IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
    Две неща ми харесаха днес.
    Първото е, че Президентът изключително правилно посочи, кое е най-важното да се извърши за да има промяна към по-добро. Това е да се отстрани Каскета Гешев и да се реформира продажната прокурВатура. Без това няма да има законност, няма да бъде отстранена мафията.

    Второто е, че хората на Слави вече са по-ниски от тревата и по-тихи от водата. След като тъпанарите на Дългия в лицето на Хаджи Тошко Късия и Филип Скъсаните дънки провалиха два парламента, явно Слави е разбрал, че нов провал ще му бъде записан лично на неговия гъз и "суверенът" ще го изрита при нови избори. Затова върна Филип в телевизийката си и сложи намордник на недораслия комплексар Хаджито.

    И разбира се това, което се вижда от изборите насам: четирите партии "анти ГЕРБ" показват, че са решени да постигнат съгласие независимо от политическите си различия, обединени в общата цел: ИЗГОНВАНЕ НА МАФИЯТА ОТ ВЛАСТТА.
    Хи хи хи щели да гонят мафията от властта...Тва най новият виц ли е...Не ми е известно да има държава по света освен Северна Корея където да са успели..а не съм убеден и за Северна Корея

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Ха ха ха ти си позеленял от яд бе ше земе да се гътнеш от некой инфаркт.Ще Ще Ще ще ще ще ще ще.Дори Божеството от Банки беше забранил тая дума ама ти си продължаваш....
      Божество е за тебе. За мене е престъпник.
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение

        Тя,Мая се покри,ти за тоя се сети!?
        А бе верно бе къде е Майчето????Взе да ми липсва...Цел ден не са я показвали по телевизора.Хи хи хи ред е на Курнела крушовската биволица

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

          А дано! Ама надали?

          Няма да ми липсваш. Всички герберски Тикви са за затвора. Включително тия, които го поддържат по форумите. В Белене ви е мястото.

          Хубавото е, че престъпникът от Банкя ще си получи заслуженото, когато бъде изгонен този престъпен главен прокурор. И той ще иде в затвора заедно с Тиквата.
          А вие с оня плевенския гербаджия може да си лаете като бесни кучета срещу луната. Вашата свърши.
          Ха ха ха ти си позеленял от яд бе ше земе да се гътнеш от некой инфаркт.Ще Ще Ще ще ще ще ще ще.Дори Божеството от Банки беше забранил тая дума ама ти си продължаваш....Престъпникът няма да си получи заслуженото щото не е това целта.Целта е други да крадат и друг прокурор да ги прикрива..Ба си каскета си добре че нямаш власт че всеки който не е на твойто ще отиде в концлагер....Пил си две ракии и са се правиш на мъж пред жена си.Няма нужда тя те познава добре

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

            Модерацията ! алооо
            четете ли изобщо какви бълвочи ни се предлагат във форума ?!?!
            Ако не ти харесват не чети.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение

              Така че отново потъвам в мълчание,
              А дано! Ама надали?

              Няма да ми липсваш. Всички герберски Тикви са за затвора. Включително тия, които го поддържат по форумите. В Белене ви е мястото.

              Хубавото е, че престъпникът от Банкя ще си получи заслуженото, когато бъде изгонен този престъпен главен прокурор. И той ще иде в затвора заедно с Тиквата.
              А вие с оня плевенския гербаджия може да си лаете като бесни кучета срещу луната. Вашата свърши.
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

                Търсят му цаката. Ще го причакат сам да се окека. Няма да издържи дълго. Кьовеши е пожелала да се намери начин неработещата прокуратура, която потиска и задържа важни производства и сигнали да бъде заобиколена. Това й желание е одобрено и вече директни сигнали към нея ще могат да подават още две институции извън Гешев и подопечната му институция. Така той заживява на остров Тимбукту. Ще го следят за всяка грешна стъпка, понеже няма да издържи дълго в изолация и сам ще се набута. Може вече да са му подготвили пледоарията за правата
                Да да, търсят му те цаката. Че малко се прегръщаха и потупваха по тиквите. Всички знаеха какви ги вършат Гешев и Тиквун. Само бързоходко не е знаеше.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Абе много лаят по медии ама като опре до Съда и се фръцват...Оня глупак Илчовски къде се покри.
                  Тя,Мая се покри,ти за тоя се сети!?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение
                    Явно сме гледали две различни събития.
                    Аз видях един президент който дава разпореждане на парламента да започне война с прокуратурата. С това Румборак направи поредната крачка към ипийчманта.
                    Видях един нарушител на конституцията да се кълне в нея.
                    Видях как за председател бе назначено едно "магаре". ББ се хвалеше, че ако предложи "магаре" за президент ще го изберат, но не го направи. фон Учиндол предложи "магаре" за министър председател, но не го избраха. А днес Киро Харварда, предложи 'МАГАРЕТО" и парламента го избра.
                    Изразеното от мен преди четири седмици.опасение, че политическия живот в България преключва, се сбъдва неумолимо.
                    Така че отново потъвам в мълчание,
                    Курнела е Тиквун в пола а зеленсертификатния курварин е копие на Тиквата....Бойко и той така дойде с ореола на робин Худ виждаме как си отива .Същото ще се случи и с курварина...Баба Ванга Бог да я прости казваше не завиждайте на човека преди да му видите края...
                    Са ше ме обявят за защитник на Тиквата и гербераст.Когато говорех за Тиквата бях комунист.Свикнал съм.
                    Last edited by power grid; 03.12.2021, 20:57.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Позабравена история, но си заслужава да се припомни.



                      big5.bg
                      Нов запис на Ламбовски: Борисов взе 30% от кредита за колекторската фирма
                      Абе много лаят по медии ама като опре до Съда и се фръцват...Оня глупак Илчовски къде се покри.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        ПЕТЪР БОЯДЖИЕВ


                        Днес се направи поредната крачка в правилната посока. Първо, голям брой млади българи за пръв път прекрачиха прага на парламента. Второ беше избран за негов председател човек който 1989 година е бил бебе. Не е дишал от мръсният обществен въздух на комунизмът. Представителят на най-голямата парламентарна група Кирил Петков, в своето встъпително слово, остави захарта настрана и изброи поне някои от гнойните язви, създадени през последните години и завещани за младите. Представителката на парламентарната група на ГЕРБ, беше познатата с примитивизмът и нахалството си една намерена на улицата от Борисов женичка. За капак тя предложи за зам. председател на парламента от тяхната група, също една намерена от Бойко Борисов, на улицата друга женичка. Добро начало от филма който започва да се снима, момчето си отива. И ако стане и филма момчето се прибира на топло, ще бъде още по оптимистично. Поемащият щафетата от Волен, новият измамник от Възраждане, крещи разбира се, че някой си от Козяк бутал нещата в тази посока. Ами ако е така, благодаря на този от Козяк и го моля да ги бута все по-силно в същата посока.
                        Явно сме гледали две различни събития.
                        Аз видях един президент който дава разпореждане на парламента да започне война с прокуратурата. С това Румборак направи поредната крачка към ипийчманта.
                        Видях един нарушител на конституцията да се кълне в нея.
                        Видях как за председател бе назначено едно "магаре". ББ се хвалеше, че ако предложи "магаре" за президент ще го изберат, но не го направи. фон Учиндол предложи "магаре" за министър председател, но не го избраха. А днес Киро Харварда, предложи 'МАГАРЕТО" и парламента го избра.
                        Изразеното от мен преди четири седмици.опасение, че политическия живот в България преключва, се сбъдва неумолимо.
                        Така че отново потъвам в мълчание,

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          Две неща ми харесаха днес.
                          Първото е, че Президентът изключително правилно посочи, кое е най-важното да се извърши за да има промяна към по-добро. Това е да се отстрани Каскета Гешев и да се реформира продажната прокурВатура. Без това няма да има законност, няма да бъде отстранена мафията.

                          Второто е, че хората на Слави вече са по-ниски от тревата и по-тихи от водата. След като тъпанарите на Дългия в лицето на Хаджи Тошко Късия и Филип Скъсаните дънки провалиха два парламента, явно Слави е разбрал, че нов провал ще му бъде записан лично на неговия гъз и "суверенът" ще го изрита при нови избори. Затова върна Филип в телевизийката си и сложи намордник на недораслия комплексар Хаджито.

                          И разбира се това, което се вижда от изборите насам: четирите партии "анти ГЕРБ" показват, че са решени да постигнат съгласие независимо от политическите си различия, обединени в общата цел: ИЗГОНВАНЕ НА МАФИЯТА ОТ ВЛАСТТА.
                          Гигов аз на приказки съм се наслушал и на обещания..Следя действията

                          Коментар


                          • Позабравена история, но си заслужава да се припомни.



                            big5.bg
                            Нов запис на Ламбовски: Борисов взе 30% от кредита за колекторската фирма

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                              Надай се !
                              Гешев и този съдебен съвет до една година ще са АУТ! Ще го измислят как да стане.

                              И да не забравя БОКО ТИКВАТА В ЗАТВОРА.
                              Новото правителство ще е аут много преди Гешев барабар с двете сливи.А Тиквуня ще иде в затвора точно като Доган Станишев Костов Виденов...Ти от злоба ще се разболееш бе човек.Не ми се вярва Тиквата да ти е направил нещо лично та си побеснял така.Бетер насъскано зло куче си
                              Last edited by power grid; 03.12.2021, 20:20.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                                Въпросът е кой ще избира новия и с кой ще го сменят

                                Щото новия може да е по-зле от стария. Или па да погне простотиите на сегашните служебни или бъдещи управляващи, не е като да няма такива.

                                Затова според мен или ще трябва да си гарантират техен човек. А ако не могат да влияят на процедурата ще предпочетат Гешев да остане. Щото винаги ще могат да се оправдават с него. А той ако почне да ги ръчка винаги ще могат да се изкарат репресирани.

                                Щото виждаш ГЕРБ и Баце ги чегъркат от миналото лято и след 3 избори и прочие помия успяха да съберат мнозинство от 4 партии, което тепърва ще преговаря за постове.

                                Та със смяната на Гешев не знам дали ще разполагат с толкова опити и време. Щото ако сложат някой друг и той не им играе по свирката и почнат пак да го сменят, вече ще стане съвсем видно, че справедливостта не им е баш приоритет.
                                Надай се !
                                Гешев и този съдебен съвет до една година ще са АУТ! Ще го измислят как да стане.

                                И да не забравя БОКО ТИКВАТА В ЗАТВОРА.
                                Last edited by aleks262; 03.12.2021, 19:53.
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X