IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

    Добре, видно войната в Украйна се отразява негативно на европейската икономика. Видно обаче и заплахите на Русия за енергиен и житейски колапс на континента си останаха някъде при ядрения шантаж на Митя.
    Д.А.М. (т.е. твоят "Митя"), не е заплашвал. Само информира, какво следва, ако се кара в идиотския коловоз. А за колапса на континента, Русия не отговаря, че да "заплашва". И това следва, както са я подкарали. Просто, жаба се вари бавно, да не се усети и да изскочи от тенджерата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

      Добре, видно войната в Украйна се отразява негативно на европейската икономика.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

        Не зъзнем, но се наложи да пуснат електроцентралите които уж бяха спрени. А иначе съм писал- тока 40%, газта 50% нагоре, нищо че идват демократичните молекули без пари от говедария
        Добре, видно войната в Украйна се отразява негативно на европейската икономика. Видно обаче и заплахите на Русия за енергиен и житейски колапс на континента си останаха някъде при ядрения шантаж на Митя.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          Нищо чудно - и тук има идиоти като българските путлерофили
          А аз през прозореца виждам двора с цъфналите череши и кайсии,
          а зад тях гората с вековни дървета
          Абе , гледаш ти нечии кайсии от ниското , ама марокански или алжирски са , не можеш да познаеш само по акцента ...?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            Нищо чудно - и тук има идиоти като българските путлерофили
            А аз през прозореца виждам двора с цъфналите череши и кайсии,
            а зад тях гората с вековни дървета
            Ами това пред погледа ти определено не е париж, както се хвалеше преди. Ако беше в париж още преди3-4 години щеше да видиш жилетките и сегашните протести, но ти като един виден лъжко си се скрил в незнайно село и затова не виждаш по далеч от носа си

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение
              Неще и питане - Парижььь
              Барбафила сигурно е изхвърлен в някое коХче , като виден русофоб - макронофил
              Нищо чудно - и тук има идиоти като българските путлерофили
              А аз през прозореца виждам двора с цъфналите череши и кайсии,
              а зад тях гората с вековни дървета

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение



                ха познай от веднъж къде е
                Неще и питане - Парижььь
                Барбафила сигурно е изхвърлен в някое коХче , като виден русофоб - макронофил


                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  ТЪпанар си бил и такъв ще си останеш- само се поинтересувай за дойче бан и дхл- ди ейч ел дали са на печалба. Най вероятно ще се учудиш мноооооооогоооооооо на резултатите. За войските по света въобще няма да говоря, за полицаите също. Аз ти писах веднъж- единствения ти досег с икономиката е билата
                  Единствен но, сериозен и значим. Иначе глад, нале.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение
                    Мащабните протести срещу Макрон, които се провеждат във Франция в момента, не получават оживеното отразяване в заглавията на западните медии, което заслужават . Западното лицемерието в най-добрия му вид.
                    Дали Макрончо няма да N -тия президент или мин - председател от Европа на който Владимир Путин да бие шута



                    https://twitter.com/i/status/1639330527831367680








                    ха познай от веднъж къде е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                      Всички европейци зъзнат, просто умело го прикриват, ходейки нарочно без ушанки вкъщи.
                      Не зъзнем, но се наложи да пуснат електроцентралите които уж бяха спрени. А иначе съм писал- тока 40%, газта 50% нагоре, нищо че идват демократичните молекули без пари от говедария

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение
                        Тинче, мнение по въпроса имаме ли? Ребята, като цяло кога да чакаме енергийната криза? 2022 не се случи. 2023? 2024 ...
                        Питах много пъти онзи гьотверен зазката, молих му се, обещавах му какво ли не, но той е твърд и непреклонен като комунист- не , няма да ти продам ток на отрицателна цена- това му бяха последните думи. Дали икономиста ще може да ти продаде?? Звънни му и го питай, или питай енергото дали ще ти намалят сметката за тези дни от годината когато получават безплатен ток. Само гадая, но си мисля че икономиста ще ти се изсмее, а от енергото ще пратят охраната да те изхвърли

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

                          И? В пазарната икономика е така. Друго е Български пощи да работят десетки години на загуба и всички българи да ги спонсорират от джоба си. Вместо да бъдат приватизирани и частника да си свърши работата, уволнявяйки 5-6000 търтея от 11 000. Знам, че много го обичате комунизЪма, но свърши вашата. Тинче, я кажи, как е в Матушка? Там съкращения има ли или направо на фронта ги пращат безработните
                          ТЪпанар си бил и такъв ще си останеш- само се поинтересувай за дойче бан и дхл- ди ейч ел дали са на печалба. Най вероятно ще се учудиш мноооооооогоооооооо на резултатите. За войските по света въобще няма да говоря, за полицаите също. Аз ти писах веднъж- единствения ти досег с икономиката е билата

                          Коментар






                          • Сигурен съм , че '' Кирчо Червенков'' размишлява и в този форум с няколко ника . Ама добре им сипват навсякъде на соросоидните фашизирани майкупродавци

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                              Това е руския филиал,не го бъркай с украинската църква
                              Болшевики с червени звезди на калимявките

                              Вчера забранявали Коледа, днес вече мъченици на Христовата вяра от степанбандеровците

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
                                Ето как днес режимът на Зеленски преследва свещениците на Украинската православна църква в цяла Украйна. Режимът започва свещена война, това не е демокрация, това е тоталитаризъм, финансиран от Вашингтон... Ние няма да мълчим!

                                https://twitter.com/TelizhenkoAndy/s...82825591336961
                                Това е руския филиал,не го бъркай с украинската църква

                                Коментар

                                Working...
                                X