IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Страх тресе мутрокомунистическата кочина .Всеки ден факти за кражби и корупция..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

      Изритване ще има който и да спечели, освен ако по някакъв странен начин не се събудим президентска република.

      Та се чудя как се намират/навиват хората за 2-3 месеца да заемат тези позиции. Но явно си има хора за всичко.
      България е пълна с прости кариеристи.И за два дена ще се намерят/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
        Ако БХ обаче спечели ще наблюдаваме още едно изритване така че не бързайте....
        Изритване ще има който и да спечели, освен ако по някакъв странен начин не се събудим президентска република.

        Та се чудя как се намират/навиват хората за 2-3 месеца да заемат тези позиции. Но явно си има хора за всичко.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          ХРИСТО КОМАРНИЦКИ


          Не е много смешно.
          Поради спецификата на обществото и "пазарната ни икономика" всеки, който се задържи достатъчно дълго на власт в Територията, се заема със задачата да си създаде свой "елит".
          Борисов не направи изключение.
          Напълни високите етажи с мутри и милиционери, гербав елит по негов образ и подобие.
          Трябват сто Херкулеса да ринат сто дена тия обори...




          Требват сто доносника на ДС и готово.
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

            https://www.bgonair.bg/a/2-bulgaria/...kt-na-skandali

            Уволниха ръководството на АПИ, от години агенцията е обект на скандали


            Наблюдаваме масово изритване на гербаджийски калинки и некадърници от хранилката!
            Служебното правителство не си поплюва и действа със здрава ръка срещу корумпираните гербаджии. Дано да остане по-дълго.
            Не е работа на служебното правителство това...Да се оправят с изборите.Но явно Радев се готви за по дълъг срок...Не съм убеден че на местата на гербаджийските калинки не идват други калинки...Създава се една еуфория у хората мразещи БХ които се кефят на уволненията и тоя кеф е замъглил главите им...Утре ще изтрезнеят и ще се събудят в същата държава с единствена разлика не БХ а Радев....И пак ще са разочаровани и пак ще се чудят ама как така пак подмяна....Знам че ще бъда обявен за гербаджия и защитник на Тиквун....но това няма да промени реалностите....Ако БХ обаче спечели ще наблюдаваме още едно изритване така че не бързайте....
            Last edited by power grid; 27.05.2021, 19:22.

            Коментар


            • Между 1491 и 2101 секции са били в риск от контролиран и купен вот на парламентарните избори, проведени на 4 април. С други думи, в риск са били между 12 до 17% от всички секции в страната. Това става ясно от анализ на Антикорупционния фонд. Увлечението е с 5% в сравнение с изборите през 2017 година.

















              frognews.bg
              АКФ: Близо 20% купени гласове на вота през април. ГЕРБ и ДПС са първенци
              Между 1491 и 2101 секции са били в риск от контролиран и купен вот на парламентарните избори, проведени на 4 април. С други думи, в риск са били между 12 до 17% от всички секц....




















              Коментар


              • ХРИСТО КОМАРНИЦКИ


                Не е много смешно.
                Поради спецификата на обществото и "пазарната ни икономика" всеки, който се задържи достатъчно дълго на власт в Територията, се заема със задачата да си създаде свой "елит".
                Борисов не направи изключение.
                Напълни високите етажи с мутри и милиционери, гербав елит по негов образ и подобие.
                Трябват сто Херкулеса да ринат сто дена тия обори...





                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  Това си мисля и аз, още едни избори и БХ ще е пак премиер.
                  Хората като цяло не се занимават с политика. Но отвреме-навреме поглеждат и си правят изводи. ИТН го извадиха голем, но мек. Вместо да си кютат в опозиция и Тошко африкански да си полайва безгрижно, им възложиха големи надежди, а се оказаха тотално неподготвени. Това е отбелязано от обикновеният човек и мечата им да са полайваща опозиция в миманса май ще се изпълни. Всички други няма смисъл да коментирам.
                  Тошко се оказа доста тъпичко парче.Гледам му глупостите заедно с предаването на В,Дремджиев в ТV+.Канят се едни същи калинки които нищо не предлагат освен едно плюене и обиди на БХ...Е да де ама аз искам да науча какво мислят да правят каква е визията им за България..Тошко е придобил някакво просташко самочувствие не може да бъде надприказван.Ако все пак някой гост каже нещо добро за БХ веднага бива прекъсван надприказван удавен в порой колко лош е БХ и разговора свършва....като им видях енергийния капацитет направо онемях....Беше началник на НЕК някога сега завалийката внася панели от Китай и дърдори глупости ама масата не знае тези неща аз се съмнявам и Тошко да знае...не търпи чуждо мнение въобще тъпо много тъпо парче.Много искам да спечелят изборите и за здравен министър да поканят доктора Георги Тодоров който твърди че корона вируса е измама да го видя тоя убавец когато почне да носи отговорност дали ще дрънка простотии.Славчо Учиндолски го познавам от 1980г и знам че не става за тая работа...Освен това се съмнявам че е ваш продукт на ДПС...Ама много силно се съмнявам.....Соросоидите са откровен боклук а Майчето си е лаладжийка....За кака Кури няма да говоря щото с БХ са дупе и гащи....Ще се изкефя ако Виденов ги бие....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Ми аз предполгам че БХ пак ще спечели..Ако обаче не спечели работата със Славчо Учиндолски ще е на кантар...Славчо Мая и Шамадурите няма да имат повече от 120 депутата...Разликата ще е +- 5-10 депутата но положението същото...Ако и тоя път няма правителство като нищо третия път Боката ще спечели...Аз не вярвам в еуфорията махнахме Бойко всичко се оправя...Не виждам честни и почтени хора едни и същи мутри се въртят,Правят партии ходят от една в друга и все те...Е и Жан Виденов не можа да изтрае...
                    +1
                    за мнението-за кошмар на бкп ББ ще е пръв но ЕДВА ли ще има комфортно мнозинство 120+ депутата
                    ТОЗИ път най вероятно-герб+патриоти+дпс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                      Ми аз предполгам че БХ пак ще спечели..Ако обаче не спечели работата със Славчо Учиндолски ще е на кантар...Славчо Мая и Шамадурите няма да имат повече от 120 депутата...Разликата ще е +- 5-10 депутата но положението същото...Ако и тоя път няма правителство като нищо третия път Боката ще спечели...Аз не вярвам в еуфорията махнахме Бойко всичко се оправя...Не виждам честни и почтени хора едни и същи мутри се въртят,Правят партии ходят от една в друга и все те...Е и Жан Виденов не можа да изтрае...
                      Това си мисля и аз, още едни избори и БХ ще е пак премиер.
                      Хората като цяло не се занимават с политика. Но отвреме-навреме поглеждат и си правят изводи. ИТН го извадиха голем, но мек. Вместо да си кютат в опозиция и Тошко африкански да си полайва безгрижно, им възложиха големи надежди, а се оказаха тотално неподготвени. Това е отбелязано от обикновеният човек и мечата им да са полайваща опозиция в миманса май ще се изпълни. Всички други няма смисъл да коментирам.
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                        Браво на президента. Светкавично действа.

                        Тези дни очаквам по предложение на новия шеф на ДАНС, да бъдат освободени и двамата заместници. Само трябва да се установи, че са изпълнявали политически поръчки, а те наистина само това са правили.

                        А от новия парламент ИСКАМ да закрие ДАНС. Това е тумор, раково образование, абсолютно ненужна структура, която беше създадена от Станишев, проклет да е за това.
                        Впрочем, трябва и прокурВатурата да се закрие. И да се назначи нова. След трикратен изпит с детектор на лъжата. От службите на ФРГ, Франция и Русия. На англосаксонците не вярвам.
                        https://www.bgonair.bg/a/2-bulgaria/...kt-na-skandali

                        Уволниха ръководството на АПИ, от години агенцията е обект на скандали


                        Наблюдаваме масово изритване на гербаджийски калинки и некадърници от хранилката!
                        Служебното правителство не си поплюва и действа със здрава ръка срещу корумпираните гербаджии. Дано да остане по-дълго.
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                          Няма как да стане, по последни проучвания са 2ри, като няма да могат да лъжат и подменят, не повее от 17-18%. Патриотите не влизат.
                          Тая заблуда ще се осъзнае на 11 юли вечерта както и другата заблуда че Курнела е трета щото имало Ковид....Са без Ковид мое и четвърта да е и пета...Само идиот може да гласува за Крушовишката биволица

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            Ми през онаа работа ми е за тях. Ще ми се хидроинжинера да го видя при бай Ставри, но май само ми се ще.
                            Проблемът в България обаче е сериозен. Ся БХ пак ще е първи на следващите избори, и ще е интересно площадните демократи какво ще измислят този път. То избори до дупка хубаво, но да не стане така че в един момент БХ има повече от половината депутати?
                            Ми аз предполгам че БХ пак ще спечели..Ако обаче не спечели работата със Славчо Учиндолски ще е на кантар...Славчо Мая и Шамадурите няма да имат повече от 120 депутата...Разликата ще е +- 5-10 депутата но положението същото...Ако и тоя път няма правителство като нищо третия път Боката ще спечели...Аз не вярвам в еуфорията махнахме Бойко всичко се оправя...Не виждам честни и почтени хора едни и същи мутри се въртят,Правят партии ходят от една в друга и все те...Е и Жан Виденов не можа да изтрае...

                            Коментар


                            • Браво бе, българи юнаци
                              Все по-знаещи и все по-можещи ви пращат от ДС / КГБ
                              Лудото Яне, Болен Сидеров, Капут Бареков, Магарешки, Слави Чалгаджиев, Отровните, Поразяващите устати Мая и Татяна начело с Мунчо пРезидента,
                              а от утре - и Кубрат оПулев

                              Айде наште, колци с домати яжте
                              Last edited by barbaron; 27.05.2021, 16:04.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                А кой ще е първи според тези проучвания?
                                ИТН 20-21

                                Коментар

                                Working...
                                X