IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Като гледам агент Майстора и подопечният му льотчик Румборак едвам изчакаха клетата Корни с половин уста да заяви че БСП ще подкрепи втроия му мандат, и тутакси я унижиха с разсъждения на тема колко полезни ще са Кире и Асенча в следващи япарламент.
    Тази сутрин и Бойкикев го увърташе по телевизора ама май и той не е много доволен от Керето и Асенча и заигравката им с льотчика.
    Започвам да си мисля че Дб и БСП да Румборак след спечелването на изборите ще го елиминират с един банален импийчмант в парламента.
    До тук има две сигурни парламентарни групи които ще работят за това - БСП и ДПС. С действията си льотчика ще мотивира и БСП и ДПС да подкрепят един такъв ход.
    В парламента кауза "ЗА" трудно пробива, но каузите "Против" са особено популярни.
    Накратко Румборак на 14-20 Ноември може да се окаже че е спечелил една класическа Пирова Победа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

      Не разбрах общото между чалгата и политическата линия на Станислав Трифонов, който на практика детронира Бойко Борисов.

      Най-елементарният сценарий на задкулисието е този, да свързва чалгата с приноса на Слави в политиката и реалната му дейност срещу статуквото, която започна още, преди 5-6 години с организиран Референдум (ако сте забравили), в който - колкото и наивни въпроси да бяха формулирани, то те бяха близо до мисленето на много българи, които участваха в Референдума, именно защото си даваха сметка, че друга възможност за пробив в Държавната машина - нямаШЕ!

      При събирането на над 600 000 подписа никой не напомни, че Слави е изпълнявал И чалга. При мотивирането на, НАД 2 000 000 (два милиона) души да участват в Референдума - отново беше така.

      И аз не търпя чалга! Неграмотници те ги изтрайвам... .
      СлаФчу няма никакъв принос в политиката ама никакъв.А дейността му срещу статуквото ме напушва на смях....Хи хи хи чалгаря по телевизора се бори срещу стауквото а вечер и в събота и неделя им ходи по резиденциите да ги забавлява....СлаФчУ е като Тодор Живков крие се ама никой не го търси.Мико за съжаление сбърка партията на която да се слагаш.Изгоре ти трудеца,Обърни дупарата няма да си първия.....ИТН вече пътува към небето и на изборите ще го видиш...Целият народ ви разбра че сте прости и некадърни....А и плагиатствате...Леле па ако се захванат с другия боклук хи хи хи кво ли ще излезе...Питам
      1.Защо СлаФчу ходи с охрана като типчна мутра от кого се страхува?
      2.Кой създаде и финансира телевизията му?
      3.Докога ще мрънка по фейсбука и от какво го е страх да излезе пред хората

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Никога не съм вярвал и харесвал чалгата..Много тъпи копилета са..
        Не разбрах общото между чалгата и политическата линия на Станислав Трифонов, който на практика детронира Бойко Борисов.

        Най-елементарният сценарий на задкулисието е този, да свързва чалгата с приноса на Слави в политиката и реалната му дейност срещу статуквото, която започна още, преди 5-6 години с организиран Референдум (ако сте забравили), в който - колкото и наивни въпроси да бяха формулирани, то те бяха близо до мисленето на много българи, които участваха в Референдума, именно защото си даваха сметка, че друга възможност за пробив в Държавната машина - нямаШЕ!

        При събирането на над 600 000 подписа никой не напомни, че Слави е изпълнявал И чалга. При мотивирането на, НАД 2 000 000 (два милиона) души да участват в Референдума - отново беше така.

        И аз не търпя чалга! Неграмотници те ги изтрайвам... .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

          Вярваш ли на тея битници, аз вече не. Такива подобни ги разправяха и преди
          Тия мърши наистина ще направят Правителство но ще му пречат.Те са създадени с една единствена цел да рушат за да изглеждат Тиквуня и Доганя най добрите....Ще саботират министрите ще пречат това е целта.Ако не създадат Правителство няма да могат да винят другите.

          Коментар


          • Никога не съм вярвал и харесвал чалгата..Много тъпи копилета са..

            Коментар


            • Вярваш ли на тея битници, аз вече не. Такива подобни ги разправяха и преди
              http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

              Коментар







              • glasove.com
                Радев: Петков и Василев ще раздвижат политическата сцена. Следващото управление ще е без партии на

                Коментар


                • Крайно време е за решения, категоричен е той
                  https://www.actualno.com/…/filip-stanev-shte-polojim…



                  actualno.com
                  Филип Станев: Ще положим максимални усилия да има правителство
                  Крайно време е за решения, категоричен е той

                  СЕТИЛА СЕ МАРА ДА СЕ ПОБАРА..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                    Начи избора ти е информиран тогаз

                    Казах го вече нямам никакви очаквания от тях но нека опитат.Какви ли идиоти не се изредиха...

                    Коментар


                    • Смях в залата
                      Политическото шоу на чалгаджиите се провали,
                      затова вадят на сцената пак патридиотите

                      Коментар


                      • Ха ха
                        Психото и той в играта !
                        Очакваме и шкембе-войвода да излезе на тепиха, да се изпъчи на Волен!
                        http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                          Чух ги.Асенчо беше министър на енергетиката та ми е ясен.
                          Начи избора ти е информиран тогаз


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                            Аз те питах тебе за Кирчо и Асенчо чу ли какво казаха за тока?

                            Против нова АЕЦ са и ще затварят въглищата щото така искали ЕС-то.

                            Та леко се притеснявам да не псуваш после
                            Чух ги.Асенчо беше министър на енергетиката та ми е ясен.Но за Тулупа от Банкя посмъртно няма да гласувам.Не понасям такива помияри простаци нагли подмолни страхливи прости некадърни с огромно самочувствие...ГЕРБ нямат никакъв шанс Курнела също...Мая Манолова не мога да я понасям....да изброявам ли другата гмеж.Твоя човек от Банкя защо го е страх да излезе срещу Радев?Покри се и дебне из храсталака да удари в гръб.Простата мутра това може...
                            Last edited by power grid; 29.09.2021, 20:24.

                            Коментар


                            • СЛУГАТА НА ПУТИН - Б.БОРИСОВ Е ПРИКРИВАЛ РУСКИ ШПИОНИ УБИЙЦИ..


                              Бившият военен министър Бойко Ноев призова с отворено писмо служебния вътрешен министър Бойко Рашков за "цялостен преглед" на разследванията за отравянето на Гебрев и взривовете в оръжейни складове.




                              svobodnaevropa.bg
                              Бойко Ноев призова МВР да провери дали е имало "саботаж" на разследванията за Гебрев
                              Служебният вътрешен министър Бойко Рашков да разпореди "цялостен преглед" на действията на МВР по разследванията за отравянето на Емилиян Гебрев през 2015 г. и някол....
                              Last edited by Kiro; 29.09.2021, 20:23.

                              Коментар

                              Working...
                              X