IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Пак ще те познаят по безумната защита на мутрокомунистите крадци и други белези..
    Да бе, да - не ти ли се струва, че повредата е в твоя телевизор, след като проучванията ясно сочат, че първа политическа сила отново ще е ГЕРБ?

    Или българският народ е глупав и не може да осъзнае гениалноста на твоите мокри сънища ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

      Или съм разумен човек, както болшинството от Българите, които ще гласуват за ГЕРБ.
      Твоите политически пристрастия винаги са били барометър за печалбарство.Не съм прочел за толкова години във форума,а и не само в този да си гласувал по съвест и да си изказвал ясна и аргументирана политическа позиция.Така,че няма смисъл от агитация щото вместо да изпишеш вежди ще изкараш очите на герберите
      "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

      Коментар


      • Пак ще те познаят по безумната защита на мутрокомунистите крадци и други белези..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Матеев, след Мутрата Борисов явно ти си най- обичан в този форум..



          lupa.bg
          Плевнелиев: Бойко ще загуби срещу Румен Радев - Lupa BG
          Грешката ми е, че не съм си регистрирал анонимен акаунт, и под прикритието на анонимноста да громя във форума.

          Обещавам да поправя тази грешка.
          Last edited by X_Y; 19.09.2021, 21:30.

          Коментар


          • Матеев, след Мутрата Борисов явно ти си най- обичан в този форум..



            lupa.bg
            Плевнелиев: Бойко ще загуби срещу Румен Радев - Lupa BG

            Коментар


            • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

              Има три варианта-
              -Или си на хранилката на ББ
              -Или си мазохист
              -Или си ненормален
              То май и трите варианта при него са верни
              Че е на хранилката на ББ е ясно.За да си сложиш четири степенни защити на подовото отопление у дома,не граничи с нормалността.И винаги да казваш на черното бяло,и да ръсиш откровени лъжи понякога само заради единственият стимул парите си е мазохизъм.
              Нищо лично към въпросната личност,изводите са ми на база писанията във форума.
              "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                Има три варианта-
                -Или си на хранилката на ББ
                -Или си мазохист
                -Или си ненормален
                Или съм разумен човек, както болшинството от Българите, които ще гласуват за ГЕРБ.
                Last edited by Mateev; 19.09.2021, 21:09.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                  Има три варианта-
                  -Или си на хранилката на ББ
                  -Или си мазохист
                  -Или си ненормален
                  За едно и три е сигура - За 2 имам подозрения щото няма тема дето да не се навре да не са му отпорили кожуха явно му харесва

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                    Има три варианта-
                    -Или си на хранилката на ББ
                    -Или си мазохист
                    -Или си ненормален
                    ...И бира, чадо. И БИРА!

                    Коментар


                    • ...Като гледам, как са се захапали двама от "Титаните" тук, на Земята не знам но, на нас, я ни остават месец-месец и нещо, я-не.

                      ...и Бог воздаст.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        Насра се със суперлативите. Един бандит е дал път на други два бандита. Освен всичко друго докато бяха министри те не мислеха за работата си, а за това как да се докопат до властта. Народа ще гласува за тях, ама друг път .....

                        Наясно съм, че ти плащат за да тролиш в полза на тези бандити, но поуспокой малко топката.
                        Има три варианта-
                        -Или си на хранилката на ББ
                        -Или си мазохист
                        -Или си ненормален

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          Интересни са ми руснаците. Те знаят, че Путин е мултимилиардер, но се гордеят с това.
                          То същото важи и за Българите,знаят че Бат ти Бойко е мултимилиардер и се гордеят с това. Какво да правиш явно е Славянска черта
                          "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                            „Галъп": Ако изборите бяха днес: Победа за ГЕРБ-СДС и срив за ИТН

                            https://nova.bg/news/view/2021/09/17...8%D1%82%D0%BD/

                            Ако изборите за Народно събрание се провеждаха в първата половина на септември, резултатите биха били следните: ГЕРБ-СДС с електорална готовност при 22,5% от пълнолетните българи, БСП – при 16,1%. „Демократична България“ – 15,8%, „Има такъв народ“ – 15,5%, ДПС – 11,9%. Близо над бариерата изглежда „Изправи се, България! Ние идваме!“ с 4,8%. Под бариерата личат най-вече две формации: „Възраждане“ – с 3,1% и ВМРО – с 2,4%.
                            Само дето изборите не са днес а на 14 ноември...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              На вниманието на плевенския гербаджия Бате Пешо:

                              Ето какви ги е вършил твоят любим доктор, бившия шеф на Пирогов проф. Балтов:


                              Скандално писмо от проф. Балтов до ДАНС срещу колеги от „Пирогов“ (документ)

                              Бившият шеф на болницата пише донос заради протестите

                              Е-zdravey.com pубликува писмо от проф. Асен Балтов до ДАНС срещу негови колеги от УМБАЛСМ „Пирогов“.

                              Поводът са протестите срещу него заради стихийни и необмислени действия, скандални назначения, некомпетентно управление, лоша кадрова политика в началото на неговото управление през 2017 г.

                              В писмото си до ДАНС проф. Балтов определя действията на колегите си като подривни и настоява за предприемане на действия по компетентност.






                              Виж го хубавеца твой, любимият ти "професионалист". Пише ДОНОС до Държавната агенция "Национална сигурност". Явно комунистическата държавна сигурност добре го е отглеждала, та пише доноси срещу колегите си в духа на най-гнусните комунистически традиции. Така се е издигал твоят "професионалист" с доноси и тъпчене на колегите си. Този не заслужава дори да го заплюеш, щото ще си омърсиш храчката. Долен крадец и мошеник. Мястото му е в затвора за източване на здравната каса. Сега го пази герберщината и герберския главен прокурор, но след година килията ще го очаква.
                              Гигов нещо съвсем изгуби връзка с кораба майка...Да беше учил поне в Долна Митрополия че артилерията много сте изпростели.Аз не се бунтувам заради уволнението на Балтов като Директор на Пирогов а като обикновен лекар.Продължавам да не разбирам защо всичко е насочено само срещу Ангелов и Балтов?Всички други вода ненапита...Злобата ви ще свърши зле.Не ме интересуват никакви партии ама така не може.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Това манипулацийки на доносниците. Той и досега не разбра че Магнитски е мъртъв.

                                Я шалварите защитават мутрите.Вашата коалиция си я кръстете Мутрошалвар с мото крадем и със задниците си ненаситни

                                Коментар

                                Working...
                                X