IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Танковата битка при Угледар, както я споменават в много клипове, не е била битка танкове срещу танкове, а едно много добре организирано от ВСУ УНИЩОЖЕНИЕ НА РУСКИ ТАНКОВЕ - много, много, много.

    Поради минните полета, направени от ВСУ, руснаците са били принудени да се движат в танкова колона по единствения останал неминиран път. Да, ама това е било капан, в който те са попаднали благодарение на нискоинтелигентното им командване. Следва унищожаване на първия и последния танк и след това паника при останалите. Които са сглупили в бягството си да напуснат пътя, са попаднали на мини. Които са останали на пътя, са били унищожени от артилерията методично и точно. Буквално е било като отстрел на диви зайци. Загубите на РФ са колосални - буквално почти 100%.

    Битката е знакова и ще остане в историята като триумф на ВСУ и като позор за РФ. Колко прости трябва да са командирите на руснаците, за да се връзват на такъв един евтин номер-капан пак, и пак и пак.

    Танковые побоища возле УГЛЕДАРА / Основная БЕДА оккупантов

    Коментар


    • Интересни цифри се цитират в този клип. От началото на войната Украйна е получила повече от 4000 единици крупна военна техника (от камион нагоре), като в това число не влизат и получените повече от 100 000 ствола автоматично стрелково оръжие. Автоматите Калашников са отделно - само бившите соц. страни са дали повече от 20 000 бройки. Към това се добавят и десетки западни ПЛС за ПВО, както и още повече на брой радарни системи за контрабатарейна борба. Доставени са и стотици медицински машини, машини за направата на мостове през реките, машини за разминиране и прочее военна спецтехника.Също така са доставени противокорабни ракети, средства за електронна борба, морски дронове и какво ли не още.

      И ето равносметката за полученото въоръжение за една година война:
      1. Танкове - военни трофеи от РФ - 547 танка
      1. Танкове - Полша, Чехия, Словения - 410 танка
      Към Февруари 2023г. на въоръжение във ВСУ има повече от 1500 танка (загубите са извън това число).
      ----------------------------------------

      Писна ми да гледам клипа и да преписвам. Изгледайте си го сами. Клипа е наситен с конкретни числа какви оръжия са получили ВСУ и по колко от всеки един доставчик. Цифрите са впечатляващи. Оказва се, че към днешна дата Украйна има тотално превъзходство във военна техника като количество и качество, без да отчитаме супер-танковете, които тя ще получи в следващите 2-3 месеца. Русия ряпа да яде. Очакваното контранастъпление на ВСУ ще бъде тотално, ще бъде смазващо и нещастните орки нищо не могат да направят, освен да бягат като за световно (които останат живи).

      Сколько западной техники скопили ВСУ для своего наступления?


      Буквално целият свят се надпреварва да дава на Украйна още и още оръжие и бронирана техника - много, много, много. Завива ми се свят само като слушам цифрите.
      Last edited by Mateev; 04.03.2023, 09:34.

      Коментар


      • В Украйна вече има повече от 10 различни производителя на дронове с обсег от 500 до 1500 километра. Развила се е цяла една нова индустрия за производство на бойни дронове, която вече предоставя дронове на ВСУ, а в най-скоро време буквално ще задръсти руското небе и руската територия с "неидентифицирани летящи обекти" с голям обсег на действие. Настана време за разплата за всички зверства, инициирани от Путин.

        Массовые "бавовны" на военнных объектах РФ / Ну и новости!



        Вече стана ясно, че санкциите срещу Русия работят. Доказателство за това е, че Русия не е в състояние да измисли и да произведе нови дронове така, както го прави Украйна. Нито има интелектуален потенциал, защото избяга на запад, нито чипове и други високотехнологични части в съвременните дронове. А както всички вече знаят, тази война е война на дроновете. Срещу тях са безсилни както ПВО/ПРО системите, така и нещастните орки по окопите. Наблюдава се тотално доминиране на Украйна в областта на дроновете и това ще се окаже един от ключовите фактори за нейната близка победа над Русия.

        Виждайки това в цял свят са луднали да правят нови и нови модели дронове и да ги произвеждат в големи количества, и само Русия стои отстрани и подсмърча, изоставайки драстично от тази надпревара. Не само че не може да ги прави, но не може и да си купи дронове, защото дори и китайците спряха да им продават. Също така китайците блокираха дистанционно полетните характеристики на вече продадените стари дронове, превръщайки ги по този начин в една безполезна купчина пластмаса с електроника. Евала и на това.
        Last edited by Mateev; 04.03.2023, 08:55.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          Всеки нормален човек вижда, че снимката е монтаж на руската пропаганда.. Иска ви се да си намерите оправдание за избиването на хиляди невинни хора, жени и деца, ама няма да го бъде. Зверствата ви ще бъдат наказани, виновните ще бъдат съдени. Кочината ще се разпадне. АМИН.
          Склонен съм да вярвам че е така. Има и много хора които не приемат тези неща сериозно. Но факт е че украинците канят Хитлер да нападне Русия и да и вземе природните богатства си е факт. С което го и пращат на Онзи Свят.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение

            Сложи си очилата дядка.
            Всеки нормален чиляк вижда че са украинци. Да нямаш перде на очите или акъля
            Всеки нормален човек вижда, че снимката е монтаж на руската пропаганда.. Иска ви се да си намерите оправдание за избиването на хиляди невинни хора, жени и деца, ама няма да го бъде. Зверствата ви ще бъдат наказани, виновните ще бъдат съдени. Кочината ще се разпадне. АМИН.

            Коментар


            • Ето още:

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                Това са украинчета, не виждаш ли тризъбеца на фанелките им, много си ориентиран.
                Е щом вярвате на снимки, ето ви една с най-големия нацист на този свят:



                Ето още един истински руски нацист, който вбеси целия свят:
                https://sportal.bg/news-2022041207161624832



                Last edited by Mateev; 03.03.2023, 23:48.

                Коментар


                • Да се отреже Китай от технологиите и да се развива Корея, като двете кореи неизбежно ще се обединят на принципа, както запада инвестира в Китай си е предпоставка за трета световна война.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • В САЩ, Европа и Русия може да се получи нещо, но с Азия ако Китай не води там ще стане лошо. Русия въобще не е за азиатския полюс, тя трябва да подържа добри отношения с Китай и до там. Мисля, че скоро ще се намерят хора с по зряла позиция, а Украйна трябва да бъде моста на Русия към Европа. Защото тук търкания не трябва да има. Как си представя някой Европа, която се клати и с технологии които са най напреднали в областта на физиката ?
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      Не знам защо ми изтриха постинга, но ще повторя. Бил съм в Русия много пъти и много добре знам как пият Руснаците. При тях няма малки ракиени чашки, а само големи водни чаши от по 200-250 грама. Не отпиват бавно и с кеф, а изливат чашата в гърлото си. Виждал съм изливане в гърлото и директно от бутилката. Мога да разказвам още за прослувутото руско пиянство, но на модераторите нещо не им се харесва голата истина.
                      Е разбрахме с кви руснаци си имал взимане даване. Ами подбирай си средата бе човек!
                      И освен тва като са били такива що си ходил до там стотици пъти? Ми ходи при французите. те са хем най-пиещата нация, хме пият съ стил.
                      Last edited by Бъpзоходко; 03.03.2023, 23:16.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sosi Разгледай мнение
                        Ама и долара поскъпна, та 521.2 милиарда рубли са 6.9 милиарда долара, или по $48 на човек на месец - прилична надница за един американец на час. В горните 46% не е отчетена инфлацията.
                        ГОрките , колко са зле, друго си е в говедария за палатка щата да си плаща по 60000 долара на година

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          Това руснаци ли са?.
                          Сложи си очилата дядка.
                          Всеки нормален чиляк вижда че са украинци. Да нямаш перде на очите или акъля

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                            Не знам защо ми изтриха постинга, но ще повторя. Бил съм в Русия много пъти и много добре знам как пият Руснаците. При тях няма малки ракиени чашки, а само големи водни чаши от по 200-250 грама. Не отпиват бавно и с кеф, а изливат чашата в гърлото си. Виждал съм изливане в гърлото и директно от бутилката. Мога да разказвам още за прослувутото руско пиянство, но на модераторите нещо не им се харесва голата истина.
                            ...и това го има. Ама има и хора трезви, досущ като мен. Както и тук има отпадъци. Да повторя, ако си пропуснал: "Генералните" ти изводи, се базират на ограничен брой събития и наблюдения.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                              Това руснаци ли са? Ами че ние вече знаем, че са фашисти. Те така ги възпитават и им промиват мозъците още от малки. Ще минат няколко поколение, докато западния свят успее да цивилизова Русия и да изтрие от зомбираните им мозъци всяка една агресия, заложена дори и в гените им. Този нещастен народ вече 5-6 поколения е тероризиран от един или друг диктатор и няма как толкова лесно да го вкараме в правия път. Първо обаче трябва да се помете властта на Путин и на главорезите около него. След това ще има разпад на Русия, съдене на военопрестъпниците и плащане на репарации няколко поколения подред. И разбира се работа на психолози и психиатри с цел излекуване на психическите отклонения, набвани им в главата поколения наред..
                              Укропитеци са. А твоите опорки вече се изтъркаха. Дай нещо ново, прояви въображение. Изненадай ни.
                              Last edited by Pyramid; 03.03.2023, 22:51.

                              Коментар


                              • Mateev, на Запад същото нещо като в Русия го има, знаеш до Бургас - Комлука какво е. В Германия има много такива и дори е по зле. Защото и религии има намесени и други неща. Там тези неща ги контролират службите им, не могат да ги премахнат, но са толкова далече от всичко нормално и ако не успяват да ги контролират ще им подпалят държавата. В тези военни бази на американците също има много които и за затвора не са, в главите им се случват странни неща и ги пращат в базите да им използват наклонностите. Затова им казват - разкарайте ги тези. Може да се стигне до ситуация да не могат да ги подържат и в държавата в която са те са си готова запалка..в смисъл могат да бъдат използвани от някой.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X