IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • аз си пиша , ама кой ли чете
    вижте , оправете си идолите и опорките
    1970 може и да е имало режим на тока
    после , при ТрИ пъти героя на НРБ аз не си спомням режим на ток…., може ибда бъркам, незнам…, ама вие как мислите, другаря Бреженв защо е Три пъти герой на Народната Република?

    Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    barovec, сега погледнах 85 - та е имало в София, аз не съм бил там и не помня да е имало режим, такова нещо имаше когато бях съвсем малък - 70 те.

    Коментар


    • barovec, сега погледнах 85 - та е имало в София, аз не съм бил там и не помня да е имало режим, такова нещо имаше когато бях съвсем малък - 70 те.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Zlatti71

        @djuric_zlatko
        TIME IS RUNNING OUT Ukraine's Counter-Offensive Faces Grim Realities - The Guardian The clock is ticking for Ukraine's counter-offensive, with ominous signs emerging. Former British officer Frank Ledwidge delivers a blunt assessment: the offensive is unlikely to yield significant results. Instead, a blame game has erupted between Kiev and its allies. Ledwidge's analysis doesn't mince words: "Ukrainians emphasize the critical role of additional Western equipment, while Ukraine's allies hold that if Ukrainian forces had executed their 'combination weapons' tactics, as per their training, and repositioned strategically, they could have achieved substantial progress." This stark evaluation underscores the dire challenges confronting Ukraine's counter-offensive, leaving no room for optimism as time slips away.
        @Slavyangrad

        10:58 AM · Sep 2, 2023
        ·
        6,441
        Views



        Sprinter
        @Sprinter99800
        Commander of the Ground Forces of the Armed Forces of Ukraine Alexander Syrsky urged to strengthen the defense of Kupyansk, - The New York Times However, according to the publication, the decision of the Ukrainian command to strengthen the defense of the Kupyansky district of the Kharkiv region is contrary to the recommendations of the US military. According to American analysts, Russian troops are unlikely to try to capture Kupyansk, since in this case they will have to hold the city, divided by the river, in conditions of limited supply routes. Russian troops were forced to withdraw from Kherson under similar conditions.

        6:36 PM · Aug 27, 2023
        ·
        5,565
        Views

        Коментар


        • ще се гръмна понякога с ваще истории
          викаш - така балансираха , кат на нас лепкаха режим и зимаха доларесте от турците и гърците

          хвала на тва балансиране , балансиране за зелени гущери, хахахах

          още един ще го напиша, режама на тока в България дойде след смъртта на три пъти героя на Нрб , другаря Брежнев , а именно в годините 1984-1985-1986-1987-1988

          Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          barovec, така балансираха мрежата у нас, с големи и мощни централи, а там където изнасяхме се радваха въобще че имат ток от време на време. Точно в годините които посочваш режим на тока не имало, ние имахме първи в Света съоръжение за което другите сега говорят че е модерен начин да се балансира системата - знаеш какво е Първи, не втори...

          Коментар


          • barovec, така балансираха мрежата у нас, с големи и мощни централи, а там където изнасяхме се радваха въобще че имат ток от време на време. Точно в годините които посочваш режим на тока не имало, ние имахме първи в Света съоръжение за което другите сега говорят че е модерен начин да се балансира системата - знаеш какво е Първи, не втори...
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

              Еми не всички сме на 70+ години за да знаем от личен опит. Аз съм на 41, учил съм до 11 клас и родителите ми са учили до 11 клас. Това че е имало и 12 клас в началото на соца не го знаех и не съм се интересувал и чел по въпроса.
              След 8-ми клас имаше гимназии, в които се учеше по 3 години, и техникуми, в които се учеше по 4 години. За разлика от гимназиите, от техникумите се излизаше с професия, която се специализираше именно в 4-тата година от обучението.
              Last edited by Mateev; 03.09.2023, 22:07.

              Коментар


              • стига си лъгал, стига
                явно не сте българи в тоя профил дет се логвате

                режим на тока имаше почти всеки ден, а тоя 2:2 си беше адски, и годините са точно 84-85-86-87

                Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                barovec, режим на тока нямахме след 75 - 76 година., прекъсванията бяха рядкост. Ти да не мислиш че на Запад по това време имат кой знае какво електрозахранване всички, в Гърция, Испания и половината Италия с тока са много по зле от България.

                Коментар


                • barovec, режим на тока нямахме след 75 - 76 година., прекъсванията бяха рядкост. Ти да не мислиш че на Запад по това време имат кой знае какво електрозахранване всички, в Гърция, Испания и половината Италия с тока са много по зле от България.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • е как кой управляваше тогава??? вашата икона , най - личния другар - другаря тодор живков.
                    нали ваща група разправя как неможем да боядисаме построеното от живков , хахаха

                    цялата идилия на Народната република , си отива с заедно с три пъти героя на Нрб, другаря Брежнев. много лесно проверими факти. за жалост тая идилия трае само 6-7-8 години

                    Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение
                    Кажи, кога. Кой управляваше тогава?
                    И не се прави на маймуна.
                    Имаше режим, когато изнесохме всичко за Гърция и Турция. И се направийа едни пари, за сметка на българското население.
                    Като наскоро, с водата в Перник. Гербаджийски кмет, Янчулев- син кмет.[/QUOTE]

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
                      нещо кажеш по написаното, или американците бият негрите??
                      нямаше режим на тока 3:1 и 2:2?
                      тока не беше пет стинки
                      другарите не го препродаваха на загнилите капиталисти от турция и гърция за умрели доларесте???

                      явно не си чел книги на свещи?



                      Ахам, Янчулев източи яз. Искър. Съвсем демократично.
                      [/QUOTE]

                      Кажи, кога. Кой управляваше тогава?
                      И не се прави на маймуна.
                      Имаше режим, когато изнесохме всичко за Гърция и Турция. И се направийа едни пари, за сметка на българското население.
                      Като наскоро, с водата в Перник. Гербаджийски кмет, Янчулев- син кмет.

                      Коментар


                      • нещо кажеш по написаното, или американците бият негрите??
                        нямаше режим на тока 3:1 и 2:2?
                        тока не беше пет стинки
                        другарите не го препродаваха на загнилите капиталисти от турция и гърция за умрели доларесте???

                        явно не си чел книги на свещи?

                        Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение
                        Ахам, Янчулев източи яз. Искър. Съвсем демократично.[/QUOTE]

                        Коментар






                        • Богатството на Бонго, свален с преврат в Габон: 183 коли, 39 луксозни имота във Франция и 66 банкови сметки. За сравнение, 40% от сънародниците му в тази богата на петрол държава живеят с по 1 до 2 $ на ден.
                          Парите са толкова много, че не ги броят, а ги мерят на килограм!
                          Почти навсякъде, соросоидите и подлогите им са както този.
                          Вие си правете изводите.

                          Но слугите на сатанистите падат един по един. И тук ще се хлъзнат ...










                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sosi Разгледай мнение

                            Ха-ха-ха. Кочината с един процент от световния БВП какви чудеса правила, а пък какво щяла да направи. Хайде излизайте, млади свежи рускинчета вече напълниха европейските бордеи отново и правят свирки по петарка.
                            Ха ха ха ...... Какви глупави мисли ти идват в главицата , е само твоя работа !!!!
                            МОЛЯ !!! НЕ ги споделяй чрез Интернет !!!!

                            Относно младите, умни , красиви и родолюбиви РУСКИНИ .... усещам комплекс за малоценност в поста ти ....
                            Да , има жени , както от всяка нация ,така и от Руската, които решават да продават тялото си ....
                            За твое сведения от украинското съсловие са доста повече но не мисля че това те интересува теб.....

                            Почти съм сигурен че го правиш за ДВУЛЕВКА , и просто завиждаш на тези които го мятат за "Петарка "'
                            Кога ще ги стигнеш .....сосит- ко ???

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
                              мдаа , така беше и преди 89г в България
                              тока по пет стинки, ама не щеш ли режим 3:1, опсс понякога 2:2
                              е нали беше ефтин, ама другарите искаха да продават на загнилите капиталисти от турция и гърция, та за тва четяхме книги на свещи

                              QUOTE=supertrader;n4109519]И има руснаци там които казват че тока трябва да е безплатен и държавата е длъжна да осигури на хората си безплатен ток..съгласен съм с тях. И не плащат за ток, а той е 2 стотинки.
                              [/QUOTE]

                              Ахам, Янчулев източи яз. Искър. Съвсем демократично.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от sosi Разгледай мнение

                                Дали 11 или 12 години е учил някой средно, не е толкова важно. По-важно е че най-тъпите, с чисти двойки по математика в цивилните ВУЗ-ове ги приемаха с широко отворени обятия във воените училища. После, тия с шестици по математика, вместо да се развиват като западните си връстници, отиваха 2 години в казармата, да пазят интересите на СССР, да затъпеят и да видят всичкчи извращения на савецката окупация, а ония простите шапкари се гавреха с тях като техни началници. Говоря за офицери, а старшинките сигурно са ги взимали от най-забитите села, аз в София не познавам такова същество да е станал старшинка. Та тази паплач сега са яростните русофили, копейкаджии и подобни, надявайки се простотията отново да е на власт в България. Гледам някакви с много странни физиономии, написали пред името си "инж.". Като видиш такъв веднага се замисли дали не е "инж." от Велико Търново, спец по строевата подготовка.
                                Ти не си от София. нито си служил в казармата. Дечко от провинцията

                                Коментар

                                Working...
                                X