IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Миков що се правиш на луд ти бе?Не не си обикновен гласоподавател а такъв който гласува за чалгарите,Сега се отмяташ.

    В кое точно се отметнах, че не си ясен?
    От нито една моя дума не се отричам, разбира се - колкото и назад да се върнеш във форума: и на протестите бях, и тогава Пешо пускаше тук чалгата на Слави и казваШЕ, че Боко е вечен и нищо няма да стане от Слави, помниш ли тия неща?
    Добре помня, че ти слушаш и пускаш тук чалгата, Пешо.
    Разбира се, че съм преценил, че Слави има хъс, за да детронира Боко на редовни избори, след 12 години управление - и съм гласувал.
    Ти, като не гласуваш - нямаш право да обсъждаш правителство - каквото ти се поднесе - за теб е добро - толкова!
    Какви тояги и какво недоволство демонстрираш тук? Мнение ще имаш, когато отидеш на избори.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      ей това нет-а е голяма сила
      Време е почнем да плюем по другите - факсината от фондацията на гейцчо и ВСИЧКИ НДСВейци.
      Това му е първа и последна грешка. Втората ще е ФАТАЛНА. Сега все още има шанс да спаси политическия си проект
      Сега Стойчо Кацаров разправя ужасяващи неща за Пирогов....Лежал ноември с ковид а през януари отчели нова негова хоспитализация този път му сложили диагноза чернодробна цироза...Човека вади документи от Здравната каса и твърди че няма такова заболяване и не е лежал през януари в болница...Страшно е хора навсякъде кражби далавери подлости.Навсякъде едни настървени зли хора меракслии за директори.Ужас това не са хора....

      Коментар




      • .











        19min.bg
        Няма българин, който да ме стигне в следващите 50 години:Борисов
        Няма българин, който да ме стигне в следващите 50 години Бойко Борисов



















        Коментар


        • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
          Новото мнозинство ще се види при гласуването на кабинет, ако се стигне дотам.
          Иначе аз след април написах, че е по-добре от избори до дупка - до 121 депутата за някоя формация...
          Такова нещо посмъртно не може да се случи...

          Коментар


          • Стефан Гамизов: Борисов е продукт на руските служби, не се е ”самопроизвел”

            https://frognews.bg/novini/stefan-ga...oproizvel.html

            Коментар


            • СЛАВИ ТРИФОНОВ:
              За министър-председател предложих икономиста Николай Василев, човек с опит в политиката, в държавната администрация и в реалния бизнес. Само за три дена върху него се изля огромна помия. Оказа се, че няма никакво значение колко са образовани кандидат-министрите, колко добри специалисти са, колко ясни приоритети има пред тях. Оказа се, че това не е важно за онези медии и политици, които нарочиха Николай Василев за проводник на ДПС, твърдение, което няма нищо общо с истината.
              Въпреки това, аз разбирам, че страната няма нужда от нестабилност и нови избори. За мен не е толкова важно какви лъжи изрекоха част от партиите, които не са от статуквото. За мен е много по-важно да се „изчегърта“ моделът ГЕРБ от обществения и политически живот на страната.

















              lentata.com
              Слави Трифонов: Реших да оттегля кандидатурата на един достоен човек като Николай Василев, защото никой не е по-важен от проблемите пред
              За министър-председател предложих икономиста Николай Василев, човек с опит в политиката, в държавната администрация и в реалния бизнес. Само за три дена върху него ...










              Коментар


              • Какво ново из чалга-тв. Разправяйте че нямам време за гледане.
                МА и неща да ги гледам де. Нали знаете - за народа хляб и зрелища.
                Не е препоръка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                  Сега научавам че СлаФчо е оттеглил Хаяско....Като виде дебелия и клекна...
                  ей това нет-а е голяма сила
                  Време е почнем да плюем по другите - факсината от фондацията на гейцчо и ВСИЧКИ НДСВейци.
                  Това му е първа и последна грешка. Втората ще е ФАТАЛНА. Сега все още има шанс да спаси политическия си проект
                  Last edited by bota156; 15.07.2021, 17:36.
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Славчо дал леко назаден

                    https://www.facebook.com/STTrifonov/


                    В деня след изборите аз предложих проектокабинет, съставен само от високообразовани професионалисти и с ясни приоритети. За министър-председател предложих икономиста Николай Василев, човек с опит в политиката, в държавната администрация и в реалния бизнес. Само за три дена върху него се изля огромна помия. Оказа се, че няма никакво значение колко са образовани кандидат-министрите, колко добри специалисти са, колко ясни приоритети има пред тях. Оказа се, че това не е важно за онези медии и политици, които нарочиха Николай Василев за проводник на ДПС, твърдение, което няма нищо общо с истината.
                    Въпреки това, аз разбирам, че страната няма нужда от нестабилност и нови избори. За мен не е толкова важно какви лъжи изрекоха част от партиите, които не са от статуквото. За мен е много по-важно да се „изчегърта“ моделът ГЕРБ от обществения и политически живот на страната. Защото това е основният враг на държавността и демокрацията. Аз го разбирам, за разлика от някои други. Затова реших да оттегля кандидатурата на един достоен човек като Николай Василев, защото никой не е по-важен от проблемите пред нас като общество. Ние, като партия спечелила изминалите избори, ще предложим съвсем скоро нов министър-председател с ревизиран състав на Министерски съвет.
                    И понеже вярвам, че всичко трябва да се случва публично пред вашите очи, утре в БТА, точно в 13 часа, част от политическото ръководство на „Има такъв народ“, заедно с г-н Николай Василев, ще дадат пресконференция, на която ще отговорят на всички въпроси на всички журналисти.
                    Силата е в истината.


                    Дотука точно като Баце - предлага нещо, вдига се рев - дава назад.


                    п.п. Само дето Баце се кооперираше като му трябваха гласове. Тука Славчо иска да си налага мнението.
                    Last edited by mathematician; 15.07.2021, 17:33.

                    Коментар


                    • Сега научавам че СлаФчо е оттеглил Хаяско....Като виде дебелия и клекна...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                        Пешо, остави го, групата им върви към разпад изпокарали са се зверски, чалгара всичко сам си е решил и са бесни.
                        Тоя ако знаеш един мой съученик как го млатеше на тупан ама където го види...Съжалявам че му спестих много бой.Имало е защо да го бият и не трябваше да се меся.Гадно копеле излезе добре го беше натирил Костов и добре Бойко го махна от битиви...Един примитив нито може да свири нито може да пее.Цар на простотията и простаците в България.Ама ми е кеф как тия дето ни обиждаха са вият от яд....Ако Хаяско мине юе наблюдаваме умопомрачителни кражби с Гешев Главен прокурор

                        Коментар


                        • Поп
                          Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение
                          Ако останалите партии отхвърлят предложението на Слави за правителство е много вероятно да обърнат хората срещу тях самите и Слави да ги отвее на следващите избори. Всички опозиционни партии искаха промяна и я получават от партията с най-голяма подкрепа, сега не могат да тръгват назад. А оправдания като "друг реди кабинета", "този е работил еди-къде си", "онзи е завършил еди-къде си" не са много сериозни.
                          Ако обаче го подкрепят и след това чакат първата грешна стъпка, за да го свалят с вот на недоверие, това е по-хитро. Защото тогава на следващите избори Слави ще е от позицията на неуспешен управляващ.
                          Слави вече е труп политически труп.Папурковец който се направи баровец няколко месеца.На следващите избори ....попа ще му опее партията.
                          Last edited by national power; 15.07.2021, 17:28.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Миков що се правиш на луд ти бе?Не не си обикновен гласоподавател а такъв който гласува за чалгарите,Сега се отмяташ.После ебанье нема каенье
                            Пешо, остави го, групата им върви към разпад изпокарали са се зверски, чалгара всичко сам си е решил и са бесни.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                              И моля да не ме пришиваТЕ към политическите формации.
                              Аз съм обикновен гласоподавател и "няма да го отнесемЕ".
                              Вече казах, че мненията ми са лични и не ме обвързват с никого. Също не ме обвързват и със Слави и другите (Ники....)
                              Много неща са трудно разбираеми в тая страна, май...
                              Миков що се правиш на луд ти бе?Не не си обикновен гласоподавател а такъв който гласува за чалгарите,Сега се отмяташ.
                              Last edited by X_Y; 15.07.2021, 17:20.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Проблема не е в модела а в хората.Ние сме една дива орда за която подходящ модел няма.Само тояга оправя нещата.
                                Най-добре ще е да говориш за себе си. Ти към добрата орда ли се числиш?
                                Ти ли ще раздаваш "правосъдието"? Сигурно и ти ще решаваш кого - с тоягата?
                                Ако някой друг реши да изземе твоите функции и те почне, а?

                                Коментар

                                Working...
                                X