IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение

    Ах как им се радваш, ама как ще се псуваш после... и ще се кълнеш, че за последен път си гласувал и повече на избори няма да стъпиш.
    Така ли ти се струва?Явно не четеш...Изключително много се радвам че никога не съм гласувал за БСП ГЕРБ ДПС ДБ Реформаторски блок НДСВ Янета Войводи Аптекари и всякакви крадливи смешници.Гласувал съм само за СДС ама те се осраха.Към Кирчо и Асен нямам никакви очаквания,Изказванията на Асен на тема енергетика са гола вода и три пръста кал зад ушите...Въпреки Харварда човека още не е разбрал че ПАВЕЦ не е производствено предприятие и че в помпен режим потребява повече енергия отколкото произвежда в генераторен режим,А за работа като Синхронен компенсатор изобщо няма и да питам щото ще гледа още по страш но.Човека беше служебен министър на енергетиката...Ще гласувам за тях защото СлаФчУ освен чалгар е гомно некадърник с претенции само мрънка и все някой друг му е виновен...За Ицо шамандурата посмъртно няма да гласувам не харедвам педали.За Курнела абсурд ДПС ужас другите са ептен смешници и некадърници...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      До изборите има повече от 45 дена.Кирчо и Асен ще са първи...Тулупа ще го пенсионираме по болест щото е умствен инвалид...Аз се кефя как Радев се гаври с него всеки ден се гаври...Страхливеца се е покрил и не смее да шукне...
      Аз те питах тебе за Кирчо и Асенчо чу ли какво казаха за тока?

      Против нова АЕЦ са и ще затварят въглищата щото така искали ЕС-то.

      Та леко се притеснявам да не псуваш после

      Коментар


      • Така е барби, трябва справедливост, ако си лъгал... И за Кирчо също, нали е подписал декларация, че няма чуждо гражданство. Някъде четох, че било по НК "до 3 години затвор".

        Коментар


        • Очевидно важен човек. Такъв изглежда адвокат Петър Илиев за "Има такъв народ" (ИТН). Юристът e номинацията на партията за вътрешен министър в представения във вторник проект на кабинет.

          Илиев фигурираше като кандидат за министър на правосъдието и в оттегления първи проектокабинет на ИТН, начело на който беше предложен бившият министър (2001-2009) от НДСВ Николай Василев.

          Според свидетелствата на "Демократична България" (ДБ) и "Изправи се БГ! Ние идваме!" (ИБГНИ) отново той - Петър Илиев, е бил кандидатът за премиер, представен пред тях миналия петък

          Но България няма нужда повече от клоуни в правителството

          Софийският университет уволнява Петър Илиев заради плагиатство

          Според правилника на СУ плагиатството е причина за прекратяване на трудовите правоотношения със съответния преподавател. Доказано плагиатство може да доведе и до отнемане на адвокатски права.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Кирчо и Асен ще са първи...
            Ах как им се радваш, ама как ще се псуваш после... и ще се кълнеш, че за последен път си гласувал и повече на избори няма да стъпиш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

              А ти плати ли си членският внос в ГРОБ/ДПС?

              Аз лично ще направя дарение за Кирил и Асен ако заедно с международните служби вкарат в затвора шефа ти тиквата от банкя и дебеля пеефски
              Леле, леле... Нещо се обърка... : ) Къде ме прати ти. НИКОГА не съм гласувал за тези. Само Костов може би е окрал съизмеримо на лапачите от герберите и депесето.

              Обаче пък за Асенчо и Кирчето няма никакво съмнение, че са сороски чада и Прокопи е зад тях.
              Last edited by d333; 29.09.2021, 19:32.

              Коментар


              • !! Осман Октай: от вторник следобед добре информирани ми съобщиха, че #Гешев, в резултат на промяната на геополитическата и политическата ситуация в България,
                в България, може да подаде #оставка. На моята реплика, че докато Гешев не си изпълни задачата от #мафията да хвърли #Борисов в затвора, това не е вероятно да се случи, информирани хора ме уверяват, че така ще стане. Не може Йорданцоневци да представляват #мюсюлманите в България, това са говорители на мафията, а Хамид #Хамид е човек обслужващ групировката "Пеевски". #ГЕРБ и #ДПС имат ресурс да дадат знак на своите структури да подкрепят кандидат на #ДБ за #президент. Ако бях на мястото на ДБ не бих издигнал кандидатура за президент, а бих работил за силно представяне на парламентарния вот. Вълната, която подкрепя #президента ще подкрепи и Продължаваме промяната, което е центристки вот за силна средна класа

                -------

                #ДЕНЯТ ще бъде все така независим, ако го подкрепите сега, тук: https://drji.eu/drm





                youtube.com
                Осман Октай в "ДЕНЯТ с В.Дремджиев", 28.9.2021 По ТV+ и TV

                Браво Пешо - добра прогноза..Крадливите мутрокомунисти в затвора..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Проучването на "Галъп интернешънъл" показва минимална разлика между "Има такъв народ" и "Демократична България" като четвърта и пета политическа сила.



                  svobodnaevropa.bg
                  "Продължаваме промяната" е на 6 пункта след ГЕРБ, показва ново изследване
                  До изборите има повече от 45 дена.Кирчо и Асен ще са първи...Тулупа ще го пенсионираме по болест щото е умствен инвалид...Аз се кефя как Радев се гаври с него всеки ден се гаври...Страхливеца се е покрил и не смее да шукне...
                  Last edited by RUBLA; 29.09.2021, 18:30. Причина: Спазвайте добрия тон!

                  Коментар


                  • Нов мега скандал се заформи между РСМ и България

                    Северна Македония поиска оттеглянето на кандидатурата на Луна за президент, била македонска

                    Коментар


                    • Проучването на "Галъп интернешънъл" показва минимална разлика между "Има такъв народ" и "Демократична България" като четвърта и пета политическа сила.



                      svobodnaevropa.bg
                      "Продължаваме промяната" е на 6 пункта след ГЕРБ, показва ново изследване

                      Коментар


                      • Click image for larger version

Name:	116153359_1543560752492168_8686934498660365915_n.jpg
Views:	1
Size:	63.6 КБ
ID:	3809733

                        Холандски карикатурист -"Тиква с Каскет"

                        Вече целият свят ни се подиграва....
                        При това - Заслужено

                        Коментар


                        • Транспортните фирми търпят огромни загуби от пандемията и поскъпването на горивата, но не мислят да вдигат цените.

                          Крадливите мутрокомунисти ГЕРБ в затвора..




                          segabg.com
                          Над 80 общини са останали без автобусни превози през последната година

                          Коментар


                          • Човекът си имаше мутреса в Барселона, за какво му е да става президент?
                            Нека е свободен, да ходи да си гледа отрочетата. Освен ако Гешо не го закопчае, да не напуска страната.
                            Нали плачеше, че неможал да си изгледа децата, сега да иде и да ги отгледа.
                            Last edited by krakatau; 29.09.2021, 06:53.

                            Коментар


                            • Ако Борисов се изправи срещу Радев, избирателите ще излязат масово да гласуват срещу Борисов




                              anteni.bg
                              Политолог: На Борисов не му е дошъл редът за президент - АНТЕНИ
                              Бойко Борисов не би се изправил срещу Румен Радев, ако няма абсолютната сигурност, че ще спечели тези избори, затова няма да го направи, заяви в интервю за БНР полито...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Ми ти преди направи и за Слави и Африканския, нужно ли е да се каже повече?

                                Аз нямам идея, какво точно (не)е правил Преклецалчо но, като ти чуя и видя "свидетелства от първа ръка", в изявително наклонение... Накратко, вече ясно, че е лъжа. Твърдиш ли ТИ нещо - точно обратното е.

                                Коментар

                                Working...
                                X