IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

    Не знам за тенекия, но руснаците се смеят с твоите леопарди- ставали за келнери/ нали си спомняш клипа който ни пусна тук, танк носи чаша бира без да я разлее/, но не и за война. Не можели да се опрат на т90, да не говорим за армата
    Путин: В момента леопардите горят! Също както ще горят и f-16! Няма съмнение в това.
    Но ако тези самолети бъдат разположени на авиобази извън границите на Украйна, а бъдат използвани против нас във войната,
    тогава ние ще бъдем принудени да вземем мерки.
    Това е сериозен риск нато да бъде въвлечено във войната...

    Last edited by Frosty; 06.07.2023, 11:01.
    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

    Коментар


    • barbaron, и твоя, мамеше тука, пускаше линкове да набираш жертви за разни мошеннически схеми да си качваш битрейта.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Ребята, Пашата не беше ли ваш човек
        Не е препоръка за каквото и да било.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          Georgi Kadiev


          10 ч. ·
          Миналата седмица украинската контраофанзива е успяла да върне само 37 кв.км. Общият размер на окупираната от Русия територия в Украйна е 161 000 кв.км.с Крим и 119 000 кв.км. без него.
          Иначе казано, ....
          Иначе казано, кадиев или не може да смята, или е сляп, или е назад нейде година,или си лъже,
          според вас кое е?

          Коментар


          • Не знам колко са им дали САЩ, но съобщиха мисля че им дават блокираните пари на РФ при тях. А за тези установки се съввнявам в мобилността им, преди 35 години знам как в армията ни машините които не е предвидено да се движат много им правеха гумите вечни, тези установки до Украйна дали могат да стигнат ? Едва ли без сериозно да ги ремонтират, а с какви части и дали въобще имат частите сериозно се съмнявам.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Pyramid, Украйна има много пари, те получиха от САЩ всички запорирани руски пари там и могат да ни купят с тези 150 милиарда. При положение че са толкова богати да искат старо оръжие не е за вярване.
              Западът не дава толкова, колкото искат. Там е работата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Хахаха-смешко не аз, а ти вярваш в глобалното затопляне ,щото така са ти казали.
                Ами аз го виждам, малкия. Когато шофирам, предпочитам, да съм с отворени, а не със затворени очи.

                Коментар


                • mirodes, то си има промяна в атмосферата, а климата го подържат изкуствено, като почнеш да си плащаш за услугата и ще разбереш че е така.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                    Айде сега, и ти. Момчето вярва на Правилната страна, т.к.така са му казали, че трябва. Нима го обвиняваш в нелоялност?
                    Хахаха-смешко не аз, а ти вярваш в глобалното затопляне ,щото така са ти казали.

                    Коментар


                    • Pyramid, Украйна има много пари, те получиха от САЩ всички запорирани руски пари там и могат да ни купят с тези 150 милиарда. При положение че са толкова богати да искат старо оръжие не е за вярване.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Хахаха-викаш щом не лижа задника на Путин ,възхвалявам американците във всичко .Няма по-голям противник от мен на западната либерастия,което не означава, че нямам същото негативно мнение за прогнилата руска империя.
                        Ти виж нашата колко ",непрогнила" е. Сега, щели да харизват и С300.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                          Мейданите. Вероятно, скоро мексиканците ще ти свалят розовите очила. Тогава, ще се види каква е твоята пропаганда..
                          Айде сега, и ти. Момчето вярва на Правилната страна, т.к.така са му казали, че трябва. Нима го обвиняваш в нелоялност?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                            Доларът е стигнал 91.25 рубли, а еврото 99 рубли. Русофилите още бълнуват как доларът щял да се срути, а над всички валути в света щяла да изгрее рублата. И крепостните щели да стигнат за 3 дни в Киев.
                            https://www.xe.com/currencycharts/?f...to=RUB&view=1M

                            А великите руски финансисти направиха бюджета си за 2023г. при 70 рубли за долар.

                            Минималната заплата в Кочината щеше да бъде увеличена от 1 юли, но това се отлага за 1.1.2024г и си остава 16 242 рубли, което е 322 лева!

                            Турция като единствена разумна дестинация на крепостните туристи се надяваше на някакъв бум. Бум има, ама надолу. Спрямо 2019г те са с 35-40% по-малко.
                            https://247newsagency.com/opinion/213855.html

                            Мъка отвсякъде. Но както знаем, крепостния най-много обича Путин и санкциите, които не работели и правели крепостния по-силен.
                            Last edited by sosi; 06.07.2023, 05:59.

                            Коментар


                            • https://www.youtube.com/watch?v=eEX8JJ0eXL4, вижте тези, те са колко нас и каква армия имат. Ако влязат в Украйна само памперси ще искат украинците, ке забравят за оръжие и пари. Колко хитра авиация без летища, каца и излита от където може по пътищата и мобилни групи ги обслужват.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • satz, синьото столче е китайско и на нея и струва поне 2 пъти по евтино ако не го купи с долари. Днес гледах нещо което струвало там 29 000 рубли, а тук купено с долари 870лв. Ето затова се осукаха около Китай. Но това е лъжа де...как..
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X