IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Сега виждам това: Гледам го, и си мисля:
    - Аха. Сега вече, всичко ще се оправи. Точно така.
    Ако ли още някой не в съгласен с русофобската сган, трийте. Баняйте. Пратете полиция, следствие, прокуратура. И още, отлъчете от църквата. Анатемосайте. Вземете инструменти, и чегъртайте. Изчегъртайте всички лоши, и светът, ще стане едно по- добро място.
    И...
    ...да не забравите и мен. Неизчегъртан. И мен изтрийте.

    Дано ви олекне.
    ​​
    Ма кък тъй. Ний с кого ша са гаврим, сакън.
    Имаш ли още твой видеа, да се посмеем.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

      Ние никога не сме били роби за да ни освобождават от робство, ама както казваха в една реклама не става само с ядене...... Вземи прочети дефиниция за роб в тълковния речник и я наложи върху българина под османска власт да видиш дали има съвпадения и след това я наложи върху руския крепостен селянин и с удивление ще видиш че отговаря напълно. Второ прочети коя година се създава държавата Турция.....
      Искаш да опонираш на Ботев ,Вазов и Левски ли

      Из поезията на Ботев:

      Жетва е сега… Пейте, робини,
      тез тъжни песни! Грей и ти слънце,
      в таз робска земя! Ще да загине
      и тоя юнак… Но млъкни сърце!
      („Хаджи Димитър“)
      А тиранинът върлува
      и безчести край наш роден:
      коли, беси, бие, псува
      и глоби народ поробен!
      („В механата“)

      Подкрепи и мен ръката,
      та кога въстане робът,
      в редовете на борбата
      да си найда и аз гробът!

      („Моята молитва“)

      О, майко моя, родино мила,
      защо тъй жално, тъй милно плачеш?
      Гарване, и ти, птицо проклета,
      на чий гроб там тъй грозно грачеш ?

      Ох, зная, зная, ти плачеш, майко,
      затуй, че ти си черна робиня,
      („Обесването на Васил Левски“)

      А бедният роб търпи и ние
      без срам, без укор, броиме време,
      откак е в хомот нашата шия,
      откак окови влачи народа,
      броим и с вяра в туй скотско племе
      чакаме и ний ред за свобода!
      („Елегия“)

      Из поезията на Иван Вазов:

      Тоз народ поробен
      дa мисли за слава не беше способeн;
      игото тежеше на неговий врат,
      без да предизвика гордия му яд.

      (поемата „Каблешков“)

      Девет годин той
      скита се бездомен, без сън, без покой,
      под вънкашност чужда и под име ново
      и с сърце порасло и за кръст готово,
      и носи съзнание, крепост, светлина
      на робите слепи в робската страна.

      (поемата „Левски“)

      Перущице бедна, тнездо на герои,
      слава! Вечна слава на чедата твои,
      на твоята пепел и на твоя гроб,
      дето храбро падна въстаналий роб!

      (поемата „Кочо“)

      Из бележките на Левски:

      Аз Васил Лъвский в Карлово роден, от българска майка юнак аз роден, не щях да съм турский и никакъв роб, същото да гледам и на милия си род
      (из недовършената римувана автобиография — тефтерче на Васил Левски)

      Близо е времето вече — българинът не ще бъде роб, а свободен.
      (до окръжния център в с. Голям извор (Тетевенско), 12.XII.1872 г.)

      Ето, близко е времето да покажем на душманите, че българинът не ще бъде вече роб, а свободен. И който от тях не признае нашите закони и не заживее с нас по същите граждански правила, той в един миг с всичко ще стане прах и пепел… (в. „Свобода“ – 12.12.1872 г.)



      Засрамете се и се покайте докато още имате време .


      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        съжителство. нали това беше думата.
        а някой да ги е канил да съжителстват с нас
        сега сме партньори в НАТО и такива неща не се питат, еничари също не е имало, те са били наемници от български произход, насилствено помехамеданчване също не е имало, помаците сами са открили истината в корана, който не са могли да прочетат. Абе честит празника на трансджендърите...

        Коментар


        • Едно бързо въпросче към рос командата. Гледам пак се заигравате с думички като Турция, робство и т.н. Знаете ли случайно с кой е пръв приятел пазителят на православните ценности и ваш кумир Путлер I, а

          п.п. Подсказка, отговорът няма да ви хареса
          Не е препоръка за каквото и да било.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

            Ние никога не сме били роби за да ни освобождават от робство, ама както казваха в една реклама не става само с ядене...... Вземи прочети дефиниция за роб в тълковния речник и я наложи върху българина под османска власт да видиш дали има съвпадения и след това я наложи върху руския крепостен селянин и с удивление ще видиш че отговаря напълно. Второ прочети коя година се създава държавата Турция.....
            съжителство. нали това беше думата.
            а някой да ги е канил да съжителстват с нас
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Човека те пита кой ни освободи от турско робство. И още ще кажеш ли кой ни е освободил от руска и съветска окупация
              Ние никога не сме били роби за да ни освобождават от робство, ама както казваха в една реклама не става само с ядене...... Вземи прочети дефиниция за роб в тълковния речник и я наложи върху българина под османска власт да видиш дали има съвпадения и след това я наложи върху руския крепостен селянин и с удивление ще видиш че отговаря напълно. Второ прочети коя година се създава държавата Турция.....

              Коментар


              • И като си говорим за демокрация, права на човека и куп други сложни за крепостника думички ...

                "Осъжда се В. Кара-Мурза на 25 години в наказателна колония със строг режим с глоба от 400 000 рубли, забрана за журналистическа дейност за срок от 7 години и ограничаване на свободата за шест месеца след освобождаването от колонията”, гласи текстът на присъдата, прочетена от съдия Сергей Подопригоров, предаде ТАСС.

                "Самочувствието ми дори се повиши. Разбрах, че съм направил всичко както трябва. 25 години е най-високата оценка, която мога да получа за това, което съм направил, в което вярвам като гражданин, като патриот, като политик. Така че направих всичко както трябва “, предаде думите на Владимир Кара-Мурза след присъдата неговият адвокат Мария Ейсмонт. Владимир посрещна обявяването на този период с усмивка“, добави тя.


                41-годишният бивш журналист и баща на три деца се утвърди през годините като убеден критик и противник на руския президент Владимир Путин. След нахлуването на Русия в Украйна Кара-Мурза беше обвинен от прокуратурата в държавна измяна и в дискредитиране на военните. Айсмонт добави, че през годината след ареста Кара-Мурза никога не е успял да общува с децата си. Онзи ден той получи последния си отказ.

                Опозиционният лидер съобщи, че два пъти е бил отровен от руски агенти. В началото на процеса срещу него той го сравни с един от показните процеси на Йосиф Сталин през 30-те години на миналия век. Кара-Мурза отказа да поиска от съда да го оправдае и каза: „Престъпниците трябва да се покаят за стореното. Аз съм в затвора заради политическите си възгледи."

                „Знам също, че ще дойде денят, когато мракът над страната ни ще се разсее“, каза още той по време на процеса.

                Не е препоръка за каквото и да било.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  ...да не забравите и мен. Неизчегъртан. И мен изтрийте.
                  Старшинка, малко като партизанин се изживяваш. Никой не те гони, но ти се криеш
                  Не е препоръка за каквото и да било.

                  Коментар


                  • Сега виждам това:
                    Днес, 15:33 Този коментар от Rodnok е изтрит от Andi11
                    Причина: получен бан след непрекъснато заяждане
                    Гледам го, и си мисля:
                    - Аха. Сега вече, всичко ще се оправи. Точно така.
                    Ако ли още някой не в съгласен с русофобската сган, трийте. Баняйте. Пратете полиция, следствие, прокуратура. И още, отлъчете от църквата. Анатемосайте. Вземете инструменти, и чегъртайте. Изчегъртайте всички лоши, и светът, ще стане едно по- добро място.
                    И...
                    ...да не забравите и мен. Неизчегъртан. И мен изтрийте.

                    Дано ви олекне.
                    ​​

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                      Дали ни казват нещо тези снимки???
                      Демокрация, Тинче. Показват ни демокрацията. Нещо съвсем непонятно за редовата вата.
                      Не е препоръка за каквото и да било.

                      Коментар


                      • Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                          соско, ако си българин, ще слагаш само българското знаме за аватарка...
                          Въпрос с повишена трудност. Какъв е този слагаш си Путлер за аватарка
                          Не е препоръка за каквото и да било.

                          Коментар


                          • Зрелищна битка: Танковете Leopard 2 срещу руските, защитени с динамична защита "Контакт-5"

                            статия в блиц, отдолу са коментарите- не знам къде видяха битка близаджиите

                            Тази защита е еднократна. Следващото попадение ще пробие танка. Вие си нямате и на представа, какво става след сработването на тази защита. Това е взрив, който декапацитира екипажа за няколко минути. Те са в пълен шок. Питайте какво ще стане в тези 5 минути? Руско барбекю. Точността е всичко и немските танокове го имат. Руските са пълна боза.

                            95 354 Отговори
                            1. Сандо
                              16 Април 2023, 17:08
                              )) Извинявай обаче е време да се прегледаш. Пълни глупости на търкалета. Абсолютно нищо не се случва с екипажа. Даже не го усеща. Самата кумулативна струя не достига до бронята, а попадение на същото място е като да уцелиш комар с десния тестис от 100м с пистолет с предно пълнене. При сработването на активната защита се чувства само леко заклащане на машината. Даже не се чува взрива.По скоро ти си декапитиран.На един от танковете на Донецкия фронт бяха отбелязани 17 попдения.И нищо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                              Човека те пита кой ни освободи от турско робство. И още ще кажеш ли кой ни е освободил от руска и съветска окупация
                              Ти остави това, ами добре, че тук няма големи залежи на нефт, че ония веднага идват с автоматите, специалистите по демокрация, и освобождават нефта от народа.
                              Last edited by Kris_; 17.04.2023, 16:37.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Здравко
                                Днес руските тролове са опсобено активни!

                                Дали е от отчаяние или просто се опиват да компенсират безсилието на Z орките при бахмут??

                                И в двата случая са еднакво жалки!
                                Днес сорос - тролове са опсобено активни!

                                Дали е от отчаяние или просто се опиват да компенсират безсилието на укрофашистите при бахмут??

                                И в двата случая са еднакво жалки

                                Коментар

                                Working...
                                X