IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    С тая демографска криза само от полза ще ни бъдат имигранти етнически руснаци, но не и чеченци ,дагестанци и други такива. Проблемът са Путин и неговата шайка, не обикновените руснаци. И винаги бих предпочел имигранти руснаци(и рускини ) пред негри,араби или афганистанци.
    Рибата се вмирисва от главата!
    Тук, както и в Русия, все още с малки изключения, всичко друго е гад.
    И президенти, и министри, и министър-председатели.
    А какво става в Израел? Там начело на държавата е един велик човек - Бенджамин Нетаняху. Той е министър-председател с прекъсване вече цели 15 години. Всякакъв може да е, но израелците знаят, че без него ще стане още по-лошо. Израелците вкараха в затвора своя президент Моше Кацав, министър-председател Ехуд Олмерт, осъдени са 11 министри, 17 членове на кнесета и не знам си колко кметове, и дори двама главни равини! И затова Израел върви напред, а ние вървим … Накъде вървим ние? Стигнахме дъното и вече го дълбаем. Всички тези невероятни успехи на Израел са постигнати с някакви си 3 поколения време!
    Какво ли биха постигнали израелците, ако живееха в България?
    И какво ли щяхме да правим ние, ако бяхме в Израел?
    Last edited by Kris_; 25.05.2023, 12:32.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Нищо няма да стане. Има 2% спад на населението годишно. Реално можещите да работят са вече наполовина от комунизма. След 20години ще са 1/4. Кой и как ще работи, гради, развива? чатгпт-то? Ще внасяме рязани пушки от обонго? Европа 50г внася - освен да си осраха цвета на кожата нищо друго не постигнаха - от тъмно лилаФ до жълт - цветовете на дъгата .....
      Ще си внесем руснаци и бели западноевропейци .Нека заплатите да станат по 2500 евро пък да видим дали няма да има мераклии за България.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Все още заплащането на труда е по-ниско в Източна Европа, но като се изравни с това в Западна Европа, тя ще стане доста атрактивна за емиграция от хора от Западна Европа. Имам предвид естествено от местното население не Бонго и Айше.
        Нищо няма да стане. Има 2% спад на населението годишно. Реално можещите да работят са вече наполовина от комунизма. След 20години ще са 1/4. Кой и как ще работи, гради, развива? чатгпт-то? Ще внасяме рязани пушки от обонго? Европа 50г внася - освен да си осраха цвета на кожата нищо друго не постигнаха - от тъмно лилаФ до жълт - цветовете на дъгата .....
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

          Тук лайквам. И според мен точно това ще стане или поне има големи планове това да стане.
          Все още заплащането на труда е по-ниско в Източна Европа, но като се изравни с това в Западна Европа, тя ще стане доста атрактивна за емиграция от хора от Западна Европа. Имам предвид естествено от местното население не Бонго и Айше.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

            Ами аз много паралели между българското общество и съответно полското и чешкото не виждам, ама вече ти казах - ако виждаш потенциала на България да е едновременно извън ЕС и извън ЕвС, направи партия, събери останалите с "неробско мислене, които не се нуждаят от съюзи" и направи нужното, така че хем Европа да ни дава пари, работодатели и пазар, хем Русия да ни дава евтино ресурси, хем ако може и Китай да ни строи пътища и постове. Ще гласувам за теб.
            Както казах имаш някакви увреждания … Не е истина просто!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

              За последното изречение ще те разпнат! Е са' глей ко' ста'!
              За форумния нещастин само на запад може да има интелигентни хора. Всичко на изток е с „оркско” мислене.
              А за всичкото х'Ентелигенция в Западна Европа, всичко що е на изток от Берлин е тъмна Индия. Въобще, нито знаят какво се е случвало, нито какво се случва, нито ги интересува!
              С тая демографска криза само от полза ще ни бъдат имигранти етнически руснаци, но не и чеченци ,дагестанци и други такива. Проблемът са Путин и неговата шайка, не обикновените руснаци. И винаги бих предпочел имигранти руснаци(и рускини ) пред негри,араби или афганистанци.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

                А я кажи как става това без ЕС? Значи с 3-4 други държавици може, ама с България не може. - А, да, вярно! Пак ще има подпорки „социализма 45г.”, „руското влияние”, филанкишията, Сульо и Пульо, ама проблема никога не е в робското мислене на задклавиатурното устройство.
                Ами аз много паралели между българското общество и съответно полското и чешкото не виждам, ама вече ти казах - ако виждаш потенциала на България да е едновременно извън ЕС и извън ЕвС, направи партия, събери останалите с "неробско мислене, които не се нуждаят от съюзи" и направи нужното, така че хем Европа да ни дава пари, работодатели и пазар, хем Русия да ни дава евтино ресурси, хем ако може и Китай да ни строи пътища и постове. Ще гласувам за теб.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                  Тук лайквам. И според мен точно това ще стане или поне има големи планове това да стане.
                  А я кажи как става това без ЕС? Значи с 3-4 други държавици може, ама с България не може. - А, да, вярно! Пак ще има подпорки „социализма 45г.”, „руското влияние”, филанкишията, Сульо и Пульо, ама проблема никога не е в робското мислене на задклавиатурното устройство.
                  Last edited by Kris_; 25.05.2023, 12:01.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Ами и в Полша не ги кефи да си закриват тецовете, да приемат диваци от Азия и Африка и децата им да си сменят пола.Така че след 10-15 години, когато Източна Европа настигне Западна Европа по БВП на човек от населението и по заплащане на труда може да се заформи нов съюз на държавите от Източна Европа. И в един момент ще има и миграция на хора от местното население от Западна Европа към Източна.
                    Ако на руснаците им уврат главите и се откажат от имперските си амбиции може и те да се присъединят към тоя съюз. Което е малко вероятно, но в Русия има достатъчно интелигентни хора,които могат да бъдат привлечени като имигранти в тоя съюз.
                    За последното изречение ще те разпнат! Е са' глей ко' ста'!
                    За форумния нещастин само на запад може да има интелигентни хора. Всичко на изток е с „оркско” мислене.
                    А за всичкото х'Ентелигенция в Западна Европа, всичко що е на изток от Берлин е тъмна Индия. Въобще, нито знаят какво се е случвало, нито какво се случва, нито ги интересува!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Ами и в Полша не ги кефи да си закриват тецовете, да приемат диваци от Азия и Африка и децата им да си сменят пола.Така че след 10-15 години, когато Източна Европа настигне Западна Европа по БВП на човек от населението и по заплащане на труда може да се заформи нов съюз на държавите от Източна Европа. И в един момент ще има и миграция на хора от местното население от Западна Европа към Източна.
                      Ако на руснаците им уврат главите и се откажат от имперските си амбиции може и те да се присъединят към тоя съюз. Което е малко вероятно, но в Русия има достатъчно интелигентни хора,които могат да бъдат привлечени като имигранти в тоя съюз.
                      Тук лайквам. И според мен точно това ще стане или поне има големи планове това да стане.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                        Бил съм в Чехия и Хърватия и знам за какво говоря. Пък за Полша гледах статистика, четох коментари в клипчета в ютуб и се разходих с GoogleMaps из основните градове. Може да не те кефи русофобията им (на мен пък ми идва в повече радикалния католицизъм), но са машинки. За тях според мен има голям план, чакам да видя какво ще стане с Вишеградския формат.
                        Ами и в Полша не ги кефи да си закриват тецовете, да приемат диваци от Азия и Африка и децата им да си сменят пола.Така че след 10-15 години, когато Източна Европа настигне Западна Европа по БВП на човек от населението и по заплащане на труда може да се заформи нов съюз на държавите от Източна Европа. И в един момент ще има и миграция на хора от местното население от Западна Европа към Източна.
                        Ако на руснаците им уврат главите и се откажат от имперските си амбиции може и те да се присъединят към тоя съюз. Което е малко вероятно, но в Русия има достатъчно интелигентни хора,които могат да бъдат привлечени като имигранти в тоя съюз.
                        Last edited by mirodes; 25.05.2023, 11:37.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Полша - локомотив? С ТАЗИ си глупост? Шегуваш се. Тези са камикадзета. Ама както и да е. Пък за руски хибридни атаки...намирам ги за напълно естествени и нормални в среда, в която, Западът опитва да ги измести отвсякъде и да ги игнорира. Нютон, действие и противодействие.
                          Бил съм в Чехия и Хърватия и знам за какво говоря. Пък за Полша гледах статистика, четох коментари в клипчета в ютуб и се разходих с GoogleMaps из основните градове. Може да не те кефи русофобията им (на мен пък ми идва в повече радикалния католицизъм), но са машинки. За тях според мен има голям план, чакам да видя какво ще стане с Вишеградския формат.

                          Коментар


                          • Интересно ще стана ако Турция се разклати:

                            Мигранти се опитаха да нахлуят в България, като щурмуваха турския ГКПП „Капъкуле“. В групата са се включили мъже, жени и деца, които са настоявали турските власти да ги пуснат да минат границата, посочва NOVA.

                            Заради атаката служителите на пункта срещу ГКПП "Капитан Андреево" са били принудени да преустановят работа от 9 до 11 часа в сряда. Полицаите от турска страна са употребили сила и са дали предупредителни изстрели, за да овладеят ситуацията.

                            След намесата на полиция, жандармерия и митническата охрана групата от около 100 души е задържана за „опит за насилствено проникване в митническата зона под въздействието на провокатори”.

                            Коментар


                            • ха ха
                              току що гледам
                              протест на крадците от герб що прокуратурата викали за разпит бащицата им.
                              Абе за таз тиква никъф ли закон не вАжи?
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                                Това, за което или не разбираш, или отказваш да разбереш, или само сляпо четеш тези, които уж четат между редовете (след като засякох миналата седмица бот с развален български в друг бг форум, вече вярвам на приказките за руски хибридни атаки), няма много какво да ти се обясни.
                                Чакай си на "те в Европа всички са гейове които ядат щурци и си избират пола всяка сутрин". Няма семейства, няма бизнеси, няма бракове, няма деца, няма пътувания - всичко е един голям розов прайд.
                                Чакай си, след някое и друго столетие може и това да стане. Междувременно Полша ще е станала новия локомотив на Европа, Китай ще е окупирал всичко до Урал и ще си говорят пак нашите прапраправнуци колко умираща е Европа.
                                Полша - локомотив? С ТАЗИ си глупост? Шегуваш се. Тези са камикадзета. Ама както и да е. Пък за руски хибридни атаки...намирам ги за напълно естествени и нормални в среда, в която, Западът опитва да ги измести отвсякъде и да ги игнорира. Нютон, действие и противодействие.

                                Коментар

                                Working...
                                X