IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • извън: Гениалните икономически прозрения

    9% данък и цигари минимум по10 лева-акциза ще покрие загубите за хазната.А -и освен това отдавна имам идея за още един вид данък-за всички мъже под 35 години които не могат да направят 12 набирания на лост и да пробягат теста на Купър и по този начи не са в състояние да изпълнят пълноценно конституционния си дълг за защита на Родината!Поне още 10% отгоре!

    Коментар


    • извън: Гениалните икономически прозрения

      Dash: Сподели, моля те, отношението си към предложения от българските десни 10% плосък данък.

      Коментар


      • Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

        Kolchoslepeca,това ми е прякора от много време.Не съм клонинг и няма да бада!И ника навсякъде ми е kolchoslepeza.И в icq-то и в skype-то и e-mail.Извиняваи за близкото име,но...

        Коментар


        • za Dash

          Не знам защо изобщо ти отговарям предвид пълните глупости които ръсиш, но защото имам добро възпитание ще го направя.

          Отговорът ми е:

          Без коментар.

          Коментар


          • za Facts

            Facts, не знам защо дори ти отговарям предвид езика ти, но вчера обещах.

            "Чудна работа имаш! Кой ти плаща заплата да киснеш в БГ форуми?"

            Без коментар.

            "Ти всъщност за плановата икономика ли си или за пазарната? Така като ги пишеш май си за плановата икономика... Трябва да следваш в КНДР?"

            Без коментар.

            "Това е абсолютна тъпанарщина което твърдиш и не знам дали си даваш сметка? България е отворена икономика и когато става въпрос за външен дълг е съвсем нормално по-голямата част да е с плаваща лихва. Защото мойто момче няма как да планираш разходите без да знаеш какви са ти приходите! Когато става въпрос за вътрешен дълг е съвсем нормално по-голямата част да е с фиксирана лихва, защото държавата може да си позволи пълен контрол върху макрорамката! Ти си далеч от тези неща все още. Учи се..."

            Не си ти човекът, който ще ме учи. Приходите са много ясни - те са от данъци и се събират в евро. А логиката ти за вътрешния дълг и макрорамката е просто убийствена. След като държавата може да контролира макрорамката (следователно лихвите?), по-добре е да се издава дълг с фиксирана лихва, т.е. която не можеш да променяш по-късно. Нали ако имаш пълен контрол върху лихвите е по-добре да си на плаваща лихва? Само обаче ще те светна, че лихвените ражоди по държавния дълг не са първата грижа на тия, които контролират лихвите в една икономика. Лихвите се изполват главно за други неща. Нито пък правителството има пълен контрол върху макрорамката. Май ти си тоя, който е учил в КНДР. Всъщност не, във ВИИ "Карл Маркс", нали така?

            "Ти правиш ли разлика между вътрешен и външен дълг за една държава?
            Явно не, щом ми пишеш такива небивалици!
            Ако зависеше от теб, сигурно плаващите лихви щяха да бъдат премахнати с декрет на ООН )"

            Посочи ми колко облигации държавен външен дълг, издадени в последните 10 години, са на плаваща лихва. Ще ти бъда благодарен.

            Коментар


            • Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

              Е кво имате против еврейте ми умни са хората за разлика от феновете на Волен.

              Коментар


              • Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

                Лелеее!!! Психиатърът прибирай го от парламента, тоя е опасно луд!!!)))
                Мисля обаче, че колкото повече го отритват, толкова повече разочаровани от управлението привърженици ще се навъдят.

                Коментар


                • Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

                  волен го мислех за по-умен и затова за по-опасен, ама щом говори такива дивотии няма да го бъде) поредния глупак на които ще плащаме заплатата няколко години...

                  Коментар


                  • Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

                    иии и мен ме клонираха...
                    пък и пощата
                    баси
                    ЗАЩО ДА ВЪРВИШ ТАМ КЪДЕТО МОЖЕШ ДА ЛЕТИШ ?

                    Коментар


                    • До Дъно:

                      Проблемът на Сидеров е, че се опитва да решава световни проблеми, за което нито има условия, нито потенциал, нито пък България е страната която може да доприненсе нещо. Това, че световните финанси, медии и политика са доминирани от евреите е видно от всеки непредубеден. Достатъчно е само да си спомним как Солана, Примаков и Олбрайт /и тримата евреи/ решваха съдбата на Косово , за да си дадем сметка за размера на влиянието на този етническа група в света. В България "приватизацията" се направи основно от Божков, Гетова и Прохаски , а по-късно и Шулева, шеф на борда беше Мартин Заимов. Вънщаната политика на Симеон се определяше от Саломон Паси и Станимир Илчев. Победителят на изборите е Сергей Станишев, а съветника му по външните въпроси е Пирински. Само изреждането на тези имена е достстатъчно за да си предствавим какво влияние има една етническа група , която представлява под 0.1 процент от населението на България. Друг е въпросът , че поставяйки акцента върху този въпрос обрича партията си на тотална изолация и дискредитира национализма, като го поставя на плоскост , която няма нищо общо с българските национални интереси.

                      Коментар


                      • Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

                        Разбрах

                        Коментар


                        • Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

                          Moeto naprotvi beshe za Kolcho, ne za teb Justice.

                          Коментар


                          • Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

                            формулата не беше ли (капитала*%*дните)/36000

                            Коментар


                            • Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

                              Не е напротив, защото аз смятам с 2600 години, а не с 2006 години.
                              Имах в предвид, че тия от ВМЕИ ще се смеят на колчослепеца.

                              Коментар


                              • Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

                                Напротив. 1 стинка при лихва 12% на година, след 2006 години ще е 0.01*(1.12^2006) лева или 4.80989 x 10^96

                                Коментар

                                Working...
                                X