, или се сражаваш, или може да изчезнеш. Просто така, за едното нищо. Съответно, ако и сам да не оцелееш, някой от важните за теб хора, някъде, ще оцелее и животът ти няма да е отишъл напразно.

                Друг въпрос, кой как разбира причинно-следствените връзки. Затова и се случват войните, всеки държи на своето. И в това, няма привилегировани.

                Коментар




                • Шойгу заяви, че ракетната система "Кинжал" е била използвана три пъти по време на войната в Украйна (https://bit.ly/3PEe9Qi) и е показала "блестящи характеристики".
                  Нейното "блестящо изпълнение" е разрушаването на къщи и раняването на цивилни граждани.
                  Руската федерация е терористична държава


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                    Украйна не е замесена в смъртта на дъщерята на пропагандиста Дугин

                    Михаил Подоляк, съветник на ръководителя на ОП, заяви това в ефира на информационен телемаратон.

                    "Подчертавам, че Украйна със сигурност няма нищо общо с това, защото ние не сме престъпна държава (https://t.me/uniannet/69128), а още по-малко - терористична държава, каквато е Руската федерация", каза Подоляк.

                    Според него в русия вече започва процес на "вътрешно разпадане" (https://www.unian.net/politics/doch-...-11949006.html) и различни политически групи започват битка и искат да спечелят определени места, за да претендират по-късно за друга власт в рф.
                    Може и руската мафия да е! Най-много губят те, от тези санкции!

                    Коментар


                    • Украйна не е замесена в смъртта на дъщерята на пропагандиста Дугин

                      Михаил Подоляк, съветник на ръководителя на ОП, заяви това в ефира на информационен телемаратон.

                      "Подчертавам, че Украйна със сигурност няма нищо общо с това, защото ние не сме престъпна държава (https://t.me/uniannet/69128), а още по-малко - терористична държава, каквато е Руската федерация", каза Подоляк.

                      Според него в русия вече започва процес на "вътрешно разпадане" (https://www.unian.net/politics/doch-...-11949006.html) и различни политически групи започват битка и искат да спечелят определени места, за да претендират по-късно за друга власт в рф.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        analog, не е ли извратено да те кефи убийство
                        Зависи от убийството. При определени обстоятелства, всеки мъж беше подготвян от държавата да убива - ако се наложи. Още повече, на всеки мъж беше заповядано да убие всеки, който е дошъл да му вземе земята.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                          Шокиран съм на колко малко хора им дреме за чуждото страдание. Не знам как си представят, че ще живее едно дете с откъсната ръка и как щяха да се чувстват, ако бяха негови родители или ако бяха на неговото място. Снимките на осакатени руски войници без крака също не ме карат да подскачам радостно - това са млади хора, чиито живот е унищожен на 20. Оттук нататък ще прекарат остатъка от дните си във влачене по санаториуми и клубове на военноинвалида да играят табла с другите счупени животи. За мен войната няма място в 21 век, ама това си е моето мнение.
                          Ако си беха стоели в родината, щяха да си бъдат с крака! Всеки, който тръгва да завлядява чужда земя, трябва да знае, че отсреща са длъжни по закон да го убият. Който е ходил в казармата се е подписал, че ще убие всеки, който е дошъл да завладява неговата земя. Не трябва да има жал за нашественника., той трябва да бъде безжалостно унищожаван - така пише в закона!
                          Last edited by better; 21.08.2022, 14:57.

                          Коментар


                          • analog, не е ли извратено да те кефи убийство
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Властите в Русия ще съдят комикът Наливкин. Артистът, който описва абсурдите в руския живот:
                              https://youtu.be/DrSPsltdBHI
                              Last edited by briko; 21.08.2022, 14:45.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                                Дъщерята на Александър Дугин загина при взрив на кола бомба


                                Отдавна чаках избрани епизоди от войната да се пренесат на руска територия. Че е убита дъщерята, а не самият Дугин е гениален ход на съдбата. Все едно дъщерята на Гьобелс да бяха улучили

                                Никой от обкръжението на Путин, никой от бандата пропагандатори вече няма да спи спокойно. Путин е неспособен да им гарантира защита.
                                Last edited by analog; 21.08.2022, 14:01.

                                Коментар

                                Working...
                                X