IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
    Не знам защо ми изтриха постинга, но ще повторя. Бил съм в Русия много пъти и много добре знам как пият Руснаците. При тях няма малки ракиени чашки, а само големи водни чаши от по 200-250 грама. Не отпиват бавно и с кеф, а изливат чашата в гърлото си. Виждал съм изливане в гърлото и директно от бутилката. Мога да разказвам още за прослувутото руско пиянство, но на модераторите нещо не им се харесва голата истина.
    Е разбрахме с кви руснаци си имал взимане даване. Ами подбирай си средата бе човек!
    И освен тва като са били такива що си ходил до там стотици пъти? Ми ходи при французите. те са хем най-пиещата нация, хме пият съ стил.
    Last edited by Бъpзоходко; 03.03.2023, 23:16.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sosi Разгледай мнение
      Ама и долара поскъпна, та 521.2 милиарда рубли са 6.9 милиарда долара, или по $48 на човек на месец - прилична надница за един американец на час. В горните 46% не е отчетена инфлацията.
      ГОрките , колко са зле, друго си е в говедария за палатка щата да си плаща по 60000 долара на година

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Това руснаци ли са?.
        Сложи си очилата дядка.
        Всеки нормален чиляк вижда че са украинци. Да нямаш перде на очите или акъля

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
          Не знам защо ми изтриха постинга, но ще повторя. Бил съм в Русия много пъти и много добре знам как пият Руснаците. При тях няма малки ракиени чашки, а само големи водни чаши от по 200-250 грама. Не отпиват бавно и с кеф, а изливат чашата в гърлото си. Виждал съм изливане в гърлото и директно от бутилката. Мога да разказвам още за прослувутото руско пиянство, но на модераторите нещо не им се харесва голата истина.
          ...и това го има. Ама има и хора трезви, досущ като мен. Както и тук има отпадъци. Да повторя, ако си пропуснал: "Генералните" ти изводи, се базират на ограничен брой събития и наблюдения.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
            Това руснаци ли са? Ами че ние вече знаем, че са фашисти. Те така ги възпитават и им промиват мозъците още от малки. Ще минат няколко поколение, докато западния свят успее да цивилизова Русия и да изтрие от зомбираните им мозъци всяка една агресия, заложена дори и в гените им. Този нещастен народ вече 5-6 поколения е тероризиран от един или друг диктатор и няма как толкова лесно да го вкараме в правия път. Първо обаче трябва да се помете властта на Путин и на главорезите около него. След това ще има разпад на Русия, съдене на военопрестъпниците и плащане на репарации няколко поколения подред. И разбира се работа на психолози и психиатри с цел излекуване на психическите отклонения, набвани им в главата поколения наред..
            Укропитеци са. А твоите опорки вече се изтъркаха. Дай нещо ново, прояви въображение. Изненадай ни.
            Last edited by Pyramid; 03.03.2023, 22:51.

            Коментар


            • Mateev, на Запад същото нещо като в Русия го има, знаеш до Бургас - Комлука какво е. В Германия има много такива и дори е по зле. Защото и религии има намесени и други неща. Там тези неща ги контролират службите им, не могат да ги премахнат, но са толкова далече от всичко нормално и ако не успяват да ги контролират ще им подпалят държавата. В тези военни бази на американците също има много които и за затвора не са, в главите им се случват странни неща и ги пращат в базите да им използват наклонностите. Затова им казват - разкарайте ги тези. Може да се стигне до ситуация да не могат да ги подържат и в държавата в която са те са си готова запалка..в смисъл могат да бъдат използвани от някой.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Това е снимка, инсценирана от пропагандната машина на Путин. Нацисти няма в Украйна, но ги има в изобилие в Русия. Самият им цар е нацист, както и цялата банда главорези около него.
                Нацисти имаше, ама вече няма в Украйна.
                Готвачът на Путин ги прати в небитието.

                Зеленски започна да използва украински деца, старци и пенсионери за пушечно месо - ловят ги насила по улиците като агнета на заколение,
                и ги пращат да гинат на огневата линия, по нареждане на западните му спонсори и господари.

                https://rusvesna.su/news/1677831044
                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • Русия увеличава доста данъците за нефт и газ, но и това не й помага. Задължи Газпром да плаща още 50 милиарда рубли на месец, а за нефт да се плаща данък на основа цената на Брент. 46% спад на приходите за февруари на годишна база в бюджета!
                  https://news.bg/int-economics/rusiya...ta-godina.html

                  Данните са руски, да не се обади пак оня от Горна да гледам някакви идиоти, които твърдят че тези данни всъщност са занижени.
                  https://minfin.gov.ru/ru/statistics/...2018-2023_godu

                  Ама и долара поскъпна, та 521.2 милиарда рубли са 6.9 милиарда долара, или по $48 на човек на месец - прилична надница за един американец на час. В горните 46% не е отчетена инфлацията.
                  Last edited by sosi; 03.03.2023, 22:50.

                  Коментар


                  • Mateev, ти си разбрал кое е фейк, това не мога да го повярвам. Победен съм.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Не знам защо ми изтриха постинга, но ще повторя. Бил съм в Русия много пъти и много добре знам как пият Руснаците. При тях няма малки ракиени чашки, а само големи водни чаши от по 200-250 грама. Не отпиват бавно и с кеф, а изливат чашата в гърлото си. Виждал съм изливане в гърлото и директно от бутилката. Мога да разказвам още за прослувутото руско пиянство, но на модераторите нещо не им се харесва голата истина.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        Това са украинчета, не виждаш ли тризъбеца на фанелките им, много си ориентиран.
                        Това е снимка, инсценирана от пропагандната машина на Путин. Нацисти няма в Украйна, но ги има в изобилие в Русия. Самият им цар е нацист, както и цялата банда главорези около него.

                        Коментар


                        • Това са украинчета, не виждаш ли тризъбеца на фанелките им, много си ориентиран.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                            Това руснаци ли са? Ами че ние вече знаем, че са фашисти. Те така ги възпитават и им промиват мозъците още от малки. Ще минат няколко поколение, докато западния свят успее да цивилизова Русия и да изтрие от зомбираните им мозъци всяка една агресия, заложена дори и в гените им. Този нещастен народ вече 5-6 поколения е тероризиран от един или друг диктатор и няма как толкова лесно да го вкараме в правия път. Първо обаче трябва да се помете властта на Путин и на главорезите около него. След това ще има разпад на Русия, съдене на военопрестъпниците и плащане на репарации няколко поколения подред. И разбира се работа на психолози и психиатри с цел излекуване на психическите отклонения, набвани им в главата поколения наред..

                            Коментар


                            • Коментар


                              • На Запад е същото като в Русия, няма разлика, пияници, наркомани, пропаднали хора много.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X