IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

    Не съм сигурен че пишеш правилното съотношение . А и това е само статистика . Важен е КРАЙНИЯ РЕЗУЛТАТ



    Крайният резултат е такъв заради намесата на други държави в конфликта срещу Германия. Сега е обратното-Русия няма съюзници. Освен Северна Корея и Сирия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение
      ...
      И не на последно място , само за твоя информация , да си знаеш оттук натам - на барса другото име е Снежен ЛЕОПАРД
      То и на енота другото име е миеща се мечка...хванАха те, не мажи...
      Барса между другото е символ на Волжка България, означаващ божественост и одухотвореност....т.е. нищо общо с Путин и Русия. Това е причината да се снима с него....опит за мимикрия. Ама ти откъде да ги знаеш тия неща....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

        Днес 31 януари Германия произвежда 50+% от енергията си от възобновяеми източници. Благодарение на кремълския недорасляк на снимката
        раZпада на расийката Е БЛИЗО
        АМИН
        Германия официално влиза в рецесия . И всичко това , защото стана пудела на англосаксите.
        Ра$$пада на ЕС Е БЛИЗКО .
        Щом си рекъл , АМИН

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

          Тук вече ни удари в земята. На теб няма как да ти е поради липсата на такъв
          Click image for larger version

Name:	328437336_485137633771678_3414782533540368528_n.jpg
Views:	1
Size:	14.0 КБ
ID:	4018763

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

            На всеки унищожен немски танк през ВСВ е имало по 10 унищожени съветски танка.
            Естествено теб такива подробности не те вълнуват.
            Не съм сигурен че пишеш правилното съотношение . А и това е само статистика . Важен е КРАЙНИЯ РЕЗУЛТАТ



            Коментар


            • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение
              На Владимир Владимирович , леопардче само му идва в ръцете . Напосоки ще да е


              Днес 31 януари Германия произвежда 50+% от енергията си от възобновяеми източници. Благодарение на кремълския недорасляк на снимката
              раZпада на расийката Е БЛИЗО
              АМИН

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

                Много ми е интересно , когато някой знаещ да брои до 100 , започне да се се прави на дървен философ , по темата ''знаете ли какъв математик съм ''
                Снимката е символична , действието на нея е ''намек'' за предстоящите събития с танковете Леопард, които е неясно кога ще дойдат.
                Когато и да е , ''Тигрите'' и ''Пантерите'' от WW II , вече ги чакат с почести горе във Валхала
                И не на последно място , само за твоя информация , да си знаеш оттук натам - на барса другото име е Снежен ЛЕОПАРД
                На всеки унищожен немски танк през ВСВ е имало по 10 унищожени съветски танка.
                Естествено теб такива подробности не те вълнуват.
                Last edited by Vergil1975; 31.01.2023, 08:29.

                Коментар


                • Украйна предупреждава, че не може да се защити от Ирански балистични ракети, ако бъдат дадени на Русия.
                  Казва го Представител на командването на ВВС Юри Игнат.

                  Става интересно , как така американска системата за ПВО Patriot - златният стандарт на НАТО - няма да се справи с иранските ракети, създадени същевременно във времена под тотални санкции .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                    Барс се казва животинчето. Леопарда е с други цветове. Уффф и това се учи преди 7-ми клас
                    Много ми е интересно , когато някой знаещ да брои до 100 , започне да се се прави на дървен философ , по темата ''знаете ли какъв математик съм ''
                    Снимката е символична , действието на нея е ''намек'' за предстоящите събития с танковете Леопард, които е неясно кога ще дойдат.
                    Когато и да е , ''Тигрите'' и ''Пантерите'' от WW II , вече ги чакат с почести горе във Валхала
                    И не на последно място , само за твоя информация , да си знаеш оттук натам - на барса другото име е Снежен ЛЕОПАРД
                    Last edited by Rodnok; 31.01.2023, 07:45.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

                      Форумните чебурашки плюят в пазва и хвърлят сол през рамо.
                      Дали е Чебурашка или крокодила Гена , ми се струва нормално и солта и плюенето в пазва , особенно ако си жена и си на мястото на събитието .
                      Не искам да вярвам ,че ти например, и няколкото лайкнали двусмисления ти пост , завиждате на репортерката
                      Но кой знае , кой знае ..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                        Барс се казва животинчето. Леопарда е с други цветове. Уффф и това се учи преди 7-ми клас
                        При нас в училище не се учеше. Коте някакво.

                        Коментар


                        • Барби жив ли е.. че с тия бустери почвам да се притеснявам?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение
                            На Владимир Владимирович , леопардче само му идва в ръцете . Напосоки ще да е


                            Барс се казва животинчето. Леопарда е с други цветове. Уффф и това се учи преди 7-ми клас

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение
                              На Владимир Владимирович , леопардче само му идва в ръцете . Напосоки ще да е


                              Дърт КГБ-ски !
                              Last edited by X_Y; 31.01.2023, 09:39.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                                Не е сигурно, забелязахте ли колко се надява едната, на стокхолмския синдром и любовта

                                Че всичките им е през уя за Русия също се видя - нула реакция, че путлер праща по 80млн.$/ден в САЩ
                                Пропуснахте да дадете повече инфо за Кадировците и репортерката . Някакви нови подробности разбраха ли се и какво мисли Зеленски по въпроса ?

                                Коментар

                                Working...
                                X