IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво ново из чалга-тв. Разправяйте че нямам време за гледане.
    МА и неща да ги гледам де. Нали знаете - за народа хляб и зрелища.
    Не е препоръка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
      Сега научавам че СлаФчо е оттеглил Хаяско....Като виде дебелия и клекна...
      ей това нет-а е голяма сила
      Време е почнем да плюем по другите - факсината от фондацията на гейцчо и ВСИЧКИ НДСВейци.
      Това му е първа и последна грешка. Втората ще е ФАТАЛНА. Сега все още има шанс да спаси политическия си проект
      Last edited by bota156; 15.07.2021, 17:36.
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Славчо дал леко назаден

        https://www.facebook.com/STTrifonov/


        В деня след изборите аз предложих проектокабинет, съставен само от високообразовани професионалисти и с ясни приоритети. За министър-председател предложих икономиста Николай Василев, човек с опит в политиката, в държавната администрация и в реалния бизнес. Само за три дена върху него се изля огромна помия. Оказа се, че няма никакво значение колко са образовани кандидат-министрите, колко добри специалисти са, колко ясни приоритети има пред тях. Оказа се, че това не е важно за онези медии и политици, които нарочиха Николай Василев за проводник на ДПС, твърдение, което няма нищо общо с истината.
        Въпреки това, аз разбирам, че страната няма нужда от нестабилност и нови избори. За мен не е толкова важно какви лъжи изрекоха част от партиите, които не са от статуквото. За мен е много по-важно да се „изчегърта“ моделът ГЕРБ от обществения и политически живот на страната. Защото това е основният враг на държавността и демокрацията. Аз го разбирам, за разлика от някои други. Затова реших да оттегля кандидатурата на един достоен човек като Николай Василев, защото никой не е по-важен от проблемите пред нас като общество. Ние, като партия спечелила изминалите избори, ще предложим съвсем скоро нов министър-председател с ревизиран състав на Министерски съвет.
        И понеже вярвам, че всичко трябва да се случва публично пред вашите очи, утре в БТА, точно в 13 часа, част от политическото ръководство на „Има такъв народ“, заедно с г-н Николай Василев, ще дадат пресконференция, на която ще отговорят на всички въпроси на всички журналисти.
        Силата е в истината.


        Дотука точно като Баце - предлага нещо, вдига се рев - дава назад.


        п.п. Само дето Баце се кооперираше като му трябваха гласове. Тука Славчо иска да си налага мнението.
        Last edited by mathematician; 15.07.2021, 17:33.

        Коментар


        • Сега научавам че СлаФчо е оттеглил Хаяско....Като виде дебелия и клекна...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

            Пешо, остави го, групата им върви към разпад изпокарали са се зверски, чалгара всичко сам си е решил и са бесни.
            Тоя ако знаеш един мой съученик как го млатеше на тупан ама където го види...Съжалявам че му спестих много бой.Имало е защо да го бият и не трябваше да се меся.Гадно копеле излезе добре го беше натирил Костов и добре Бойко го махна от битиви...Един примитив нито може да свири нито може да пее.Цар на простотията и простаците в България.Ама ми е кеф как тия дето ни обиждаха са вият от яд....Ако Хаяско мине юе наблюдаваме умопомрачителни кражби с Гешев Главен прокурор

            Коментар


            • Поп
              Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение
              Ако останалите партии отхвърлят предложението на Слави за правителство е много вероятно да обърнат хората срещу тях самите и Слави да ги отвее на следващите избори. Всички опозиционни партии искаха промяна и я получават от партията с най-голяма подкрепа, сега не могат да тръгват назад. А оправдания като "друг реди кабинета", "този е работил еди-къде си", "онзи е завършил еди-къде си" не са много сериозни.
              Ако обаче го подкрепят и след това чакат първата грешна стъпка, за да го свалят с вот на недоверие, това е по-хитро. Защото тогава на следващите избори Слави ще е от позицията на неуспешен управляващ.
              Слави вече е труп политически труп.Папурковец който се направи баровец няколко месеца.На следващите избори ....попа ще му опее партията.
              Last edited by national power; 15.07.2021, 17:28.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Миков що се правиш на луд ти бе?Не не си обикновен гласоподавател а такъв който гласува за чалгарите,Сега се отмяташ.После ебанье нема каенье
                Пешо, остави го, групата им върви към разпад изпокарали са се зверски, чалгара всичко сам си е решил и са бесни.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                  И моля да не ме пришиваТЕ към политическите формации.
                  Аз съм обикновен гласоподавател и "няма да го отнесемЕ".
                  Вече казах, че мненията ми са лични и не ме обвързват с никого. Също не ме обвързват и със Слави и другите (Ники....)
                  Много неща са трудно разбираеми в тая страна, май...
                  Миков що се правиш на луд ти бе?Не не си обикновен гласоподавател а такъв който гласува за чалгарите,Сега се отмяташ.
                  Last edited by X_Y; 15.07.2021, 17:20.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Проблема не е в модела а в хората.Ние сме една дива орда за която подходящ модел няма.Само тояга оправя нещата.
                    Най-добре ще е да говориш за себе си. Ти към добрата орда ли се числиш?
                    Ти ли ще раздаваш "правосъдието"? Сигурно и ти ще решаваш кого - с тоягата?
                    Ако някой друг реши да изземе твоите функции и те почне, а?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                      Тия неговите, може да са експерти, ама нямат политико-управленски опит.
                      А Н.Василев е закърмен от Царя.
                      Просто кабинета му е ялов.На теория обаче, Герб и ДПС могат да го подкрепят и да имаме Борисов-4.
                      А, просто може да е измиване на ръцете от отговорност, представяйки сбъркан кабинет, който няма да бъде подкрепен.
                      Нито дума за подоходния данък и премахването на търг.дружества от болниците (това са малкото неща за които лаеха от 78 ТВ).
                      Няма такава държава, Дългуча мълчейки спечели изборите, спрямо много-говорещия Падишах.
                      Апропо, нали Б.Рашков пресече изборните измами и купения вот, защо Герб ПАК има подобни резултати ???
                      Тия пенсионери, нали изнемогват, поне във София са 400 000 и не ходят на почивки сега, мързеше ги да гласуват ли ?
                      Аз не подкрепих никой от Новите Мутри Вътре, Рашков е добре засега, чакаме по-добри предложения, ако ще и годинИ да отнеме.
                      Белгия и Шотлaндия преди време откараха над година със служебно правителство.
                      Kорни при този ултра слаб резултат, трябваше да си тръгне, ама надали.
                      С две думи, цирка е пълен, а и идва нова Ковид вълна.

                      Че той чалгаря нали обяви нема такъв вирус всичко е измама.....

                      Коментар


                      • national power, ако българите сме дива орда франсета са направо вампири. Сега обаче с времето при тях има прогрес, не си гилотинират бившите свалени от власт, а ги вкарват в затвор..много цивилизовано.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                          Щеше да е нормално и отговорно такова представяне на правителство, ако партията ИТН беше го обявила ПРЕДИ изборите, ако беше обявила тези смешни "приоритети" ПРЕДИ изборите и сега да каже: нашите гласоподаватели гласуваха за ТОВА и затуй ние това предлагаме.

                          Ама дори и така да бяха направили, политиката изисква да търсиш съюзници и съмишленици.
                          Това ли направи чалгарят?

                          Политика, драги, е изкуство на възможното. Политиката винаги изисква компромиси.
                          Ами то и в семейството е така! Едно семейство се крепи на компромисите. Безкомпромисните нямат семейства.
                          Гигов ти май си забравил какви ги пишеше до вчера тука????Е Бойко го няма вече ти гласува за СлаФчо а на мене викаше гербер.Са надявам се да си разбрал че омразата и гневът не водят до нищо добро.Пиша не да се заяждам или да те обиждам а за да разбереш че има и по лошо от Бойко...Сега да видим кой ще има смелостта да гласува за тоя чалгар...казах ви че го познавам от 40 г и от него не става и чеп за зеле...Един мъж с пари една жена не може да завърти тръгнал България да оправя...Както се казва в оная реклама после ебанье нема каьене

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                            ++
                            Oтколе и моя милост така си мисли.
                            Що да не вземем пример от францата, еталона на демокрацията от няколко века.

                            Изглежда и ИТН работи (съзнателно или не) в тая посока. Лошо ли е ..за мен - не.

                            ПС Само бих предпочел през.избори да са по начесто - на 2-3г макс, че по тия ширини стават доста грешки.
                            Проблема не е в модела а в хората.Ние сме една дива орда за която подходящ модел няма.Само тояга оправя нещата.

                            Коментар


                            • bota156, не си ме разбрал, просто казвам че вече е късно за гимнастики са данъците, разбира се да няма необлагаем доход е престъпление извършено от законодателя..но това вече е минало време. Ще занулят, тя мечката като тръгне играе наред са казали старите хора. Ако не се сетят да занулят данъците предварително, те сами ще се занулят.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                redcretin, извинявай ама какво общо има между плоския данък и това че няма минимален необлагаем доход..щото ми се стурва че тези двата щата нямат нищо общо. А и какво като е плосък, тези които трябва да го плащат не са толкова плоски да го плащат, пък като го направят прогресивен само от факта че е станал прогресивен няма да си счупят краката да го плащат. Друго има, пари няма, няма инвестиции и за да се рестартират нещата данъците трябва да станат НУЛЕВИ. Преди малко гледах как се хвалят как им вървяла икономиката на едни независимо от политиката, цветни сънища са това. Как пък върви а най големите им интернет компании играят на елиминация, едната е решила да елеминира другата аз си мисля че за да оцелее тя, другата ще глътне вода със сигурност, скриха си оборота на търговците защото толкова голям стана че някой да не им завиди..всъщност мнозина занулиха. Така ми се стурува, че за гимнастика с данъците няма пространство въобще щом се занулява бизнеса те и данъците ще занулят и обстоятелствата не задават никакви въпроси..тези нулевите търговци какви данъци ще плащат независимо по каква схема - нулеви.
                                Е как какво? Необлагаемия е задължителен, най-добре мин.раб. заплата. Необлагаем минимум е НУЛЕВ данък, кво против него имаш?
                                Да бе ща занулят - един търговски представител на кафе, строителни материал докарва седмично 50к лева. СЕДМИЧНО и 50к. Знайш ли кога ще занули? Взема за 1 продава за 5лв има 2 секретарки и 5 шофьора - 10к разходи.
                                От такива "бизнеси" БГ няма никаква нужда
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X