IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Американски (Краварски ) Адмирал със поздрави и честитки - '' Happy Transgender Day '' . Към кой ли се обръща ?
    Сигурно и това е ''РУСКА'' пропаганда

    https://twitter.com/i/status/1647498802754990080

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sosi
      Админ, редно ли да оставиш в България, един смотан крепостен да вика на един българин "Свирчо"? А моят отговор го изтри.
      Русначето си бълва пропаганда без задръжки. Изкарва България от ЕС и НАТО през ден, избива несъгласните, говори за народен съд и куп други простотии, а модерацията меко казано спи. Ако му слезеш на нивото обаче, директно те трият.

      п.п. Всеки ден плющи по няколко карикатури на Зеленски, но пробвай ти да качиш картинка на Путлер. Трият веднага. Като цяло интересна модерация. Руската пропаганда, определила България като неприятелска страна определено има почва тук ...

      п.п.п. Виждам отново си изтрит. Предполагам и мен ще ме изтрият скоро цитирам "цитат на изтрито мнение"
      Не е препоръка за каквото и да било.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Frosty

        Ти като си лепнал това украинско знаме защо не си хванеш влака за Украйна?!
        Лепнал съм украинското знаме защото живея в България, ЕС и НАТО. Аз съм българин и европеец. Ти на кочината знамето ли искаш да лепна?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
          ...вечна дружба с Русия и с СССР...
          СССР има само в главите на тежко увредения мурзилаж.
          Не е препоръка за каквото и да било.

          Коментар





          • Скоро ще бъде затворен в Черния Делфин , при най закоравелите криминали

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение
              Полска карта.
              На пръв поглед, всичко е наред. Но впоследствие Киев, като руски град, също ще отиде в Русия.

              Няма по-голямо нещастие на този свят от това да си роден руснак. Вижте го тоя с какви тъпотии ни залива.

              Коментар


              • Полска карта.
                На пръв поглед, всичко е наред. Но впоследствие Киев, като руски град, също ще отиде в Русия.


                Коментар




                • Експлозия в базата на говедарите в сирия- от линка на редрок само че малко по надолу

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

                    Соско , аз съм Българин от България , а не като теб помак или български турчин . И от никого не си спасявал ти , нищо . Останал си тук само за да работиш против историята и интересите на България , Соско
                    На Руски знаеш ли какво е сосить
                    Ако имената се превеждаха , би трябвало да си ...Духльо . Или Свирчо . Нещо подобно, но може пък на турски друго да е значението
                    Българи сме, които имаме родители българи, а не майки рускини дето не са си седяли в кочината. Взимай си влака за Масква и там може да си тълкуваш кое какво значело на руски. Тук никой българин не се интерсува ни най-малко от това. Тук сме в България, НАТО и ЕС и не понасяме крепостни примати.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      90 рублей за ДОЛЛАР - ЭТО ТОЛЬКО НАЧАЛО: экономику РФ уже пора ОТПЕВАТЬ
                      eo]
                      Чакаме 200



                      Дали ни казват нещо тези снимки???
                      Last edited by v_tin; 17.04.2023, 13:50.

                      Коментар


                      • Коментар


                        • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

                          Соско , аз съм Българин от България , а не като теб помак или български турчин . И от никого не си спасявал ти , нищо . Останал си тук само за да работиш против историята и интересите на България , Соско
                          На Руски знаеш ли какво е сосить
                          Ако имената се превеждаха , би трябвало да си ...Духльо . Или Свирчо . Нещо подобно, но може пък на турски друго да е значението
                          същото е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sosi Разгледай мнение

                            Ти вместо да пускаш супер примитивна пропаганда, достойна само за руската телевизия, като видиш българин трябва да му лазиш в краката. Защото сме те спасили да не живееш живота си в кочина.
                            Соско , аз съм Българин от България , а не като теб помак или български турчин . И от никого не си спасявал ти , нищо . Останал си тук само за да работиш против историята и интересите на България , Соско
                            На Руски знаеш ли какво е сосить
                            Ако имената се превеждаха , би трябвало да си ...Духльо . Или Свирчо . Нещо подобно, но може пък на турски друго да е значението

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение
                              Ей такива са всички укрофашисти - по форуми и блогове . Тая се снима на фона на слънчогледи , как реже Руски глави .
                              Само че не така се оказа в действителност , когато се срещна с РУСНАЦИ , наистина . Хахахахах
                              Сещам се какви ли ще бъдат и едни други срещи ..

                              https://twitter.com/i/status/1646092689887092741
                              Ти вместо да пускаш супер примитивна пропаганда, достойна само за руската телевизия, като видиш българин трябва да му лазиш в краката. Защото сме те спасили да не живееш живота си в кочина.

                              Коментар


                              • Ей такива са всички укрофашисти - по форуми и блогове . Тая се снима на фона на слънчогледи , как реже Руски глави .
                                Само че не така се оказа в действителност , когато се срещна с РУСНАЦИ , наистина . Хахахахах
                                Сещам се какви ли ще бъдат и едни други срещи ..

                                https://twitter.com/i/status/1646092689887092741
                                Last edited by Rodnok; 17.04.2023, 13:31.

                                Коментар

                                Working...
                                X