IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

    Похвално, виждам пиете кафе и с Бил Гейтс и Лари Пейдж. Нещо ново от израелските или турските тайни служби няма ли да ни споделите?

    п.п. Препоръчвам да се ограмотите относно що е то телеметрия, какви данни изпраща тя и до колко те са анонимни. След това да прочетете какво точно предвижда новия руски закон за следене на мобилните оператори и да направите сравнение. Наистина е простичко товарищ, много малко акъл се иска
    А ти постянно си пиеш пиенето с американското контраразузнаване, досущ като пчелейко.
    Трябва да ти спрат чая!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
      Човек, ти можеш да спечелиш Нобелова награда за наивност.
      Ще те разочаровам. За съжаление я взеха бойните комари и сови заедно с генно модифицирания ковид за руснаци.
      Не е препоръка за каквото и да било.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

        Така си и знаех. Комуникационен експерт та дрънка. Нямам повече въпроси.
        Добре, така да е. Щом казваш...
        Руското правителство щяло да шпионира населението си...
        А пък правителствата в Европа и частни корпорации в злия Запад "не правят" такива подли и лоши работи с хората си...
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

          Така си и знаех. Комуникационен експерт та дрънка. Нямам повече въпроси.
          Пред форумните ботове може да минаваш за много в час, но за всеки, който е в материята само по диагонал като ти прочете провокативните несвързаности му става ясно, че си тролче, което хал хабер си няма за какво говори.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение
            Какво общо има това, че пък и да ти обяснявам, неграмотен мухльо? Става дума за сегрегацията на трафика, и че са различни преносни среди, а ти олигофрен такъв се опитваш да отклониш разговора в съвсвем различна посока и да преписваш изказвания, които не съм правил. И на ниско ниво и на високо ниво си има начини, провокаторче нещастно.
            Така си и знаех. Комуникационен експерт та дрънка. Нямам повече въпроси.
            Не е препоръка за каквото и да било.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

              Похвално, виждам пиете кафе и с Бил Гейтс и Лари Пейдж. Нещо ново от израелските или турските тайни служби няма ли да ни споделите?

              п.п. Препоръчвам да се ограмотите относно що е то телеметрия, какви данни изпраща тя и до колко те са анонимни. След това да прочетете какво точно предвижда новия руски закон за следене на мобилните оператори и да направите сравнение. Наистина е простичко товарищ, много малко акъл се иска
              Човек, ти можеш да спечелиш Нобелова награда за наивност.

              Всякакви американски супер-потребители, и софтуерни девелопъри, по принуда станали клиенти и потребители на "новите" Уиндоуски боклучави недоносчета, реват, недоволстват, и се оплакват, че микрософт чрез вградени шпионски процеси и телеметрия имат достъп до цялата информация и данни на компютрите им, ти ми говориш за някаква си анонимност....
              Най-големите американски информационни компании глобени в Европа с рекордни глоби за кражба на лични данни?!
              Къде е тая твоя анонимност?

              При мобилните операционни системи е още по-пробита работа - там освен достъп до личните ти данни, имат достъп и до локацията ти, джи-пи-ес координати, микрофон и камера пак в реално време...

              Когато вас ви следят и ви шпионират - ни вопъл, ни стон!
              Ама щом Русия започвала да си следи населението голяма врява вдигате...


              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

                Давайте супер товарищ, комуникационен експерт на форума, обяснете ни как протокол от Layer 3 следи криптиран протокол от Layer 7 Тръпнем в очакване
                Какво общо има това, че пък и да ти обяснявам, неграмотен мухльо? Става дума за сегрегацията на трафика, и че са различни преносни среди, а ти олигофрен такъв се опитваш да отклониш разговора в съвсвем различна посока и да ми приписваш изказвания, които не съм правил. И на ниско ниво и на високо ниво си има начини, провокаторче нещастно.
                Last edited by Kris_; 24.05.2023, 16:31.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Могат да гледат (не всичко) но само ако има престъпление. В Русия също, но там говоренето срещу правителството е престъпление. Как не го разбирате това нз.
                  Аз пък не знам защо си мислиш, че не го разбира? Това, че трябва "да има престъпление" не дава никакви гаранции, ако настъпиш без да искаш на някой интереса. И не променя факта, че дори да няма престъпление си слухтят каквото и когато си поискат. Данните, които им се предоставят доброволно от дебилните потребители и могат да ровят в тях, и да изкарат всичко за всеки стига да е интересен, и да е засегнал нещо чувствително. И това може да бъде изкарано десетилетия след това, защото всичко в социалните мрежи се пази на кеш в сървърите дори да е изтрито от потребителя. Самия потребител няма никакъв контрол над съдържанието, което публикува. В момента на публикуването вече не е негова собственост. Това е една от причините да не използвам социални мрежи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

                    Ами аз знам как се следи сигурен уеб трафик.
                    Без значение каква е преносната среда или кой предоставя услугата - интернет доставчика или телекома, има си протоколи за обмен на информация и маршрутизиране на уеб трафика по същия начин както телефонните разговори минаващи по мобилна мрежа, поддържаща съответния протокол между различните комуникационни компании.
                    Давайте супер товарищ, комуникационен експерт на форума, обяснете ни как протокол от Layer 3 следи криптиран протокол от Layer 7 Тръпнем в очакване
                    Не е препоръка за каквото и да било.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                      Ха-ха, Гейро, невежеството ти е много забавно!
                      Всички мобилни оператори не са ли и интернет-провайдъри бре?!

                      Ти досега в пещера ли си живял?
                      Телефонът ти няма ли операционна система?
                      Чрез андроид не ползваш ли услуги, месинджъри, или електронна поща на Гугъл/Мета/Амазон/и прочее?!

                      Как се следи https трафик не ме питай мен(щото аз не знам), а върви питай онези слуги на системата, които слухтят и шпионират населението...

                      Хората тук по-надолу в темата ти написаха да спреш с глупостите,
                      ама ти май държиш да продължаваш да се излагаш.
                      Ами аз знам как се следи сигурен уеб трафик.
                      Без значение каква е преносната среда или кой предоставя услугата - интернет доставчика или телекома, има си протоколи за обмен на информация и маршрутизиране на уеб трафика по същия начин както телефонните разговори минаващи по мобилна мрежа, поддържаща съответния протокол между различните комуникационни компании.
                      Last edited by Kris_; 24.05.2023, 16:02.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                        Умньо, само ти не си разбрал, че новите бозиндоуси на микрософт(10 и 11) са тотален блоут-уеър, не стават за нищо, нямат никаква сигурност, прайвисито пробито като сито, напичкани са до козирката с телеметрия и шпионски процеси, които не могат да се изключат, и дават достъп в реално време на Микрософт до всичките ти снимки, документи, видеа, записи и прочее. А пък браузърът хром непръкъснато снася логове за цялата ти интернет активност и за всички посетени страници, и за всичко каквото си разглеждал и писал към хед-квартирата на Гугъл...
                        Похвално, виждам пиете кафе и с Бил Гейтс и Лари Пейдж. Нещо ново от израелските или турските тайни служби няма ли да ни споделите?

                        п.п. Препоръчвам да се ограмотите относно що е то телеметрия, какви данни изпраща тя и до колко те са анонимни. След това да прочетете какво точно предвижда новия руски закон за следене на мобилните оператори и да направите сравнение. Наистина е простичко товарищ, много малко акъл се иска
                        Не е препоръка за каквото и да било.

                        Коментар


                        • Пригожин: загиналите само в Бахмут, са повече от тия за 10год. в Афганистан...
                          https://censor.net/ua/video_news/342...a_bahmut_video

                          сЯ някой който не може да смята, ще се изцепи "Ама той не е казал баш точно това"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                            Да, бе, затова ли евросъюза глоби Мета с рекордна глоба, заради кражба и снасяне на поверителни данни от потребителите на Фейсбук към САЩ ?!

                            Собственикът на Facebook Meta Platforms Inc. беше засегнат от рекордната глоба от 1,2 милиарда евро за нарушаване на правилата за поверителност на Европейския съюз и получи краен срок да спре изпращането на потребителски данни до САЩ, след като регулаторите заявиха, че компанията не е защитила личната информация от любопитните очи на американските агенции за сигурност.

                            -----------------

                            А в България, крадливата, корумпирана, мафиотска партия на боко-тиквата не въведе ли още през 2011-та закон, който задължи всички интернет-провайдъри да пазят логове с трафика и активността на потребителите си?!

                            Тъпчо, пак стана за смях!
                            Опитваш се да изкараш Русия лоша заради някаква репресия, което я има наложена в българия от години...
                            Същото като руския закон SORM в българия действа от години...
                            Така е, но само ако има извършено тежко престъпление (наказуемо с повече от 5 год затвор) в Русия не е така, без разрешение на съд, службите ще могат да слухтят всичко, неслучайно там забраниха телеграм, който си е руски.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение
                              Товарищи, голямо вълнение настъпи отново. Едно нещо не разбрах. Съгласни ли сте със закона SORM в Русия, мобилните ви комуникации да бъдат следени до дупка или не? Тук не питаме за САЩ или Бангладеш, а за конкретен закон в Русия. Простичък въпрос задавам, а отново гърч настана ...
                              Разбира се, че са съгласни, нали не живеят там.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                                Че то в българия извращенията с хората са по-големи!
                                В Русия отиваш в пандиза, а в България ако протестираш против борисов-тиквата и против проклетата му, крадлива, корумпирана, мафиотска партия, ще те арестуват и ще те пребиват като куче. Ако имаш бизнес, сметки с пари, и имоти, направо ти ги запорират и ти ги конфискуват и с години те влачат по арестите без обвинения докато ти съсипят живота...
                                Добре дошли в Северна Кореа 3...

                                От 100 000 протестиращи, да са арестували има няма 20 души, от тях има няма 5 пребити, но въпреки всичко можеш да му кажеш "тиква" без да ти се случи нищо. Иди в Русия кажи нещо такова на Путин.

                                Коментар

                                Working...
                                X