IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Украинските войници така добре се държат с населението на Курск,че един ден ще питат,кога пак ще дойдат освободителите!

    Коментар


    • Ино анализче от Полк. Диман Георгиев / https://faktor.bg/bg/articles/v-rusi...utin-e-otkupat

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        Barbi какво става с ефките
        По скоро трябва да питаш Матеев. Тоj като производител на мед по примера на руския си колега Головатый, Ферапонт Петрович — Википедия (wikipedia.org), от времето на ВСВ(WWII) може със спечеленото от продажбата на продукта да купи две три F-16 за нуждите на ВСУ.

        Коментар


        • Ватникам посвещяется, филмът е руски
          https://www.facebook.com/10005130603...VO0SFauWUUD4Ji

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

            https://www.youtube.com/watch?v=M55jKjOp-SE

            Абсолютно те подкрепям, ето например 7 години след началото на укро бомбените килими над Донецк, камък върху камък няма останал в града (разположен на 9 км от украинската крепост Авдеевка).
            Какво показваш с видеото че не разбирам- искаш ли видео от киев днес- след целия рев по телевизия, конференции и каквити се сетиш спортни събития киевчани си живеят, ходят си по дискотеки и кръчми. Всичко си функционира нормално и никакъв путин за тях не е заплаха, независимо че го изкарахте убиец

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              Река от кръв в Курск: Украинските сили за нахлуване са унищожени - над 2000 загинали - "Няма да има милост", казва Москва (видео) - Военни новини 24/7 (warnews247.gr)

              2030 човечета, 35 танка о 220 бронирани машини струва до момента авантюрата- глупави, глупави украинци, защо не си стояхте в хохландия
              Няма как това да са украинци - те отдавна свършиха, вероятно са натовски генерали, въобразени на украински пешаци. Мария Габриел също е забелязана да иноватира иновативни иновации във въоръжаването, маскирана като Олександър Габрилчук.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Каква грижа за хората и противника лъха от този разказ, трогнат съм от хохлите. Само да не бяха бомбили донбас 8 години, с това си бомбене тотално ме отблъснаха. Но ако някой публикува още някой такъв разказ, може и да ме спечели хохълската кауза отново
                https://www.youtube.com/watch?v=M55jKjOp-SE

                Абсолютно те подкрепям, ето например 7 години след началото на укро бомбените килими над Донецк, камък върху камък няма останал в града (разположен на 9 км от украинската крепост Авдеевка).

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                  Това от преди 5-6 години е важно за вас, защото живеете в миналото?

                  Или защото искате това минало?

                  Коментар


                  • v_tin, тръбите са подготвени за взривяването им още при изграждане, поставяне, експлозива е бил в обшивката на някоя тръба. Трудно е да се заложи експлозива от водолази, те са сложили само малък взрив който да детонира големия. Тази тръба която руснаците сами изградиха не е взривена, няма експлозив или не знаят къде е. Украйна е много далеч и встрани от такива възможности, Русия не би могла защото те не поставиха тръбите.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                        Каква грижа за хората и противника лъха от този разказ, трогнат съм от хохлите. Само да не бяха бомбили донбас 8 години, с това си бомбене тотално ме отблъснаха. Но ако някой публикува още някой такъв разказ, може и да ме спечели хохълската кауза отново
                        За 2021г има само 8 цивилни жертви в Донецк и Луганск общо.

                        Коментар


                        • Barbi какво става с ефките

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            „Мога само да ви благодаря, че ми спасихте живота": пленен руски наборник, който се взриви с граната, потвърди, че руската армия всъщност ги е програмирала да се самоубият, като им е разказвала за дългите и мъчителни изтезания в плен.

                            Наборник от Санкт Петербург на име Фьодор разказа пред кореспондент на УНИАН как се е взривил заедно с другар, когато ВСУ се приближили до позицията му в Курска област.

                            Просто извадих една граната. Той каза: „Хайде! Прегърнахме се и я хвърлихме на земята, казахме си последните топли думи. Другарят също имаше рана на крака. В този момент вече три пъти бях осъзнал, че съм по-близо до смъртта. Страхувахме се да се предадем, не знаехме какво ще се случи тук. Страхувахме се, че ще има дълги и мъчителни мъчения. Но като се има предвид как е в действителност сега, мога само да ви кажа благодаря, че ми спасихте живота и ме излекувахте.

                            По думите на Фьодор украинските военни са му оказали първа помощ. Те споделяли вода и цигари със затворниците и носели лекарства на ранените от други землянки.
                            Каква грижа за хората и противника лъха от този разказ, трогнат съм от хохлите. Само да не бяха бомбили донбас 8 години, с това си бомбене тотално ме отблъснаха. Но ако някой публикува още някой такъв разказ, може и да ме спечели хохълската кауза отново

                            Коментар



                            • Коментар




                              • Въздушното разузнаване на СБУ заедно с войници от ОГВ „Таврия“ унищожи рядка рашистка радиолокационна станция „Каста“ на стойност 60 млн. долара дълбоко зад линията на Запорожското направление
                                ------------------------------
                                Аэроразведчики СБУ совместно с воинами ОГВ "Таврия" уничтожили редкую рашистскую РЛС "Каста" стоимостью $60 млн в глубоком тылу на Запорожском направлении

                                Коментар

                                Working...
                                X