IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бързоходко, съвсем сериозно..ЗАЩО ЕДИН НОРМАЛЕН ЧОВЕК ЩЕ ЗАЩИТАВА И СЛУЖИ НА МУТРИ И КРАДЦИ..
    Доносниците на Доган и Путин колкото и да си плямпат няма да излезнат от гетото в главата и съдбата си.. Те работят измами, кражби и просия..Бързоходно ,никой не Ви кара да харесвате корупцията и кражбите на мутрокомунистите Ви..Защо искате и другите да им слугуват като Вас..
    „Сиела Норма“ трябва да обясни, не само какъв закон ЦИК нарушава, а защо са му били нужни тези машини“, каза още Томов



    tribune.bg
    Цветозар Томов: „Сиел
    Last edited by Kiro; 08.11.2021, 06:37.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      Бързоходко, съвсем сериозно, това са комунисти в цялостното значение на понятието. Който не е с тях, е против тях.
      В момента президентството е пълно с доносници на ДС, руски агенти, министър в МВР е ярък комунист, да не споменавам и другите.
      Те са употребявани в момента от Агнешките главички и Разградските демократи.
      Това последното преди послеписа е много вярно. Само един пример: можещите и знаещите от ДБ искат главният прокурор да се избира от парламента. Очевидно никой не се досеща че това е връщане към на бай Тошо конституцията.
      Иначе доносниците на ДС тук си плямпат. Но каквото и да правят, никога няма да станат общински съветници от бсп в Пловдив.


      ...разказано от друг доносник. Ама карай, посветен си, ти ги разбираш тези работи...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение

        Не усещате ли как фиксацията ви върху Борисов в крайна сметка е непродуктивна. Социологията не ви ли говори, че всички тия приказки анти-Борисов са изчерпани? От година и половина се упражнявате върху персоната му. Два три нови полит проекта бяха създадени и няколко стари реанимирни, с цел оплюването му и обругавнето му и накрая какв, ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО!
        ГЕРБ си остава незаобиколим фактор.
        В ГЕРБ са наясно, че на този етап друг ефективен лидер нямат и щат нещат ще крепят Борисов.
        Румборак се провали в опита си да установи алтернативно на ГЕРБ упраление. Проекта му ПП неможе да пребори съсипаната от вътрешни разправии БСП. БСП само чака да мине кампанията и да му нашльока ряпата за всички простотии които сътвори от лятото насам.
        Спонсорите на политическата авантюра започната миналата година вероятно разбират, че всички пари хвърлени от минлото лято насм са пари хвърлени на вятара, и което е по тъжно, вероятно осъзнават че на политическия терен неможе да се изгради читава политическа стуктура алтернативна на т.нр. партии на статуквото.

        ПП
        Подозренията ви че съм някак си обвързан с ГЕРБ са безпочвени, но не ми прече ако искате да си вярвате в тия глупости.

        Бързоходко, съвсем сериозно, това са комунисти в цялостното значение на понятието. Който не е с тях, е против тях.
        В момента президентството е пълно с доносници на ДС, руски агенти, министър в МВР е ярък комунист, да не споменавам и другите.
        Те са употребявани в момента от Агнешките главички и Разградските демократи.
        Това последното преди послеписа е много вярно. Само един пример: можещите и знаещите от ДБ искат главният прокурор да се избира от парламента. Очевидно никой не се досеща че това е връщане към на бай Тошо конституцията.
        Иначе доносниците на ДС тук си плямпат. Но каквото и да правят, никога няма да станат общински съветници от бсп в Пловдив.



        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Не усещате ли как фиксацията ви върху Борисов в крайна сметка е непродуктивна. Социологията не ви ли говори, че всички тия приказки анти-Борисов са изчерпани? От година и половина се упражнявате върху персоната му. Два три нови полит проекта бяха създадени и няколко стари реанимирни, с цел оплюването му и обругавнето му и накрая какв, ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО!
          ГЕРБ си остава незаобиколим фактор.
          В ГЕРБ са наясно, че на този етап друг ефективен лидер нямат и щат нещат ще крепят Борисов.
          Румборак се провали в опита си да установи алтернативно на ГЕРБ упраление. Проекта му ПП неможе да пребори съсипаната от вътрешни разправии БСП. БСП само чака да мине кампанията и да му нашльока ряпата за всички простотии които сътвори от лятото насам.
          Спонсорите на политическата авантюра започната миналата година вероятно разбират, че всички пари хвърлени от минлото лято насм са пари хвърлени на вятара, и което е по тъжно, вероятно осъзнават че на политическия терен неможе да се изгради читава политическа стуктура алтернативна на т.нр. партии на статуквото.

          ПП
          Подозренията ви че съм някак си обвързан с ГЕРБ са безпочвени, но не ми прече ако искате да си вярвате в тия глупости.

          Коментар


          • ЗАБРАВЕНИ ПОЗДРАВИ НА БЪРЗОХОДКО И МАТЕЕВ ОТ DW




            dw.com
            В какво е замесен Борисов? | DW | 28.06.2012
            Съмненията, че Борисов е имал връзки с подземния свят стигнаха до Брюксел. Това обвинение се повдига вече за втори път. И за втори път иначе приказливият български п...
            Last edited by Kiro; 07.11.2021, 22:16.

            Коментар


            • С. ВАСИЛЕВ


              Едно птиченце ми каза каква е схемата с допълнителните машини, която изплува днес, една седмица преди вота. Ето я:

              Фирмата доставчик - Сиела Норма, поръчва допълнители машини по свое усмотрение (и по нечия заявка). Сцерацият е бил тези допълнителни машини да се озоват до сертифицираните устройства, за да може някой да гръмне бомбата, че се фалшифицира вотът посредством наличието на допълнителни, нерегистрирани машини.

              Не знам дали следите, но от няколко дни бившият премиер говори как “машините били пипани”. И е трябвало изведнъж, няколко дена преди изборите, вероятно във вторник, ГЕРБ да излезнат с инфомрацията как в склада “са открити” допълнителни машини до сертифицираните.

              Само че днес, един съвестен човечец, пазачът отговарящ за входа на склада, където се съхраняват сертифицираните машини за вота, забелязва, че се доставя и “друга стока” - въоросните допълнители устройства, които не били упоменати в протокола, с който той разполагал. Осъмнил се защото имало един тир в повече. Алармира. Машините не стигат до охранявания склад, където са сертифицираните устройства. Остават навън, където са и в момента. През това време поръчалите скандала разбират, че схемата е секнала, и решават мигновенно да обявят, че ги били “хванали по боксерки”.

              От Сиела Норма (фирмата доставчик) казват, че нямат право да коментират, тъй като “подлежели на санкция”. Документите разменени между ЦИК и Сиела Норма - информация цитирана от БТВ новините от емисията преди малко, показват, че машините са собственост на доставчика. Същите публично заявява единствено, че машините били за “Албания, Грузия и за други дейстости”.

              ЦИК казват, че не знаят какви са тези машини и същите 228 устроиства нямат общо с вота. ЦИК не е възлагало на доставчика - Сиела Норма, да поръчва каквито и да е било допълнителни устройства.

              Сещай се какво е трябвало да стане. Да се внесе неяснота и съмнение за фалшификация на вота непосредствено преди неговото провеждане, за да може хората да се демотивират и да не гласуват. Кой има интерес от това оставям на въображението на всеки един от Вас. За разследващите журналисти в приятелската ми листа - разберете на какво основание Сиела Норма поръчва тези допълнителни машини и кой е платил за тях.

              А от мен, гласувайте следващата неделя защото държавата ни наистина е завладяна от мутрите.






              Коментар


              • БОГОМИЛ БОНЕВ


                В Симеоновград, в къщата на червенокосата кметица от ГЕРБ, която е в банята (важен елемент от съспенса), звъни вратата, звънецът чука.
                Бойко Рашков пуска полицията, тя свива с взлом хавлията на кметицата, в която има пари и списъци с имена. В бързината забърсват и боксерките на мъжа ѝ, но там няма никого.
                Червенокосата кметица излиза гола на площада, за ужас на жителите, и вика Бойко за помощ. Бойко Борисов. Дава му боксерките за веществено доказателство.
                Той идва, гледа я съчувствено заради провалената единствена баня в месеца, пробва боксерките, не му стават, и сигнализира ЕС.
                Предизборна България.






                Коментар


                • Коя е тая булонка отдясно, бе Киро?
                  и тя ли вече е оголила и навела за да я улучат с 200 ?
                  Ейййй продажници сме и това е

                  Коментар


                  • Click image for larger version

Name:	253702981_5097759086905146_617895165169448805_n.jpg
Views:	1
Size:	60.0 КБ
ID:	3824887

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                      Може и да ти се скапе този път прогнозата
                      Буци най-вероятно ще направи опит предварително да се договори за евентуална коалиция с дпс. Пеевски е готов разбира се на каквато и да е власт -все пак имунитет, ...и време да се маскират нелицеприятни действия от минало време.
                      Това само ще налее сили в отсрещния лагер.
                      Единствената въпросителна е ...БСП
                      ​​​БСП ще е незаобиколимият фактор за кое да е правителство. ДПС са мижитурки на %. На Буци левъла не е достатъчен за коалиция само с ДПС.
                      от БСП зависи дали и другите калмуци ще се договорят за общ фронт "анти-Буци"
                      ма и от анти-статуквото трябва да са дорасли за разбирателство с БСП. Ако го постигнат в някаква форма ще има правителство. Яка му душа тогава на баце и антураж. Малко над Фифти фифти е за мен ситуацията за правителство. Да кажем 52%.
                      За първи път и словоблудството на Данчо ментата няма да има никакво значение и ще изпадне като най обикновен изпадняк.
                      ГЕРБ + ДПС няма да имат достатъчно депутати. БСП няма да ги подкрепи на никаква цена. Партиите на промяната както се именуват също ме съмнява да подкрепят такъв кабинет - по-скоро някоя от тях, не всичките.

                      БСП много ще иска да е фактор и най-вероятно ще е. Предполагам че ще искат да го играя нещо като "спасители" - благодарение на нас има кабинет.

                      Дори и да има кабинет не съм сигурен дали и колко ще е стабилен, какви политики ще следва, колко време ще изкара и къде ще ни закара.

                      Коментар


                      • На никого не мога да натрапвам онова, което ми харесва, както и обратното, разбира се. Всеки е господар - на себе си.

                        https://www.youtube.com/watch?v=5qqf...B5%D0%BD%D0%B4

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                          Защо му слушаш чалгата, бе чалгар?

                          Слушай му ВЪЗРОЖДЕНСКИТЕ, НАРОДНИТЕ...
                          Я пак кво да слушам...Че тоя не може да пее бе Микооооууууууууу

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                            Защо му слушаш чалгата, бе чалгар?

                            Слушай му ВЪЗРОЖДЕНСКИТЕ, НАРОДНИТЕ...
                            Чакай, чекай малко
                            Не ме карай да слушам и чалга
                            Свободни сме, не ме карай да слушам и чалга
                            Това ще ме убие. Аз имам алергия от чалга. Очите болят ушите пращат глава се люшка проклина цяла вселена. - не ми причинявай таз чалга простащина и неземна трагедия.
                            В края на краищата живеем ли в свободна държава -да?
                            Значи мога да слушам свободно каквото си искам

                            Коментар


                            • ИВАН БАКАЛОВ

                              Съобщението на БНБ, че Борисов не бил собственик на банка е като опровержението на кмета на Симитли преди време, който на питане на журналист отговори официално: "Не съм спал с премиера". Само че сега банката опровергава без да я питат.


                              Бързоходко, какво става с този Ваш ценен и способен кмет на Симитли..Още ли работят успешно с Буци..

                              Съобщението на БНБ, че Борисов не бил собственик на банка е като опровержението на кмета на Симитли






                              svobodnoslovo.eu
                              Съобщението на БНБ, че Борисов не бил собственик на банка е като опровержението на кмета на Симитли
                              Съобщението на БНБ, че Борисов не бил собственик на банка е като опровержението на кмета на Симитли преди време, който на питане на журналист отговори официално: „Н..

                              Коментар

                              Working...
                              X