IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Валентине никога ама никога не съм казвал че ГЕРБ са безалтернативни защото арогантността простотията и неграмотността не може да нямат алтернатива.Казах и и за стотен път го повтарям Ицо шамандурата Наско жабата Славчо Мая и Курнела не са алтернатива на ГЕРБ а същото нещо.Като се появи алтернатива ще ти кажа специално на теб.Така че не ми преиначавай думите моля те
    В момента, съм заровил томахавката. Предлагам, да се явиш публично и да представиш алтернатива. Аз ще те подкрепя. Действай.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

      Тоя кой е?
      Поправих се. Споко. Адв.Николай Хаджигенов. Харесвам отровното трио.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

        Има неща с които съм съгласен, но има и с които не съм. Какво означава нямат мисловен капацитет- кажи ми кой от сегашните или миналите политици е имал капацитет за политик- може би се учи или се ражда човек с такива способности- да бъде политик?? Ами нито едно от двете- да не би станишката, доган, пожарникаря да са се родили научени или да са ходили на училище за политици или поне да са завършили нещо свързано с политика. Също не са. Тогава??????????

        Не само теб, но не разбирам и матеев и бате пешо как обявявате че герб са безалтернативни- кой определи това- ходихте на врачка ли или на карти гледахте. По вашата логика може да се забранят изборите- обявявяме герб за партия номер едно в бг за следващите 100 години и се приключват вашите и нашите мъки. Който не иска герб- чао бойко, да ти еба панаира. В германия се търсят работници, гледачки на възрастни и други такива. И кой не е тръгнал са популистки лозунги?? Герб или патреотите?? Джурналята правят класация на неизпълнените обещания- избери си някое предаване/ статия

        https://www.google.com/search?q=%D0%...hrome&ie=UTF-8
        Валентине никога ама никога не съм казвал че ГЕРБ са безалтернативни защото арогантността простотията и неграмотността не може да нямат алтернатива.Казах и и за стотен път го повтарям Ицо шамандурата Наско жабата Славчо Мая и Курнела не са алтернатива на ГЕРБ а същото нещо.Като се появи алтернатива ще ти кажа специално на теб.Така че не ми преиначавай думите моля те

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

          За първи път чувам за адв.Хаджикостов....
          Поправка, Хаджигенов. Посипвам си главата с пепел.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            На тоя вятър и мухи са му в главата.
            За първи път чувам за адв.Хаджикостов....
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Ще ти го напиша пак- ти най малко имаш право да обсъждаш политика в бг. Сам казваш че не си гласувал от поне 20 години- тоест за теб е все едно костов, станишко, феса, славчо или байхуй. Интересува те само работата ти и стопанството ти- разбира се не е лошо, от там ти зависи живота, но се оказва че това не е всичко. Не може да живееш само за да ходиш на работа и да ядеш- имаш и други интереси. Но тези твои други интереси се сблъскват с интересите на другите. При това директно- ти казваш - няма да гласувам/ ерго и други да не гласуват/, но другите казват гласувай това е твоят живот. И наистина е така- това е твоят, моят неговият живот. Ти си на хубава заплата, но дали ще бъде така ако нямаше тази заплата а получаваш 9лв на работен ден/ до скоро помощта за безработни беше такава/ , ако нямаш тези 200 декара , а имаш само двора на къщата. И ти щеше да си на барикадата с различни искания, но така са се сложили нещата че си от другата страна на барикадата- от страната на имащите. Какво би станало ако байхуй каже утре - вземам всички земи над 1 дк и ги раздавам на бедните. Вкарвам всичко от фондовете в НОИ. В същото време излезе костов и каже - който се осигурява на 5000лв ще му дам премия 20000лв. Дали ще ти бъде все едно? Няма- ще си също на барикадата

              Но сега си доволен от живота си, ако дойде някой нов може да разбута системата- твоят живот също, и си кюташ полека-лека. Така че- това е твоят живот- излез и гласувай за пожарникар, за юрист, за музикант, за когото искаш, но гласувай, няма да те заболи нищо, но ще имаш право да дойдеш отново тук и да кажеш гласувах за този- той ме излъга/ оправда очакванията ми- ще гласувам пак за него/ няма да гласувам повече за него
              Валентине от написаното се вижда че имаш някаква връзка с главата като чета какво си написал ама не съвсем.Това със вземането на земите сме го пробвали и видяхме резултата води до глад.Аз не лакомея за земя.Могъл съм да купя поне още 200 но не съм го направил инвестирал съм на други места.Да прав си имам и други интереси и то е да се разкарат тъпите партийни калинки от управлението на държавата и държавните фирми.Политиката няма място в държавната администрация и фирмите.И да конфискуват земята все ми е тая.Това с осигуряването просто не съм фен на фондовете.Не познаваш живота ми затова не го коментирай.На барикади не ходя защото от барикади няма смисъл.Отдавна разбрах че имам власт да оправям само себе си не децата и жената селото града държавата и света.Ако ми трябва нещо напъвам се работя и го постигам като разбира се си мечтая за обикновени неща не за яхти и самолети.

              Коментар


              • Днеска четох новина в дневник, как герп е напълнил с калинки доста административни позиции в последния момент. Срам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  Не знам колко народ си дава сметка, че държавата ни е зле именно, поради политическото доминиране на управлението, вместо професионалното.
                  0.001%. Народът зверски изпростя. Гоним западни стандарти. Обаче разликата е че там са им вкарали 5-6 заковани добре институции, а при нас ги разковаха и настана една ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                    Тоя кой е?
                    На тоя вятър и мухи са му в главата.
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                      Правосъдие - адв. Хаджикостов,
                      Тоя кой е?
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

                        Защо му е на някой да прави правителство от независими експерти, които няма да прокарват неговите политики/идеи/интереси?
                        Приказките за "експертно правителство" са голяма нелепица и с нулева практическа приложимост. Където има политика няма експертност и обратно. Двете са несъвместими неща.
                        Прав си и съм съгласен. Обаче в конкретната ситуация нямаш кой знае колко голям избор - да не кажа никакъв.

                        Коментар


                        • Не знам колко народ си дава сметка, че държавата ни е зле именно, поради политическото доминиране на управлението, вместо професионалното.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Ами, ако ТОВА е отлична възможност за отиграване? Приемат мандата, и предлагат министри от останалите партии и независими (говоря само илюстративно):
                            Здравеопазване - доц.Чорбанов/доц.Мангъров
                            Правосъдие - адв. Хаджикостов,
                            Култура - Филип Станев,
                            Икономика - Румен Гълъбинов
                            Отбрана - ген.Еди-Кой Си, независим, НЕпартиен
                            МВР - ген. Атанасов,
                            Екология - Ревизоро.2, т.к.уж язовирите се напълниха и.т.н. Т.е. БСП, да предложи експертен състав, без да се пъне да "поема отговорност". ТАКА, всеки да си хледа експертно сферата, ПО СЪВЕСТ (т.к. точно от ТОВА, има нужда) и всички разумни действия, ще срещат подкрепа ЗАРАДИ СЪЩИНАТА СИ, А НЕ, ПО "ПОЛИТИЧЕСКИ" ПРИЧИНИ.

                            КАЗВАМ ВИ,
                            ПРЕЗИДЕНТЪТ ДАВА СТРАХОТНА ТОПКА ЗА ОТИГРАВАНЕ, при която, предсрочните избори, НЕ СА задължителни.

                            Остана, на Корнелия да и стиска, разбира се.
                            Защо му е на някой да прави правителство от независими експерти, които няма да прокарват неговите политики/идеи/интереси?
                            Приказките за "експертно правителство" са голяма нелепица и с нулева практическа приложимост. Където има политика няма експертност и обратно. Двете са несъвместими неща.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                              Хахахааа. Шансът е кръгла НУЛА. Какво правителство на БСП те гони бе! Нинова по добре да се самоубие, отколкото да прави правителство с ГЕРБ и ДПС.
                              Имаше някакъв шанс за правителство в това НС, ако третият мандат беше връчен на демократите. Лошото за тебе е, че и президентът разбира това и няма да им връчи мандат.
                              Ами, ако ТОВА е отлична възможност за отиграване? Приемат мандата, и предлагат министри от останалите партии и независими (говоря само илюстративно):
                              Здравеопазване - доц.Чорбанов/доц.Мангъров
                              Правосъдие - адв. Хаджигенов,
                              Култура - Филип Станев,
                              Икономика - Румен Гълъбинов
                              Отбрана - ген.Еди-Кой Си, независим, НЕпартиен
                              МВР - ген. Атанасов,
                              Екология - Ревизоро.2, т.к.уж язовирите се напълниха и.т.н. Т.е. БСП, да предложи експертен състав, без да се пъне да "поема отговорност". ТАКА, всеки да си хледа експертно сферата, ПО СЪВЕСТ (т.к. точно от ТОВА, има нужда) и всички разумни действия, ще срещат подкрепа ЗАРАДИ СЪЩИНАТА СИ, А НЕ, ПО "ПОЛИТИЧЕСКИ" ПРИЧИНИ.

                              КАЗВАМ ВИ,
                              ПРЕЗИДЕНТЪТ ДАВА СТРАХОТНА ТОПКА ЗА ОТИГРАВАНЕ, при която, предсрочните избори, НЕ СА задължителни.

                              Остана, на Корнелия да и стиска, разбира се.
                              Last edited by Pyramid; 29.04.2021, 16:00.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                                Хахахааа. Шансът е кръгла НУЛА. Какво правителство на БСП те гони бе! Нинова по добре да се самоубие, отколкото да прави правителство с ГЕРБ и ДПС.
                                Имаше някакъв шанс за правителство в това НС, ако третият мандат беше връчен на демократите. Лошото за тебе е, че и президентът разбира това и няма да им връчи мандат.
                                Лично бих предпочел някой политик да се самоубие отколкото да забатачват допълнително положението.

                                В крайна сметка нали всички политици постоянно реват че са слуги на народа. Народа ги нареди, сега да седнат да му послужат малко. А не да си правят сметки колко процента ще спечелят или загубят на следващите избори.

                                Коментар

                                Working...
                                X