IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss. Разгледай мнение

    Стига драска глупости. Ако имаш поне грам реална преценка за ситуацията ще замълчиш.
    Ако си му чел писанията за тръбички, електрички и т.н., ще ти е ясно всичко за преценките на старшинката!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      По украинските победи:
      Добре де. Връщат си обезлюдени населени места, няма отопление, осветление и т.н. Разкварироват се, идва зимата... Да, яма няма и ядене, вода (възможно) и т.н.
      Въпрос:
      - Ами сега? Ще бръснете на кьосето брадата ли?
      Стига драска глупости. Ако имаш поне грам реална преценка за ситуацията ще замълчиш.

      Коментар


      • https://mobile.frognews.bg/article/254683/

        Интересна прогноза на Ричард Ран.

        Коментар


        • Хе че хилеж, сега забелязах на картата стрелките на орките са по-големи,двойно повече и...... в една посока с на украинците
          еххх тая Добра Воля...напъва ги и тва е

          Коментар


          • GiRo, че те може и да са в Херсон вече, просто да не е отразено.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

              Хахахаха, това ли е новото успокоение, старшинка? Много ме разсмя. Руснаците като превзеха Мариопул, разрушен от тях на 95%, нямаше проблем. Гледай само до зимата да не са в Херсон на топло, че тогава пак ще се наложи да сменяш плочата.
              Каква зима - 5000 кв.км. украйнците ще ги превземат за по-малко от 10 дена. Виждаш, че хилядарката вече я прилапаха.
              Last edited by Mateev; 04.10.2022, 16:33.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                По украинските победи:
                Добре де. Връщат си обезлюдени населени места, няма отопление, осветление и т.н. Разкварироват се, идва зимата... Да, яма няма и ядене, вода (възможно) и т.н.
                Въпрос:
                - Ами сега? Ще бръснете на кьосето брадата ли?
                Ха-ха-ха - "обезлюдени територии", по които се валят труповете на хиляди орки ......

                И огромно количество изоставена бронетехника, защото са нямали гориво да избягат с нея....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  По украинските победи:
                  Добре де. Връщат си обезлюдени населени места, няма отопление, осветление и т.н. Разкварироват се, идва зимата... Да, яма няма и ядене, вода (възможно) и т.н.
                  Въпрос:
                  - Ами сега? Ще бръснете на кьосето брадата ли?
                  Хахахаха, това ли е новото успокоение, старшинка? Много ме разсмя. Руснаците като превзеха Мариопул, разрушен от тях на 95%, нямаше проблем. Гледай само до зимата да не са в Херсон на топло, че тогава пак ще се наложи да сменяш плочата.
                  Не е препоръка за каквото и да било.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Танкът си е танк,сериозно оръжие . Само че тъпаците го използваха без подръжка от пехота,авиация и така нататък. И руските танкове станаха лесна плячка на джавелините и другите противотанкови оръжия .
                    Аз помня как се подиграваха на джавелините и най-вече на Стугната - една от грешките им. Но основната е, че ще ги цанят за освободители.

                    отделно и корупцията:
                    " генерал-лейтенант Андрей Гурулев заявил, что из пунктов приема личного состава пропало 1,5 млн комплектов военной формы для мобилизованных"

                    Коментар


                    • По украинските победи:
                      Добре де. Връщат си обезлюдени населени места, няма отопление, осветление и т.н. Разкварироват се, идва зимата... Да, яма няма и ядене, вода (възможно) и т.н.
                      Въпрос:
                      - Ами сега? Ще бръснете на кьосето брадата ли?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                        Мен ме кефи, как им пръснаха халките с лекобронирана техника. Танковете вече самостоятелно са нищо, в 21-ви век.
                        и когато стигне до медиите "пробив" - то са поне едно 30км. и дузина селища.
                        Танкът си е танк,сериозно оръжие . Само че тъпаците го използваха без подръжка от пехота,авиация и така нататък. И руските танкове станаха лесна плячка на джавелините и другите противотанкови оръжия .

                        Коментар


                        • Mateev, ще се пишат украинци всичките и тогава на тях ще им дължат, а не те да дължат. Тези сега които ще останат в някои населени места, понеже явно се преселват, ако са в Украйна ще им викат руснаци..на тях на децата им..а тези които ще отидат в русия, понеже били руснаци пък там в Русия ще им викат украинци. Един познат от друга държава така се преселва и после се върнаха там където са били преди години ми го беше обяснил. Казва аз отидох в държавата от която националност съм, те ми викат че съм бил от другата съседна държава с такава националност и спечелили пари и хайде обратно откъдето са си.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                            Ааааа забравих, този път на орките ще им се наложи да поставят световни рекорди освен по бързо бягане и по бързо плуване, при това под вода, защото покрай ушите им ще свистят куршуми.
                            Мен ме кефи, как им пръснаха халките с лекобронирана техника. Танковете вече самостоятелно са нищо, в 21-ви век.
                            и когато стигне до медиите "пробив" - то са поне едно 30км. и дузина селища.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              И там ли се заформя котле (пардон голям котел) и нов световен рекорд от бързо бягащи орки?
                              Там беше очаквано да има голяма осирация, поне от месец имат дефицит в доставките,(дори да се думне с атом - нямат гориво за окупация )
                              могат да ги ометат за три дни, мисля ги бавят, просто путлер да губи ресурси поради тъпо късогледие.

                              "Украинские подразделения при условии отсутствия противодействия смогут провести десантную операцию с использованием малых лодок и катеров, которых у них достаточно. А это уже удар во фланг группировки ВС РФ в Запорожской области и прямой выход к Мелитополю.
                              Решение этой проблемы должно быть первоочередным и требует незамедлительного ответа."

                              картата е на руснак...

                              Коментар


                              • Ааааа забравих, този път на орките ще им се наложи да поставят световни рекорди освен по бързо бягане и по бързо плуване, при това под вода, защото покрай ушите им ще свистят куршуми.

                                Коментар

                                Working...
                                X