IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    Идвам у вас, изнасилвам жена ти, убивам децата ти, открадвам бидето, тоалетната чиния, хладилника и пералнята, настанявам се в част от стаите ти и започвам да сера и мажа в тях. И след това не мога да разбера защо ти квичиш на умряло и не си съгласен да ми оставиш това, което вече съм завоювал по "честен" начин. И аз искам мир като тебе, но ти спри да воюваш и ми остави това, което вече съм окупирал. След някоя друга година ще окупирам и останалото, но засега искам мир и искам да спреш да се съпротивляваш.

    Наистина не мога да се начудя защо продължаваш да воюваш.
    Матэйкин, нека да си изясним нещата:
    - вие бг русофобите и САЩ сте за война, нали така? - Тотална война с всички средства! Без оглед на понесени жертви и щети.
    До колкото разбрахме вашата позиция - мирът с Руската федерация не ви устройва! По никакъв начин.
    Така ли е?

    А плановете ви включват ли мобилизация и изпращане на български войници за пушечно месо на първа линия в Украйна, и пряко включване на България във войната?
    Това са въпроси, по които вие русофобите трябва да дадете яснота.
    За да знае българското общество какво го очаква.
    Last edited by X_Y; 08.04.2023, 20:51.
    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      Няма да има следващ, който да се нахвърли на Украйна, защото Украйна ще влезе в НАТО, пък дори и да не влезе, тя ще е въоръжена до зъби и в следващите 100 години нейната армия ще е по-силна от тази на РФ. Аз не знам как все още не си разбрал, че с РФ е свършено като политическа, икономическа и военна сила. Свършено е и като империя, защото скоро ще се разпадне. Време е да си смениш работодателя.
      Ти не знаеш какви хора има, няма да ги оставят да изживеят един бял ден и няма да е ясно кой ги тероризира.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

        Това е твърде агресивен отговор, който човек в нормална ментална кондиция не би изрекъл. Първо - ти нямаш никакъв достъп до достоверна информация, както и който и да е от нас, и второ - това е предполагаема картина, извадена от всякакъв възможен контекст и съществуваща единствено в своя собствен такъв - ако успяваш да мобилизираш ресурс да осмислиш така казаното.
        Картинката в момента е такава - ЗСУ се занимава по скоро с тероризъм, а войска нямат въобще, никой не иска да ходи да мре. Последната партида е завършила 90% в гроба и това бяха онези оборудваните като киборги и обучавани в Англия, тези с фарчетата на каските. Защо им бяха тези фенерчета не стана ясно, сигурно да им светят в отвъдното.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          Няма да има следващ, който да се нахвърли на Украйна, защото Украйна ще влезе в НАТО, пък дори и да не влезе, тя ще е въоръжена до зъби и в следващите 100 години нейната армия ще е по-силна от тази на РФ. Аз не знам как все още не си разбрал, че с РФ е свършено като политическа, икономическа и военна сила. Свършено е и като империя, защото скоро ще се разпадне. Време е да си смениш работодателя.
          Разсъдъкът е бисер, който не бива да пропиляваш с такава лекота и безхаберие. Разбирам ентропията, тя е наш неизменен спътник до сетните ни дни. Но е тъжно да видиш такава поразия.

          Коментар


          • Всички пропускат завръзката преди СВО. След воаяжът на Зеленски, последният призова руснаците в Донбас, ако им е мил животa, да заминават за Русия. Задкулисието говори чрез Зеленски - казано му е от кръгa Урсулеза че ако Украйна иска в ЕС, трябва руснаците да изчезнат и руския да се забрани. После Путин повтаряше след присъединяването на републиките - изпълни се желанието на Зеленски, сега гражданите на Донбас се намират вече в Русия. https://vchaspik.ua/politika/508038-...siyanami-iskat

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Mateev, война по този начин не е спирала никога, просто ако се случи това ще бъде временно примирие докато наистина сменят Путин и следващия ще се нахвърли на Украйна с цялата Руска армия, още от първия ден на фронта ще бъде всеки един руснак, които може да върви из пътя. А властта в Киев ще се осрала в кражби и корупция и народа вече ще я мрази. Отговарям ти в твоя без да му слагам епитети стил, бих могъл да вложа и по голяма доза енусиазъм, но не ми се занимава да дрищя глупости.
              Няма да има следващ, който да се нахвърли на Украйна, защото Украйна ще влезе в НАТО, пък дори и да не влезе, тя ще е въоръжена до зъби и в следващите 100 години нейната армия ще е по-силна от тази на РФ. Аз не знам как все още не си разбрал, че с РФ е свършено като политическа, икономическа и военна сила. Свършено е и като империя, защото скоро ще се разпадне. Време е да си смениш работодателя.

              Коментар


              • Mateev, война по този начин не е спирала никога, просто ако се случи това ще бъде временно примирие докато наистина сменят Путин и следващия ще се нахвърли на Украйна с цялата Руска армия, още от първия ден на фронта ще бъде всеки един руснак, които може да върви из пътя. А властта в Киев ще се осрала в кражби и корупция и народа вече ще я мрази. Отговарям ти в твоя без да му слагам епитети стил, бих могъл да вложа и по голяма доза енусиазъм, но не ми се занимава да дрищя глупости.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Идвам у вас, изнасилвам жена ти, убивам децата ти, открадвам бидето, тоалетната чиния, хладилника и пералнята, настанявам се в част от стаите ти и започвам да сера и мажа в тях. И след това не мога да разбера защо ти квичиш на умряло и не си съгласен да ми оставиш това, което вече съм завоювал по "честен" начин. И аз искам мир като тебе, но ти спри да воюваш и ми остави това, което вече съм окупирал. След някоя друга година ще окупирам и останалото, но засега искам мир и искам да спреш да се съпротивляваш.
                  Това е твърде агресивен отговор, който човек в нормална ментална кондиция не би изрекъл. Първо - ти нямаш никакъв достъп до достоверна информация, както и който и да е от нас, и второ - това е предполагаема картина, извадена от всякакъв възможен контекст и съществуваща единствено в своя собствен такъв - ако успяваш да мобилизираш ресурс да осмислиш така казаното.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    ..... Това е истината. ...
                    План "СВО" с 24 февраля 2022г :

                    Потерять профессиональную кадровую армию

                    Возродить НАТО
                    Удвоить длину общей границы с НАТО
                    Лишиться всех союзников
                    Отдать США и ЕС $300+ млрд. ЗВР
                    Отдать США и ОПЕК премиальные рынки нефти и газа ЕС
                    Продавать нефть с огромной скидкой
                    Получить кризис бюджета
                    Стать вассалом Китая

                    Спецоперация идёт строго по плану !!! сЯ, който иска нека вярва(и не мисли), че путкин защитавал интереси на някаква Русия..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                      Наистина не мога да се начудя как на тия години говориш такива небивалици. Сякаш си прочел само "Наръчник на гаровия спирач". Как си го представяш това, независимо дали си путлерист или антипутлерист, дали си ходил сам на луната или с класната - Русия да напусне най-малкото завладените дотук територии? На базата на каква логика освен на тази на изливаните емоции. Да не говорим, че тя даже ще ликвидира Украйна като държава така, както и я е създала, независимо от факта, че на тази територия има предполагаемо самосъзнание, различно от руското, но квазируско, което е обект на задълбочени исторически изследвания. Като Гогол, примерно, който е украинец и говори за Русия. Като Хрушчов, който носи украинска рубашка и в същото време целува пиян ботушите на Сталин. Нещата са много, много отвъд празните приказки, дето ги слушаме всяка вечер, всяка сутрин и дори зъбите не мога да си измия без да се нагълтам с паста от смях. Но, кажи ми - как го постигаш това? Бих искал и аз да мисля по подобен начин, бих спал доста по-добре. Защото сега предвкусвам големи териториални нещастия.
                      Идвам у вас, изнасилвам жена ти, убивам децата ти, открадвам бидето, тоалетната чиния, хладилника и пералнята, настанявам се в част от стаите ти и започвам да сера и мажа в тях. И след това не мога да разбера защо ти квичиш на умряло и не си съгласен да ми оставиш това, което вече съм завоювал по "честен" начин. И аз искам мир като тебе, но ти спри да воюваш и ми остави това, което вече съм окупирал. След някоя друга година ще окупирам и останалото, но засега искам мир и искам да спреш да се съпротивляваш.

                      Наистина не мога да се начудя защо продължаваш да воюваш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        Тази война наистина трябва да спре веднага, но единственият, който може да го направи, е кръвождания Путлер. Просто трябва да се разпореди на пияните орки да напуснат територията на Украйна, включително и Крим, и след това да се качи на самолета и да кацне в Хага с белезници на ръце. Тогава и само тогава може би Русия ще си измие лицето пред света, а Путлер така или иначе ще го обесят, но преди това ще има справедлив процес.

                        Колкото до репарациите - 100 години безплатен газ за всеки, който си поиска.
                        Наистина не мога да се начудя как на тия години говориш такива небивалици. Сякаш си прочел само "Наръчник на гаровия спирач". Как си го представяш това, независимо дали си путлерист или антипутлерист, дали си ходил сам на луната или с класната - Русия да напусне най-малкото завладените дотук територии? На базата на каква логика освен на тази на изливаните емоции. Да не говорим, че тя даже ще ликвидира Украйна като държава така, както и я е създала, независимо от факта, че на тази територия има предполагаемо самосъзнание, различно от руското, но квазируско, което е обект на задълбочени исторически изследвания. Като Гогол, примерно, който е украинец и говори за Русия. Като Хрушчов, който носи украинска рубашка и в същото време целува пиян ботушите на Сталин. Нещата са много, много отвъд празните приказки, дето ги слушаме всяка вечер, всяка сутрин и дори зъбите не мога да си измия без да се нагълтам с паста от смях. Но, кажи ми - как го постигаш това? Бих искал и аз да мисля по подобен начин, бих спал доста по-добре. Защото сега предвкусвам големи териториални нещастия.

                        Коментар


                        • Хайде малко и за икономическите новини от Русия и няма повече, че модернизаторите само ме дебнат да ме изтрият, ако публикувам клипове с истинска информация:

                          Россияне бросились штурмовать обменники из за масштабного обвала рубля



                          Долара в Русия вече се купува за повече от 90 рубли. В мрежата има клипове с огромни опашки пред банките и обменните бюра. Народът е луднал панически да си продава рублите и да купува долари. Това е ясен признак за кого гласуват руснаците - за Путин или за западния свят. Ха да им е честито.

                          Коментар


                          • ВСУ БЬЮТ ВРАГА, «ПУТИНА» ПОВЕСИЛИ В АВДЕЕВКЕ! Фронт-News


                            Половин час новини от фронта, като 99% от клипа са кадри от първата линия.

                            В общия случай ВСУ изтребва окупантите, бронетехниката им и складовете с оръжие, а РФ продължава с тероризма, като воюва предимно с цивилните жители на Украйна, с жилищните сгради, болниците и детските градини.
                            Last edited by Mateev; 08.04.2023, 19:36.

                            Коментар


                            • Взрыв на авиазаводе Минобороны РФ / Ну и новости!


                              Нови взривове тук или там - в Крим и дори в завод за самолети във Воронеж. Явно във ВСУ няма почивен ден - стрелят насам-натам, че пушек се вдига. В Крим, Херсонската и Запорожката област има паника и всички орки или колаборанти вече мислят за по-бързата си евакуация. Автобусите с евакуирани не спират да отпътуват. Явно шубето е голямо и всички орки очакват контранастъплението на ВСУ за нула време да ги помете. При това го очакват да се случи скоро, така че не се помайват, а бягат още от сега.

                              Роспропагандата в същото време се е активизирала и е публикувала в нета хиляди фейкови фотошопски документи, уж изтекли от САЩ.
                              Last edited by Mateev; 08.04.2023, 19:52.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Тази война наистина трябва да спре веднага, но единственият, който може да го направи, е кръвождания Путлер. Просто трябва да се разпореди на пияните орки на напуснат територията на Украйна, включително и Крим, и след това да се качи на самолета и да кацне в Хага с белезници на ръце. Тогава и само тогава може би Русия ще си измие лицето пред света, а Путлер така или иначе ще го обесят, но преди това ще има справедлив процес.

                                Колкото до репарациите - 100 години безплатен газ за всеки, който си поиска.
                                А, ти си искай. Мечтите са полезни.

                                Коментар

                                Working...
                                X