IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • barovec, много добре са ориентирани сърбите този път, това че някой като теб си мисли че те не си променят позицията понеже знаели предварително какво ще стане, не значи нищо. Тези които участват в тази клоунада, ако знаят как ще се развие никога не биха си помислили дори да я почнат.

    Коментар


    • явно не следите достатъчно

      виене на умряло имаше от вучич още в ранна пролет 2022, а в същото време по улиците на белград имаше манифестации със зетките

      ние може се бъзикаме, ама такива като вучич още преди 10 месеца са наясно накъде отиват нещата , и как бановината ще изде бахура, така че няма нищо случайно

      Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
      Я как се врътна руската подлога Вучич https://fakti.bg/world/747898-vuchic...shte-si-ostane

      Коментар


      • Съвсем друго имах предвид, да загуби способността си да плаща, тази негова способност причинява тази криза.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

          Първо ще се разпадне Русия. А когото дойде време да се разпада ЕС държавите от Източна Европа ще са достатъчно богати сами да си направят икономически съюз. Но това време е още далеч.А матушката скоро няма да е в този си вид.
          В интерес на истината аз също мисля, че ЕС ще се видоизмени - чак "разпадне" - не, но определено разликите между държавите стават прекалено съществени. Както съм казвал и преди, Източна Европа ще бъде ключовото място, откъдето Европа ще почерпи мъдрост как хем да бъде силна икономически и политически, хем да посъкрати малко залитанията към правата на малцинствата.

          Коментар


          • В новый пакет военной помощи США Украине войдут ракеты GLSDB для М142 «HIMARS» & М270, которые могут поражать цели планирующей бомбой GBU-39 на расстоянии до 160 км

            Click image for larger version

Name:	photo_2023-01-18_23-14-50.jpg
Views:	1
Size:	65.4 КБ
ID:	4013042

            Коментар


            • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
              Vergil1975, за ЕС е по добре да се разпадне и така и ще стане.
              Първо ще се разпадне Русия. А когото дойде време да се разпада ЕС държавите от Източна Европа ще са достатъчно богати сами да си направят икономически съюз. Но това време е още далеч.А матушката скоро няма да е в този си вид.

              Коментар


              • Vergil1975, за ЕС е по добре да се разпадне и така и ще стане.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
                  Я как се врътна руската подлога Вучич https://fakti.bg/world/747898-vuchic...shte-si-ostane
                  Няма много голям избор. Сърбия няма големината, населението и икономиката да играе на "ние сме с който ни е удобно към днешна дата". Брюксел преспокойно може да им покаже вратата, а който е бил скоро в Източна Сърбия знае, че нещата хич не са добре откъм заплати и поминък. Има цели градчета, които се издържат от българи и даже има менюта на български.
                  Пък и видя какво стана с Армения - рашките не си мръднаха и пръста в историята с Карабах.
                  Освен това "В Донецк говорят руски - значи е Русия" означава и "В Прищина говорят албански - значи е Косово".

                  Абе разбрахме, че Саша Вучич не е разбрал, че Русия спечели Третата световна война. Някой да му каже.
                  Last edited by Tepix; 18.01.2023, 22:07.

                  Коментар


                  • Я как се врътна руската подлога Вучич https://fakti.bg/world/747898-vuchic...shte-si-ostane

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                      Значи, заставаш под знамето на дъгата и приемаш всички либерастки ценности.
                      Глупости....в Русия педали колкото щеш. Само им погледни естрадните изпълнителни. За наш срам и двама с български произход. Явно е обратното, заставаш под дъгата и си добре дошъл в Русия.

                      П.П. За чеченците(дето ви разправя Мирката), хайде от мен да мине, няма да отварям дума.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Те в момента се одумват за репарации а, какво остава, ако им мине номерът.
                        Да, поляците искат 1 300 000 000 000 /един трилион и триста милиарда/ евра репарации заради ВСВ2. Да вземат докато германците имат, че после - на босия цървулите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                          Кой съм аз, че да говоря на поляците? След победата лично фод дер Лайен ще им го каже.
                          Те в момента се одумват за репарации а, какво остава, ако им мине номерът.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                            Кой съм аз, че да говоря на поляците? След победата лично фод дер Лайен ще им го каже.
                            Ще им каже на куков ден.Пък като и украинците влязат в ЕС,евроджендърите няма да посмеят нищо да им кажат.
                            Източна Европа ще стане голяма сила.Начело с Полша и Украйна. И ДГД мурзилките и джендърите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
                              Шолц: Ще продължим да подкрепяме Украйна толкова дълго, колкото е необходимо

                              https://www.investor.bg/a/527-svyat/...o-e-neobhodimo

                              аве ТРАМВАЯ кочината КОЙ ще я подкрепя?

                              раZZпада ИДВА!
                              АМИН
                              Шолц съвсем го е закършил, щом ти го цитираш. Немците го нещат, но, на теб, може да разчита.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                Иди кажи на някой поляк, че щом е против руската имперска политика, е педал и приема либерастката идеология.
                                Що не пробваш?
                                Кой съм аз, че да говоря на поляците? След победата лично фод дер Лайен ще им го каже.

                                Коментар

                                Working...
                                X